Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś tutaj napisał że mogą dodać kanały dvb-t do głównej listy już gotowe...

przed chwilą pojawiło się kilkanaście kanałów na ostatnich pozycjach ale nie są identyfikowane..

 

poza tym od godziny 10.45 po naciśnieciu aktualizacja tuner szuka ich długo a potem wyskakuje "błąd nr 10 wystąpiły problemy techniczne spróbuj później" może jednak coś szykują?? nowe pozycje kanałów dodane dziś i ten błąd..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiadomym forum gość podał że zassało mu nowy soft do Phila HD bez dysku.

Cyt. " Dziś o godz. 10.30 mój tuner pobrał nowy soft oznaczony Philips 61/DTT. Po załadowaniu miłe zaskoczenie, po włączeniu kanału nazwa, czas trwania, nowa czcionka a w menu opcja wyszukiwania kanałów cyfrowej telewizji naziemnej . Pozdrawiam. Czekam na wasze spostrzeżenia."

Sprawdzę jak wrócę do domu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie koniecznie jezeli dzis dali soft dla Philips dsr 6201 hd to moga go wysyłać kilka dni a my możemy czekać do nastepnego tygodnia...

może ktoś napisze nam jakie sa wprowadzone zmiany i jak to wyglada... gdzie jest lista dvb-t czy sparowana z główną czy jak???

 

jest info na jednym z portali

 

Cyfra+ w dniu dzisiejszym udostępniła nowy soft do dekoderów Philips HD umożliwiający oglądanie kanałów nadawanych w naziemnej telewizji cyfrowej. Nowe oprogramowanie przyniosło również zmiany graficzne.

Dzięki udoskonalonemu oprogramowaniu dekoderów abonenci Cyfry+, po podłączeniu anteny naziemnej, będą mogli odbierać sygnał DVB-T bez dodatkowych opłat. Wkrótce taką możliwość uzyskają również klienci korzystający z dekoderów Philips PVR HD.

 

Zastanawiają mnie też te zmiany graficzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI:

po wybraniu kanału pojawia się tak jak wcześniej czerwono-czarny pasek na dole ekreanu (pojawia się nazwa kanału)

po chwili na czerwonym pasku pojawia się nazwa programu a na czarnym tytuł oraz typ audycji, godzina rozpoczęcia i zakończenia oraz aktualny "stan audycji" (tak jak to było w Wizja TV).

wydaje mi się, że zmieniła się lekko czcionka

EPG nie działa na programach naziemnych

 

wszystko śmiga OK a mój dekoder nie wymagał zmiany oprogramowania (nie ma obecnie aktualizacji)

 

p4300040.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...