Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam takie pytanie, czy mozna zrezygnowac z CP w czasie kiedy trwa umowa zawarta na czas okreslony (nazywaja to chyba podstawowy)? na infolinii mi powiedziano ze nie ma takiej mozliwosci (zerwania umowy podczas trwania okresu podstawowego) co wydaje mi sie troche dziwne, bo kazda umowa mozna rozwiazac z tym ze moga byc jakies konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przecież jest napisane w umowie :>

Jeżeli zerwiesz umowę w okresie podstawowym to "karą" będzie zapłacenie kwoty równej należnym opłatom abonanentowym za ten okres...

 

Dla przykładu - załóżmy, że podpisujesz umowę na Pakiet Familijny na 24 miesiące i zrywasz ją po 14 miesiącach. Wtedy musisz zapłacić przy obecnym cenniku 379 zł kary :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wypowiedzenie musisz napisać sam i wysłać je listownie do CP (najlepiej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, bo mogą kombinować, że zaginęło na poczcie). Przykładowy wzór wypowiedzenia masz np. na dole tej strony :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=238&st=0&sk=t&sd=a&start=30. E-mailem to raczej nie można tego zrobić, bo nie da się w e-mailu umieścić własnoręcznego podpisu :wink: A okres wypowiedzenia trwa prawdopodobnie 3 miesiące - masz to podane w umowie, którą podpisywałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać nowy dekoder :roll: No to np. można obecnie wymienić dekoder SD na dekoder HD :arrow:https://satkurier.pl/news/43638/cyfrowy-polsat-wymieni-dekodery-sd-na-hd.html :wink: Innej wymiany dekodera (dekoder SD na dekoder SD) raczej nie uda się zrobić, jeśli dekoder ci się nie zepsuje (ale tak, że nie będzie można go naprawić w serwisie) lub nie rozwiążesz tej umowy i później podpisując nową umowę z nowym dekoderem :| O miesiącu kanałów za free, to można mówić już tylko w przypadku podpisania nowej umowy - na obecnej umowie na czas nieokreślony, można o tym zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafaell15

nie zapomnij o liście poleconym wysyłając wypowiedzenie.

Może ono brzmieć:

 

"Proszę o rozwiązanie umowy pomiędzy [imię i nazwisko, numer karty lub numer identyfikacyjny lub pesel jeśli masz jeden dekoder] a Cyfrowym Polsatem".

 

Nie musisz argumentować - wystarczy, że poleconym wyślesz i jesli wplynie to na 1 dzien przed okresem rozliczeniowym, to od tego okresu przez 1 lub 3 miesiace jest okres wypowiedzenia (placisz-oglądasz), a potem sygnał jest odłączany i game over

 

 

Mejla moge wyslac za Ciebie i powiedziec, ze chcesz pakiet superfilm - jak CP ma wiedziec, ze ten mejl nie jest oszustwem?

Analogicznie przy wypowiedzeniu: jesli chcesz miec dalej CP, a ja wysle za ciebie wypowiedzeine i nagle ci zabiorą sygnał? Co zrobisz? Mejle pisac mozna zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielką prośbę! czy ktoś z Was wysłał już z sukcesem rozwiązanie umowy? Jeśli tak bardzo proszę - podajcie jego treść. Sam już nie wiem co musze podać - narastają już legendy co powinno być, a czego nie oraz jak to CP z przyczyn formalnych odwleka sprawę. Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwiązywałem umowy z CP, ale wzór takiego wypowiedzenia powienien wyglądać mniej więcej tak :

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

 

PS - wystarczyło poszukać - str. 3 sam dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w czynie społecznym przygotuje wzory wypowiedzeń, przygotuje się wersje PDF - ściągnij, wydrukuj, wypełnij i wyślij ;)

To może ja to zrobię w czynie społecznym. Dziesiątki razy były pytania o to. Dziesiątki razy forumowicze pisali wzór wypowiedzenia. Ja dam swój, sprawdzony !:

Wypowiedzenie umowy: Word plus PDF do druku, dodatkowo przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, zamiast na PW, to tutaj napiszę i w podzięce za ten dobroczynny cel społeczny koledze wynagrodzę ;)

 

@tomekb1976, napisz posta z wypowiedzeniem umowy w dziale Forum Sat Kurier. Twój post zostanie uwieczniony w dziale SAT Kurier FAQ - taka mała nagroda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...