Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Właśnie o to chodzi, że to nie będzie miało jakości bo nie mają tylu TP aby to miało jakość. Abonenci w n-ce myślą, że jak kanał ma znaczek HD przy nazwie to zaraz będzie niesamowita jakość. Jak Wam upchają z 20 kanałów HD na jednym TP to kanały SD w Cyfrze+ będą miały niewiele gorszą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, właśnie jak n-ka będzie dodawać kanały HD nie mając na nie miejsce to HD w n-ce niewiele będzie się różnić od tego w CP. Więc nie macie się czym zachwycać bo za jakiś czas to Wasze HD będzie takie samo jak w CP, a może nawet gorsze bo nie chodzi o znaczek, a o prawdziwe HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwego HD to szukać możemy w UK albo Skandynawii co najwyżej.

 

Pozostaje mieć nadzieję że platformy dogadają się ze sobą w sprawie niedublowania kanałów, które znajdują się w ich ofertach (tak jak HBO HD, które idzie z tp CP, a DHD prawdopodobnie będzie szło z tp Nki), chociaż i to jest rozwiązanie na krótką metę, bo kanałów HD na pewno będzie ciągle przybywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że to nie będzie miało jakości bo nie mają tylu TP aby to miało jakość. Abonenci w n-ce myślą, że jak kanał ma znaczek HD przy nazwie to zaraz będzie niesamowita jakość. Jak Wam upchają z 20 kanałów HD na jednym TP to kanały SD w Cyfrze+ będą miały niewiele gorszą jakość.

 

Przepraszam, a gdzie ty tak w ogole widzisz prawdziwe HD?

Na Cyfrze, a moze na CP? :D :D , W n? :D :D

Wszedzie jest kiepsko, wszyscy maja te same problemy z brakiem TP i kontentu. 95% kanalow HD to tylko maja znaczek "HD" Zdziwiony tym jestes? Zerknij na C+FilmHD! Wtedy zastanow sie ilu abonentow Cyfry+ mysli, ze ma kanal HD! Ty pewnie tez myslisz, ze C+Film HD, C+SportHD to kanly HD.

 

Przeczytaj ostatni wywiad z prezesem Cyfry i wyciagnij wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nigdzie nie widzę prawdziwego HD. Napisałem, że chodzi o prawdziwe HD, a nie o znaczek przy nazwie kanału. Na temat kanałów C+ Film HD, Canal+ Sport HD nic nie myślę gdyż nie mam do nich dostępu.

Poza tym w Polsce będzie ciężko o prawdziwe HD skoro polskie platformy mają po pięć TP, a platformy zachodnie po 20. Ot cała prawda o polskim prawdziwym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tylko co z tym TEST3 dodali wersję HD, a zapewne wersja panoramiczna zastąpi zwykły Eurosport2, albo będziemy mieli 5 Eurosportów :curious:

 

Do wszczęścia brakuje mi kanałów:

- Extreme Sports Channel

- DOQ lub H&F Channel

- History HD

- CIN Channel lub Travel Channel

- Polsat & TV4

- typu Kuchnia i Dom

- typu ZigZap

- MyZen.tv lub Upiększacze HDTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz by dodali Eurosport 2 Bundesliga to bedziemy mieli :

Eurosport , Eurosport HD , Eurosport 2 , Eurosport 2 HD , Eurosport 2 Bundesliga

 

Czego Ty nie rozumiesz?

Nazwa EUSP2 Bundesliga jest tylko ich wewnętrzna nazwą tak samo jak EUSP2 International.

W Polsce EUSP2 Bundesliga zastąpi EUSP2 International.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja na ten news z dvbnews.pl sądzę:

 

1. Zniknie z Listy (dodają go tylko dlatego że na liscie mają WSZYSTKIE kanały FTA i nie chcą sobie robić konkurencji dla nSportu /chodź dziwne dlaczego nie dali Polsatu News - był dłużej niekodowany/)

2. Przyjdzie bliżej i bedzie do pakietu SiM (bo zakodowanego nie dadzą dla wszystkich, oraz podpiszą umowę takze na Orange Sport :D :D)

3. To samo co u góry tylko zostanie tam gdzie był.

4. Pomyłka n-ki i dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...