Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem z dekoderem nie odbieram nowych kanałow w hd czyli kanałow firmowych cyfry bo tvn i tvn7 hd odbieram , dugi problem to problem z pilotem nie jest uszkodzony ale nie działa nie wiem czemu , po długim czasie gdy dekoder jest wyłaczony nie swieci sie czerwona lamka w dekoderze po wyłaczeniu dekodera z sieci i ponwnym właczeniu w dekoderze wszystko jest ok lecz pilot nadal nie działa :( proponujecie wymiane sprzetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zaprogramowania nagrania tuner przestaje reagować na pilota i na przyciski

 

Wyglada na to, ze wszyscy maja ten problem. Pojawilo sie to chyba tydzien temu. Nie mozna nic zaprogramowac bez resetu. Na szczecie, po resecie, zaprogramowane nagranie wciaz jest zaprogramowane. Innymi slowy, jezeli w ciagu roku planuje zrobic 600 nagran to bedzie trzeba robic 600 resetow (chyba ze od razu zaprogramuje wszystko na caly tydzien). 600 resetow to ok 600 min, czyli 10 godzin. Jeden dzien roboczy rocznie przepada przez ten wspanialy software!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mam problem z odbieraniem programów z tego dekodera są to min.:Fox life HD,Minimini+HD czy Canal+Film HD itp.

Co mam robić?

A w dodatku mam problem z zamawianiem z serwisu C+VOD i Nie mam serwisu C+na życzenie i nowego oprogramowania którego nie mogę zaktualizować

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem. Nie odbiera mi Calnal+ HD - wyświetla się info, żeby sprawdzić w menu poprawność podłączenia dekodera (mam podłączony jeden kabel i tak samo mam ustawione w menu) więc teoretycznie wszystko powinno być w porządku. Reszta kanałów działa bez zarzutu, więc nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Macie może jakieś rozwiązanie?

 

Na całe szczęście jest duże prawdopodobieństwo, że paczka C+ zawita wkrótce do N, na normalny, a złomowaty sprzęt i ten przedpotopowy, wolny jak żółw stepowy pvr, zniknie z mojego domu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z tym dekoderem jest podłączony do tv kablem hdmi i czasami po wyłączeniu tv trzeba bardzo długo czekać aż pojawi się obraz lub się nie pojawi obraz z dekodera. Przełączając kanały na dekoderze mrugnie info co w programie ale potem ekran nadal jest czarny. Pomaga ponowne uruchomienie dekodera. Da się to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zaprogramowania nagrania tuner przestaje reagować na pilota i na przyciski

 

Wyglada na to, ze wszyscy maja ten problem. Pojawilo sie to chyba tydzien temu. Nie mozna nic zaprogramowac bez resetu. Na szczecie, po resecie, zaprogramowane nagranie wciaz jest zaprogramowane. Innymi slowy, jezeli w ciagu roku planuje zrobic 600 nagran to bedzie trzeba robic 600 resetow (chyba ze od razu zaprogramuje wszystko na caly tydzien). 600 resetow to ok 600 min, czyli 10 godzin. Jeden dzien roboczy rocznie przepada przez ten wspanialy software!!!

 

 

U mnie dokładnie to samo - trzeba zgłaszać im na ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem i dostałem odp:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że odnotowaliśmy

zgłoszenia odnośnie zawieszenia się dekodera po wyjściu z funkcji

?Program?. Aktualnie weryfikowane są zgłoszenia w celu sprawdzenia i

usunięcia utrudnień związanych z funkcjonalnością EPG.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami "

 

Także już nad tym pracują, pewnie też m.in przez to opóźnione jest wydanie nowego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...