Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko będzie działać jak należy. Kanały hd również będziesz odbierał, tyle że w normalnej jakości. Kabel do podłączenia dekodera z telewizorem znajdziesz w pudełku z dekoderem :wink: Jeżeli nie masz jeszcze anteny to przy zamawianiu telewizji n możesz również zakupić antenę, wystarczy o średnicy 60 cm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje się telewizją n. Lecz nie posiadam TV hd a zwyczajny stary tv. Czy telewizja N będzie u mnie działać czy będę mógł w ogóle podłączyć dekoder ? Czy kanały hd będą w ogóle się włączać ?

 

a dlaczego miałyby się nie włączać

tylko pamiętaj że nic ci z telewizorem się nie stanie jak będziesz oglądać kanały HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć tą ofertę http://n.pl/nsklep/wielka_rewolucja.html . Ile kosztuje dekoder?Ile kosztuje antena 60 cm?Czy to jest ostateczna promocja już na święta ?Jak nie , to będzie jakaś lepsza w grudniu ?Czy muszę brać filmowe opcje dodatkowe? Jak nie to czy będę je miał przez 2 miesiące GRATIS ? I jak myślicie która oferta jest lepsza CYFRA+ pakiet Kompakt za 42zł czy Wielka Rewolucja za 48zł?

Jestem zielony w tych tematach, i dlatego tyle pytań !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt a Wielka Rewolucja?

Nie ma porównania. Wielka rewolucja to wszystkie kanały jakie są w n, w kompakcie tego nie ma, nie mówiąc już o kanałach HD...

W n płacisz aktywację 48 zł za dekoder HD, o którym opinie są bardzo przychylne, bo biały nbox śmiga aż miło.(No i nie płacisz dzierżawy)

Antenę możesz kupić przy zamówieniu abonamentu, rozmiar 80 cm, z konwerterem Twin, wtedy antenę powinieneś dostać razem z dekoderem. Cena tego zestawu 90 zł.

Z opcjami dodatkowymi jest tak, że jeśli nie chcesz przedłużać tych opcji dodatkowych, wyłączą się one po 2 miesiącach automatycznie.

Nie wiem jakie są Twoje kryteria, dotyczące oferty programowej. Film, sport, technologia, HD? Napisz to wtedy Ci powiem kto ma lepszą ofertę programową pod Ciebie, od tak nie mogę ocenić, jest to kwestia subiektywna.

 

P.S. jeśli chcesz na dwa telewizory, to najmniejszą ofertą będzie dla Ciebie Wszystkie pakiety n za 54 zł(Nie rozpisuje się, jak będziesz chciał wiedzieć więcej, napisz tutaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja dekodera 48zł , który jest potem na własność , czy trzeba go oddać po zakończeniu umowy?Jeżeli nie chce oglądać opcji dodatkowych po 2 miesiącach to mam zadzwonić do nich aby wyłączyli , czy przy podpisaniu umowy powiedzieć o tym? Do kiedy jest ta oferta , czy będzie jeszcze lepsza w tym roku? Najbardziej mi zależy na piłce nożnej i programach dokumentalnych , ale też film od czasu do czasu .Ile by mnie to wszystko wyniosło pieniędzy : Abonament-24miesiące*48zł=1152zł Antena-ok.100zł Dekoder-50zł+???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder - tylko aktywacja. Nie płacisz za dekoder miesięcznej dzierżawy( jak w C+)

Pakiety - nic nie musisz dzwonić, po prostu wyłączą się same(no nie do końca ;)) po upłynięciu 2 miesiąca.

Piłka nożna - hmm.. nasz sport narodowy(ach), jeśli chodzi o n:

- Liga Mistrzów(nSport) - w każdej kolejce uruchamiane są dodatkowe serwisy, co pozwala na wybieranie pomiędzy 4 meczami na żywo + dodatkowy kanał Multi Liga Mistrzów(serwis pokazujący te mecze w których się dzieje, nie trzeba przerzucać się pomiędzy kanałami)

- Bundesliga(Eurosport 2 HD) - 5 meczów każdej kolejki, w tym mecze lidera Borusii Dortmund pokazywane są co kolejkę(raz tylko nie było).

- Reportaże(reprezentacja)(nSport) - całe zgrupowanie od Kielc po Murcię było sfilmowane przez reporterów nSport.

