Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze ktos pomoze dzis przynioslem do domu pvr 7201/91 wszystko dziala na orginalnej karcie ale przez spliter small 2 card serwer nie dzial wyskakuje niewlasciwa lub uszkodzona karta abonencka na inych dekodarach spliter smiga bez problemu jaka moze byc przyczna ze na tym pvr nie dziala jakies sugestie dziekuje za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe bo powiedzieli mi na infolinii że mają wprowadzić usługę internetowa do philipsa pvr hd .... sądząc po tym że do tej pory nie pozwalają wymieniać tych philipsów na pace'y to pewnie nigdy to nie nastąpi albo za 100 lat :( ciekawe kiedy zrobią to oprogramowanie pewnie też za 100 lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj zaczynam walczyć z tym do skutku płacę za coś co nie działa i mówię na dzisiaj temu stanowczo nie :lol2:

Codziennie będę składał reklamacje i wymieniał dekodery

Spisuj nr dekoderów które przewinęły się przez Twoje ręce, tak żebyś w którymś momencie nie dostał tego co go przed tygodniem zwróciłeś :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wy się podniecacie te dekodery PVR z Cyfry to jeden wielki szrot notorycznie się zawieszające , jedno wielkie G ..NO . Nikt tego nie chce to próbują wpychać to jako drugi PVR. Dekoder N ki to przy tym statek kosmiczny !!!

dlatego wielu z nas klientow cyfry czeka na chocby szczypte informacji kiedy bedzie mozna korzystac z dekoderow eN i jak babcie kocham biegne do punktu i wymienie na ADB mimo iz kilka dni temu wzialem PACE i dziala jak narazie OKY, to moje skromne stwierdzenie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam taki problem, że dekoder ten nie chce mi przyporządkować w pierwszej kolejności kanały hd (tvn hd, tvn7hd itd.), tylko na starcie mam liste wszystkich kanałów nie hd a dopiero od 250 programu hd. canal hd z hbo hd tez powyżej 250 programu. Próbowałem wczoraj instalacje programów nie pomogło nowego softu nie ma. Ma ktoś może jakąś sugestie co robić żeby było normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze upewnij się czy masz najnowszy soft (114) jeśli tak, sprawdź czy satelitę podstawowego masz ustawionego na HOTBIRD. Jeśli tak, to wczytaj listę kanałów. Powinno pomóc. Ewentualnie przestaw satelitę podstawowego na INNY, ale w taki sposób, że praktycznie powielasz wszystkie parametry z HOTBIRD i tylko PID ustaw na 227 jeśli była jakaś inna wartość. Ponownie załaduj listę programów. Parametr PID narzuca czy ładuje sie lista "SD" czy "HD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...