Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie 1 miesiąc jest płatny? czy od dnia aktywacji do końca miesiąca się nie płaci - tak jak w C+

 

Czy ma ktoś gdzieś ulotkę albo opis oferty grudniowej z tamtego roku, bo nie wiem czy czekać na coś lepszego czy brać Nke teraz, bo mimo, że nie ma Polsatowskich programów to cenowo wychodzi o wiele lepiej a w C+ za dużo sportu jak dla mnie a za mało dobrych filmów. I jeszcze za wszystkie HD każą sobie płacić - jakby to 2005rok był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam sam wiec nie mam z kim tego wziąść. Powiedzcie mi czy dobrze myślę, jeżeli zamówię jutro, przyślą mi 1.12.2010, aktywuję 02.12.2010 to będę miał do końca grudnia gratis? Bo w grudniu muszę jeszcze zapłacić za cyfrę a nie chcę się dublować. Z drugiej strony wolę kupić jeszcze przed gorączką świąteczną, bo wtedy mogę sam nie mieć czasu albo dekodery nie będą dochodziły na czas, różne rzeczy się wtedy dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dzieki chlopaki

 

Dobra ostatni problem, bo juz jestem jedna noga poza wypelnieniem formularza online, a nie chce experymentowac.

 

Chce by umowa zostala spisana na adres w ktorym mieszkam, w tym tez miejscu bedzie N'ka uzytkowana. Jednakze, chce by wyslano mi dekoder wraz z umowa w inne miejsce. Prowadze dzialalnosc gosp. i jestem caly dzien poza domem, tak samo jak zona. Czy wpisujac dane adresowe swojej firmy w pola zakladki "dodaj inny adres korespondencyjny", otrzymam sprzet na firme, wraz z umowa wypisana na adres zamieszkania?

 

Wiecej juz postaram sie nie truc tylka. Dolacze do Nki i bede cichutko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, obiecywałem, że nie bede juz truć tyłka, kłamałem. ;)

Teraz mam pytanie, raczej natury technicznej.

Dużo niby idzie znaleźć na ten temat na różnych forach, ale są to często tematy 2-3 letnie, nie wiem na ile aktualne.

 

N'ka już zamówiona, wraz z dekoderemHD (tym "zwykłym") chciałbym się jednak z góry przygotować i kupić sobie kabel HDMI (bo jak rozumiem, żeby oglądać w maksymalnej rozdzielczości kanały hd takowy potrzebuje). I teraz pytanie, jaki kabel? Potrzebuje coś długości 1m-1,5m, telewizor LCD Samsung LE37B550. Na allegro, wybór kabli jest ogromny, od takich za 2 zł do naprawdę drogich. W dodatku są różne werse (1.3, 1.2, 1.3 b etc.). Co należałoby kupić, żeby nie być zawiedzionym zaraz po podłączeniu? Jest jakaś różnica pomiędzy kablami tanimi, a drogimi (poza wykonaniem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamawianie przez telefon (chociaż to ze 2 zł będzie kosztowało) bo z tymi zamówieniami internetowymi różnie bywa, a telefoniczne są od razu wklepywane w system.

 

Zamawianie przez telefon niestety nie do końca jest bez wad. Ja w taki sposób zamawiałem i niestety po odebraniu od kuriera dekodera i podpisaniu papierów 5 dni nie mogli się doszukać w Nce mojej umowy (ofertę oglądałem na uprawnieniach demo, czekałem na aktywację turbo). Po kilkunastu telefonach uprawnienia zostały mi w trybie nadzwyczajnym przyznane, a umowy ponoć dalej nie mają. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N'ka już zamówiona, wraz z dekoderemHD (tym "zwykłym")

 

No toś dał... ciała... zabytkowy sprzęt brać.

 

Kabel - dowolny, ale nie za 2 zł tylko tak za min.10 zł/m.

 

@t_gal - A no wpadki się zdarzają i to nawet jak nic nie robisz, nic nie zamawiasz dodatkowego nawet to możesz stracić wszystkie pakiety na tydzień jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam świąteczne promocje i enka jest najtańsza i to jest kuszące. Jednak jak miałem enkę na kanale Eurosport HD (który najczęściej oglądałem) był stały, malutki poślizg dźwięku do obrazu, przez co transmisje tenisowe nie nadawały się do oglądania. Już kiedyś o to pytałem, lecz nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi. Czy macie takie coś na tym kanale (podkreślam, że delikatny poślizg dźwięku do obrazu był cały czas, nie tylko momentami) i czy na Eurosport 2 HD są ciagle zaniki dźwięku co jakiś czas na kilka sekund? Jakbyście mogli przyuważyć ten Eurosport HD przysłu[beep]ąc sie temu przez chwilkę... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem enkę do maja br. Występowało to u mnie cały czas. Tego nie dało sie zauważyć po prostu oglądając sobie jakąś relację. Ale już jak się oglądało tenis to była masakra. To dało sie jeszcze zauważyć przy jakimś wywiadzie patrząc na usta osoby mówiącej. Niewykluczone, że tego już nie ma i niewykluczone, że jedynie u mnie z nieznanych powodów był ten problem. Dzięki. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy długo trzeba czekać na aktywację "n" zamawianej telefonicznie? Jakie są Wasze doświadczenia, ja już prawie 24 godziny czekam. Na infolinii poradzili mi czekać. Mam nadzieję, że przypadek użytkownika t_gal jest odosobniony i nie będę musiał tydzień czekać na aktywację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na aktywację od momentu podłączenia czekałem 30 minut. Poszło błyskawicznie. I to było w grudniu zeszłego roku, czyli w okresie gdzie zamówień jest stosunkowo dużo. Chyba enka ma 24 godziny na aktywacje, tak chyba jest napisane na tym okienku aktywacyjnym, więc jeśli minie 24 godziny, dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy długo trzeba czekać na aktywację "n" zamawianej telefonicznie? Jakie są Wasze doświadczenia, ja już prawie 24 godziny czekam. Na infolinii poradzili mi czekać. Mam nadzieję, że przypadek użytkownika t_gal jest odosobniony i nie będę musiał tydzień czekać na aktywację ;)

 

Teoretycznie aktywacja jest wysyłana jak kurier, który przywiózł sprzęt wprowadzi umowę do systemu :) Czasem trwa to 30 min czasem 24h, ale pomaga czasem (u mnie rok temu pomogło) wyłączenie z prądu i ponowne włączenie dekodera. Jak nie to dzwoń na BOK to od ręki Ci wyślą sygnał aktywacyjny. Jak będziesz dzwonił do BOK to powiedz, ze 24h czekasz i chciałbyś już oglądać wiec czy by można ponownie wysłać sygnał aktywacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...