- Mistrzostwa Europy 2012(TVP HD) - nie muszę mówić co i jak ;)

- Liga serbska, belgijska, brazylijska, argentyńska(SportKlub, Sportklub+) - kanały dostępne tylko w n i kablówkach, jeśli te ligi Cię interesują to śmiało ;)

- Mecze pucharów w Anglii(SportKlub'y)

- Liga szkocka(TVP Sport) - jeden mecz kolejki bodajże

- Polska Ekstraklasa - tutaj wielka niewiadoma - albo prawa trafią do Canal+, albo do nSportu i Orange Sportu. Przetarg trwa, jeśli na tej lidze Ci zależy, wstrzymaj się.

- Liga Europejska (TV 4) - jeden mecz kolejki.

- mecze pucharu polski - TVN Turbo

 

Prawa piłkarskie Cyfra+:

- Liga angielska, włoska, francuska, hiszpańska, ekstraklasa(do końca sezonu, potem pokaże przetarg, wspólnie z Orange Sport) - Canal+(ale tego nie dostaniesz w pakiecie za 42 zł.

- pozostałe ligi TVP Sport(nie za 42 zł), Eurosport 2(nie w pakiecie za 42 zł), TV 4, TVN Turbo

- Liga mistrzów(Polsat) - tylko JEDEN mecz kolejki, środowy.

- ESPN Classic - bardzo często pokazywane wspomnienia z premier league.

 

Tutaj porównanie - jak widzisz ten sport w n masz bez dodatkowych opłat za 48 zł, w C+ nawet TVP Sport i Eurosportu 2 SD nie dostaniesz.

 

Film: w C+ słabo za te pieniążki - Ale Kino! może czasem dobry film, Comedy Central, AXN, Kino Polska - zależy co lubisz - serial czy film.

W n: jest AXN HD, FOX HD, MGM HD, dwa pozostałe AXNy oraz główny Filmbox.

Dokument: różnica pomiędzy C+ a n to brak National Geographic oraz Planete, History Channel. Za to jest: Discovery HD Showcase, Discovery Historia.

 

Jeśli jesteś bardziej pod National Geo no to C+, jeśli Discovery to n.

Pytaj dalej jeśli coś chcesz wiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można uznać ze do kwoty 50 zł najlepiej pod ilością jak i jakością kanałów wypada n ? Bo taki górny limit przeznaczyłem na miesięczne wydatki na telewizję. Czy porównując n wielką rewolucję a cyfre+ optimum nadal n ma się programowo dobrze ? Bo wydaje mi się że do kwoty 50 zł CP nie ma co porównywać mimo nadchodzącej promocji ? Czy może jednak się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy cena abonamentu przez 24 m. w promocji Wielkiej Rewolucji będzie stała , no niby jest napisane ,że tak ale jak jest w praktyce ?I czy dekoder po zakończeniu umowy trzeba oddać czy będzie należeć do mnie ?I oby n-ka wygrała ten przetarg na ekstraklasę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż n łączy siły z TP(Orange) którym również zależy na polskiej kopanej.

Cena jest stała, wystarczy, że zajrzysz do tabelki w regulaminie, tam jest wszystko wytłumaczone graficznie:

rewolucja.jpg

Masz też opisane, że opcje dodatkowe, których nie chcesz mieć dłużej, wyłączane są z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz dobrze ustawioną antenę to nie ma problemu

ja praktycznie nie mam problemu z odbiorem (tylko podczas bardzo intensywnych opadów deszczu)

 

czytam te zarzuty na stronie i to wszystko przesadzone

 

na pewno nie musisz się bać o ceny bo nie podniosą

na pewno nie ma problemu z odbiorem

 

jak coś to możesz pisać na PW - odpowiem na pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czym Ci ludzie z opiniuj mają problemy? Chyba z niedokładnie ustawioną anteną. Ja od 2 lat korzystam z 64 cm anteny (dokładnie ustawionej) i problemy pojawiają się tylko podczas śnieżyc/ulew. Wtedy jako pierwsze znikają kanały HD, no ale to taka specyfika jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder po zakończeniu umowy trzeba oddać czy będzie należeć do mnie ?

Czy tv odbiera dobrze nawet jak są złe warunki atmosferyczne ? Jest bardzo skarg co do tego! http://opiniuj.pl/39851,telewizja-n.html?page=2

 

Dekoder trzeba oddać,

opiniami się nie przejmuj, jeśli jest dobra antena, nie będzie problemu(szczególnie jeśli kupisz 80 cm), n korzysta z tego samego satelity co inne platformy więc nie ma powodów do obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastrzelcie mnie od razu.

Za trzy miesiące kończy mi się umowa. Z tego co wiem obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Szukałem na forum jakiegoś wzoru takiego wypowiedzenia ale nie znalazłem.

I czy po wysyłaniu takiego wypowiedzenia N jest skłonna do jakiś ciekawych propozycji przedłużeniowych ?

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...