Skocz do zawartości

ME w siatkówce mężczyzn Rosja 2007


Mariusz15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając porażke z Rosją 0-3 (tfu tfu tfu) są następujące możliwości:

Każde zwycięstwo Belgii - tu jest wszystko jasne wychodzimy z 3 miejsca z bilansem 0-2

Tur 3-0 Bel - wychodzimy razem z Ros i Tur z bilansem 1-1

Tur 3-1 Bel - wtedy 3 drużyny mają 1 wygraną i bilans setów 4-7 i decydują małe pkt.

Tur 3-2 Bel - wychodzimy razem z Ros i Bel z bilansem 0-2

 

Do awansu wystarczy nam wygranie 1 seta.

 

Nie ma żadnego znaczenia (poza układem meczów) z którego miejsca sie awansuje, ważny jest bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Polska przegrala w 3 setach do nastepnej grupy awansujemy z 2 porazkami.

Polska ma male szanse na awans do polfinalu ME.

 

Belgia - Turcja 3:2 niestety Belgia wygrala i awansujemy do nastepnej fazy z 3 miejsca.

 

Rosja - Polska 3:0

Belgia Turcja 3:2

 

Tabela:

 

1. Rosja 6

2. Belgia 5

3. Polska 4

4. Turcja 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest o tyle dobra, że zespoły z którymi będziemy grać (Fin, Bul, Ita) wchodzą z bilansem 1-1. Wystarczy że wszystko wygramy i jesteśmy w półfinale, bo nie mam wątpliwości, że Rosjanie wszystich pokonają. W tych mistrzostwach Rosja jest poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polacy zagrają tak ja z Rosją w dwóch pierwszych setach, czy z Tyrcją w 3 i 4 to będzie dobrze. Tymbardziej, że rywale, też nie są w najlepszej dyspozycji, Włosi przegrali z Bułgarami, a Finowie pokonali Bułgarów. Uważam że mecz z Belgią to bym wypadek przy pracy, a porażka z Rosją była wkalkulowana, ale zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (11.09.07) mecz z Finlandia ciekawe czy 1 miejsce finów w grupie bylo przypadkiem czy naprawde sa az tak dobrzy.

Jesli finowie sa w swojej najwyzszej formie to Polska jesli nie poprawi swojej gry to moze byc ciezko pokonac Finlandie.

Jak Polska zagra tak jak z Turcja w 4 secie czy tez jak z Rosja w 1 i 2 to naprawde moze byc dobrze.

 

11.09.07. godz: 13:00

 

Polska - Finlandia

 

Moj typ: 3:1 dla Polski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa szanse ale tylko matematyczne. Cieszy wynik na MS. Szkoda troche tych ME byly wielkie nadzieje ............... i na tym sie skonczylo.

 

z tymi szansami to sobie lepiej dać juz spokój......

naprawdę aż ciężko uwierzyć jak szybko można z czołowej drużyny świata przeistoczyć sie w marna drużynę, no ale najwidoczniej można skrajny przykład mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa szanse ale tylko matematyczne. Cieszy wynik na MS. Szkoda troche tych ME byly wielkie nadzieje ............... i na tym sie skonczylo.

Jedyna szansa matematyczna, to spierwiastkować wynik rywali, a nasz podnieść do kwadratu.

Innej możliwości awansu już nie ma, bo przegramy setami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak mszczą się te głupie memoriały organizowane przez Polsat i oto wyniki :lol:

Ciekawe jakie to memoriały siatkarskie organizuje Polsat? Wiesz w ogóle co znaczy słowo memoriał?

 

Trzeba byłobyć naprawdę wielkim optymistą myśląc, że mamy na tych mistrzostwach szansę na medal widząc jak reprezentacja marnie zaprezentowała się podczas Memoriału Wagnera. Podobnie słabo zagrali turniej we Francji, gdzie miała już być forma na mistrzostwa. Ja takiego zjawiska zwanego w sporcie formą nie zauważyłem pomimo tego, że się bardzo starałem. W jaki więc sposób mieliśmy coś osiągnąć na mistrzostwach. Po co media rozsiewały wielce optymistyczne informacje na temat szans medalowych ogłupiając przy tym społeczeństwo, które teraz jest strasznie zawiedzione i wiesza psy na siatkarzach. Widać było już od kilkunastu tygodni, że siatkarzom brakuje pewności siebie, brakuje nawet chęci do gry. Trzeba popracować nad psychiką bardzo poważnie. To zawsze była najsłabsza strona reprezentacji. Mam tylko nadzieje, że przyczynami słabej postawy siatkarzy nie są sprawy zwiazane z finansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...