Skocz do zawartości
  • 0

Canal+ Gdzie Najlepiej?


SYSTEM
 Udostępnij

Pytanie

Witam

 

Mam takie pytanie bardzo chcialbym zalożyc sobie Canal+ Sport. Mam obecnie TV w kablowce Vectra zloty pakiet. Bylem wczoraj pytalem sie o mozliwosc dokupienia pakietu CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ SPORT. Powiedzieli mi ze sa juz tylko dostepne dekodery analogowe (nie znam sie na tym) innych juz nie bedzie bo Canal+ bedzie tworzyl jakis pakiet Cyfrowy (tez nie wiem o co chodzi) i prawdopodobnie nie bedzie mi odbierac tycyh kanalow. Zastanawiam sie tez nad kupnem Cyfry+ interesowal by mnie najtanszy pakiet w ktorym jest dostepny Canal+ Sport. Ile taki pakiet by kosztowal? A moze jest jakas inna alternatywa? Prosze o Pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chcesz wziąśc canal+ możesz to zrobić kupujac dekoder za 179 złotych, podpisujesz umowę i ogladasz canal za 39 złotych, lub też kupując cyfrę ale tam musisz wziaść pakiet podstawowy + c+ za 77 złotych. Warto też poczekać bo pewnie już niedługo będzie jakaś świąteczna promocja w cyfrze z dużym rabatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wlasnie tak przyszlo mi do glowy Vectra ma tylko dekodery analogowe i przez to bede mial problem z odbiorem powiedzieli ze C+ juz wiecej im tych lepszych dekoderow nie dostarczy. Mariusz nie wiem czy dokladnie o to samo Ci chodzilo. Czy jak bym kupil dekoder (ten lepszy) za wlasny budzet a nie pozyczal od Vectry. To by mi wtedy odbieralo C+, C+Film i C+ Sport za 30 pln miesiecznie. Nie wiem czy tak sie da ale to by byla najtansza i najlepsza opcja. Co o tym sadzicie?

 

Oczywiscie chodzi mi o dodatkowy pakiet w kablowce Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cennik ktory mi Vectra i C+ przeslala

 

Oferta na Programy Premium Analogowe

 

CANAL+

 

Oferta 1

1.Opłata instalacyjna za Canal+ 1,00 PLN brutto

2.Opłata przez pierwsze 2 m-ce za Canal+ 29.00 PLN brutto

3.Opłata przez następne 4 m-ce za Canal+ 39.00 PLN brutto

4.Razem średnia opłata miesięczna za Canal+ 35,67 PLN brutto

(min. okres obowiązywania umowy abonenckiej - 6 pełnych miesięcy)

 

Oferta 2

1.Opłata instalacyjna za Canal+ 1,00 PLN brutto

2.Opłata przez pierwsze 10 m-cy za Canal+ 29.00 PLN brutto

3.Opłata przez następne 2 m-ce za Canal+ 39.00 PLN brutto

4.Razem średnia opłata miesięczna za Canal+ 30,67 PLN brutto

(min. okres obowiązywania umowy abonenckiej - 12 pełnych miesięcy)

 

 

Z tym ze moze mi nie odbierac jakis kanalow mam mozliwosc zrezygnowania w kazdym momencie bez zadnych oplat.

 

 

alzarqawi - Interesuja mnie tylko mecze Manchesteru United :)

 

Oczywiscie czasem leca na C+ Sport 2

Ale gdybym zrezygnowal z Vectry i wzial sobie Cyfre stracil bym kanaly takie jak Polsat Sport, czy Polsat Sport Extra. Mysle ze bardziej sie oplaci miec te 2 kanaly za C+ Sport 2 jeszcze jak sie nie mysle w pakiecie podstawowym Cyfry nie ma EuroSportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...