Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Migrowałem z c+, tam niezależnie który kanał oglądałem, miałem zawsze obraz na całym ekranie. W "n" niektóre kanały wyświetlane są z czarnymi pasami po bokach (podłączenie hdmi, tv też nie zmieniany 42') to tak ma być, czy trzeba coś dodatkowo przestawić w białym doxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, aktualnie mam cyfre + ale chce zmienic na n...czy przy migracji potrzebne jest nowe ustawianie talerza ? ?

Nie tylko talerza, ale i konwertera. W moim przypadku okazało się, że poprzedni, który działał na Cyfrze, w N odmówił pracy na częstotliwościach TPSY (Mtv Rock, Discovery Science itd) i musiałem kupić inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ją zamówiłem. Mają wysłać do mnie kuriera z umową ostatniego dnia roboczego marca. Więc gdyby w kwietniu weszło coś lepszego to zawsze mogę z tego zrezygnować, mam na to 10 dni i wziąc coś lepszego :) Mnie satysfakcjonuje ta oferta choć minus dla mnie to to że jest tylko jeden dekoder do wyboru i to bez HDD . Jedyny plus to to że ewentualnie mogę go w późniejszym czasie wymienić na coś lepszego. A i w tym pakiecie pierwszy miesiąc jest za free. W zależności kiedy odbierzymy przesyłkę to tyle dni danego miesiąca mamy za free :) Gdyby ktoś coś wiedział o lepszej ofercie N to niech pisze :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiesz jakąś promocję gdzie nie ma gwarantowanego HBO, to potem jak go dokupisz osobno będziesz płacił dodatkowo bodajże 25zł miesięcznie. W sumie wyjdzie 94zł miesięcznie. Możesz jednak się zastanowić nad wzięciem promocji za 99zł miesięcznie, gdzie oprócz nPremium i HBO masz też nSeriale. Szkoda że nie ma już ofert dla nowych z samym nPremium i HBO, a bez nSeriali. Ale widocznie już "idzie nowe" i zdzierają jak tylko się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...