Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie może, gdyż wplątuje w politykę wiarę katolicką, a ja na to się nie zgadzam. Jak wiadomo nie wielbię TVN'u, ale oni przynajmniej w swoje gierki nie mieszają wiary katolickiej, ani żadnej innej.

Dlatego jestem przeciwnikiem TV Trwam w ogóle, a przede wszystkim w NTC. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dobrze zrobiła, że nie przyznała im miejsce, ale widać, że w końcu ugięli się, co nie tylko ja zauważyłem.

 

a demokracja mówi coś innego ...

a tutaj nie wplataj wiary

maja mieć dostęp i będą mieli...... popieram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pharphocel Wolalbym ogladac Religie TV w MUX, niz TV Trwam, dlaczego ? Na Religia TV leca wartosciowe programy, niz na TV Trwam.

Modlic moge sie w swoim zaciszu domowym, lub w radio Maryja, niz sluchac i zarazem ogladac zaklamana stacje TV Trwam.

 

@andyg Dlaczego mielby wyrzycac Eske TV, czy np. Polo ? nie widze w tym sensu, te kanaly maja wieksza ogladalnosc niz TV Trwam, nie dziwie sie, czemu Trwam nie jest na HB, mysle, ze zaklocenia ze strony Ojca Rydzyka bylyby gwarantowane, w koncu ma kase i wladze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pharphocel Wolalbym ogladac Religie TV w MUX, niz TV Trwam, dlaczego ? Na Religia TV leca wartosciowe programy, niz na TV Trwam.

Modlic moge sie w swoim zaciszu domowym, lub w radio Maryja, niz sluchac i zarazem ogladac zaklamana stacje TV Trwam.

 

@andyg Dlaczego mielby wyrzycac Eske TV, czy np. Polo ? nie widze w tym sensu, te kanaly maja wieksza ogladalnosc niz TV Trwam, nie dziwie sie, czemu Trwam nie jest na HB, mysle, ze zaklocenia ze strony Ojca Rydzyka bylyby gwarantowane, w koncu ma kase i wladze.

 

a TN24 lepsze trochę obiektywizmu...

nie daj się ogłupić

..pamietasz co było przed ACTA...?

CISZA ...taka stacja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było że "pod Trwam" to jutro na pierwszej stronie Satkuriera to będzie. Jak nie, to Matthias jest tu największym manipulantem a nie Rydzyk :lol2:

@Patrick, wybacz, nie podejmę się polemiki :lol2:

Obejrzyj Wiadomości.

 

jak piszesz to weż zabierz to logo...proszę....

 

@andyg Nie musisz :lol2::lol2::lol2:

@czeslaw1951 Acta to acta, stacja to stacja.

 

ja tyko sugeruje ...

po

czynach ich poznasz...

tak było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wam każe - drodzy oponenci TV Trwam na MUX-1 - oglądać ten kanał. Mnie on interesuje, mimo, że nie jestem emerytem. Mam 20 lat i według mnie skandalem jest przyznanie koncesji dla TVN-u bo po co mi ta propaganda ?

 

Nawet nie obejrzeliście ani jednego programu na Trwam, no ale wy wykształceni, europejscy wszystko wiecie. Gdzie wasza tolerancja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wam każe - drodzy oponenci TV Trwam na MUX-1 - oglądać ten kanał. Mnie on interesuje, mimo, że nie jestem emerytem. Mam 20 lat i według mnie skandalem jest przyznanie koncesji dla TVN-u bo po co mi ta propaganda ?

 

Nawet nie obejrzeliście ani jednego programu na Trwam, no ale wy wykształceni, europejscy wszystko wiecie. Gdzie wasza tolerancja ?

 

popieram całkowicie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ,że Trwam długo nie będzie w NTC chociaż kibicuję tej stacji .KRRiTV jest wyjątkowo twarda w tej sprawie ,szkoda że swojej energii nie wykorzystała do zmuszenia Cyfrowego Domu do włączenia Polsatu do Tnk sd .Pozostałe stacje boją się że gdyby Trwam był nadawany w NTC to przejmie część wpływów z reklam dlatego również im nie jest to na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było że "pod Trwam" to jutro na pierwszej stronie Satkuriera to będzie. Jak nie, to Matthias jest tu największym manipulantem a nie Rydzyk :lol2:

@Patrick, wybacz, nie podejmę się polemiki :lol2:

Obejrzyj Wiadomości.

To te same Wiadomości co się wczoraj nawet nie zająknęły o wielotysięcznej demonstracji w obronie wolności mediów? :lol2: A no powiedzą sobie co chcą, nie powiedzą czego nie chcą, a to i tak może nie mieć związku z rzeczywistością. Szczególnie w branży specjalistycznej już tyle gaf palnęli...

No ale skoro konkurs ma być za rok czy dwa jak piszą szanowni przedmówcy, to jak to może być "pod Trwam"? Ten konkurs i tak miał się odbyć a gadają o tym już teraz tylko z jednego powodu: pacyfikacji oburzenia ludzi. Nie odpuszczę, wyjdziesz na manipulanta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie gdzie tolerancja na TV Trwam? Mam kolejny raz wymieniać: antysemityzm, rasizm, ksenofobia, homofobia, itp, itd.?

 

Nie sprowadzaj dyskusji to poziomu dziecka, bo ja równie dobrze mógłbym wymienić kilka po stronie waszych [beep]ich mediów. Czyli jednak oglądacie TV Trwam czy tylko Michnik ci tych wiarygodnych informacji dostarczył 8)

 

Ach jak was to boli, ale czego się boicie skoro to ogląda 6 tys. osób według wyliczeń pana Lufta ?

 

W końcu zobaczymy prawdziwy Marsz Niepodległości a nie manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...