Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdięcia należy zrobić jedno do pudełka z dekoderem i akcesoriami, na tyle zdięć napisać co się oddaje. Drugie zachować dla siebie zdięcie, na poczcie jest folia zabezpieczająca tzw. bąbelki. A przy wysyłce można nakleić naklejkę uwaga szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bądźcie poważni. Do CP macie dostarczyć dekoder, jak to zrobicie już ich nie obchodzi. Osobiście, albo pocztą lub kurierem. Jak dotrze w kawałkach to czy będzie miał sesję zdjęciową z aktualną gazetą czy nie nie ma znaczenia, CP to nic nie obchodzi i te foty nie są podstawą do reklamacji w CP. Ewentualnie w firmie kurierskiej, ale to zależy od nich, bo na poczcie też oleją temat. Jak dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Miętusie. Ja czytałem na różnych forach, że po wysłaniu wszystkiego do CePe w idealnym stanie, zdarzały się przypadki, że CePe kwestionował stan techniczny dekodera lub brak jakiegoś akcesorium(?) i CePe obciążał karą byłego abonenta. Dlatego uważam, że należy się odpowiednio zabezpieczyć, żeby później w sądzie mieć niepodważalne dowody. Jeśli nie wierzysz, to przejrzyj to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie jest dowodem w takiej sprawie kolego, równie dobrze możesz pstryknąć fotkę jak wszytko jest ok, a potem zdzielić w dekoder młotkiem i wysłać z tym zdjęciem... rozumiesz już dlaczego śmiech mnie bierze jak czytam takie głupoty? Chcesz mieć pewność, zawieź osobiście na Łubinową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci napisał, że jeśli chcesz być pewny, iż listonosz bądź kurier nie uszkodzi dekodera, a Cyfrowy Polsat czegoś nie namiesza to dekoder musisz osobiście odnieść na Łubinową 4a w Warszawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podpisana multioferte na 3 lata, minal juz rok i chcialbym zrezygnowac z jak najmniejszymi konsekwencjami. W zwiazku z tym macie moze jakies rady? Czy ostatnio nastapila jakas zmiana w regulaminie, lub zostal usuniety jakis kanal? Posiadam opcje familijny hd + sport hd, no i internet oczywiscie. Jaka w tym przypadku bedzie kara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża, co do zwrotu sprzętu, boże ludzie, zdarzają się sytuację gdzie kurierzy rzucając paczkami je uszkodzą, ale to są jednostkowe sytuacje, a co do kar jeśli czegoś nie ma, 6-8 zł kary za brak kabla euro bądź innego to rzeczywiscie wielka sensacja aby pisac o tym 4 strony na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podpisana multioferte na 3 lata, minal juz rok i chcialbym zrezygnowac z jak najmniejszymi konsekwencjami. W zwiazku z tym macie moze jakies rady?

Przeprowadź się za granicę i napisz im że nie możesz kontynuować z nimi współpracy bo ich regulamin na to nie pozwala a poza tym ich net nie ma tam zasięgu :P czyli ich wina ewidentnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna ich wina, bo żaden net z polski nie zadziała za granicą, ale można tak napisać. Nie wiadomo jak zareagują, bo nie Ty pierwszy, ale próbuj, ale moim zdaniem to głupota. Jak ja biorę kobiete do domu to przed jej wprowadzeniem testuje ją na wszystkie strony, a nie biorę pierwszą lepszą po to, żeby mysleć czy w trakcie umowy nie odpadnie jej ręka i będę mógł z niej zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziabolak. Mam jechać z Częstochowy do Warszawy, żeby oddać dekoder? Teraz myślę, że CePe celowo wymyślił obowiązek odsyłania dekodera do centrali CePe, żeby móc klientowi wmówić, co im się tylko zachce (czytałem tu o tym). Nie mam obawy o transport. Mam wszystko w porządku. Jednak nie odważę się na wysyłkę i chyba pojadę do Warszawy. Śmieszne to i smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że CP robił problemy nad tym, że koleś chciał zerwać z nimi umowę, a mu się kończyła a oni mu wciskali to i tamto. Różne są przypadki.

 

Ja chce mieć dekoder PVR a mam szitowy HD 5000. JAk zerwę z nimi umowę dostanę 650 zł kary. Więc czekam na ruch CP, żeby usunął jakiś program. Prosze usuń jakieś Mango 24 czy Religię tv, chce w końcu zerwać z Wami umowę i podpisać nową na nowy dekoder PVR a nie szitowy jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że w kiedyś w mojej miejscowości wylądowali kosmici, litości ludzie. Jeżeli chcesz zerwać umowę z powodu wycofania jakiegoś kanału to najpierw zapoznaj się z wykazem kanałów, które gwarantuje Ci ta umowa, bo bzdura bzdurą pogania jak się patrzy na Twoją wypowiedź.

 

Do kolegi wyżej, podałem Ci jedyną metodę oddania dekodera jeżeli chcesz mieć pewność, że nie uszkodzi się w transporcie, to chyba logiczne. Dramatyzujecie tu strasznie. W CP pracuję już kilka lat i jak pisał Lewy czasem tylko zdarzało się, że brakowało kabla to naliczali za niego około 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziabolak. Mam jechać z Częstochowy do Warszawy, żeby oddać dekoder? Teraz myślę, że CePe celowo wymyślił obowiązek odsyłania dekodera do centrali CePe, żeby móc klientowi wmówić, co im się tylko zachce (czytałem tu o tym). Nie mam obawy o transport. Mam wszystko w porządku. Jednak nie odważę się na wysyłkę i chyba pojadę do Warszawy. Śmieszne to i smutne.

Nie rozumiem Twojej paniki w sprawie wysyłki dekodera. Słyszałeś, że ktoś, coś, gdzieś.... Ja wysyłałem dwa dekodery i nic się nie stało, nikt ze strony CP nie miał żadnych pretensji. Cała masa ludzi odsyła im dekodery i też nie ma problemów (nie słyszałem o jakiejś aferze z uszkodzonymi dekoderami) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...