Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

MZKS, a nie możesz po prostu zaliczyć te bramki ? No przecież to jest tylko gra, a nie jakieś szukanie dziury w całym tak jak w Sejmie.

Nie niszczmy tak fajnej zabawy. Niedość, że jest ciężko trafić w tych piłkarzy, bo średnia bramek w OE nie powala na kolana (tzn. mnie powala :lol: ), to jeszcze zabawianie się w przydomki, pseudonimi itp te zadanie utrudniają.

Po prostu jedne źródła podają np. Carlos Edi Andradina, niektóre Edi Andradina, inne samo Edi, a jeszcze inne Andradina.

Nie każdy korzysta z tych samych źródeł, a poza tym w takim razie nie powinniśmy typować Rogera, bo imienia nie znamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było, fajnie się grało, ale rezygnuje. Nie może być tak, że jednemu graczowi będzie się zaliczało gola strzelonego przez zawodnika, a drugiemu nie i to nie przez błąd grającego, tylko przez indolencje prowadzącego.

Myslisz ze celowo uwzialem sie na ciebie zobacz posty innych ktorym zaliczylem bramke mieli wpisane : EDI ANDRADINA.

Zaliczajac bramke @Pawop beda kolejne sceny w kolejnych kolejkach i beda prowadzic do tego samego. Teraz @Pawop niechce dokonczyc zabawy bo twierdzi ze jestem nie fair w stosunku do niego jak chce to moge odac mu prowadzenie tej zabawy i zagramy jego regulami. Tylko wiem ze moze i najprawdopodobniej zdazy sie znowu jakas sytuacja nieroztrzygnieta a czym blizej konca rozgrywek tym komentarzy ze znowu doszlo do oszustwa bedzie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jakie oszustwa? To jest klarowna sytuacja bo wiadomo o kogo chodzi. Co mnie obchodzi jak inni pisali, w różnych źródłach są różne informacje. Jak ktoś już napisał, w jednym miejscu jest EDI, w innym ADRADINA. Jak już wspomniałem, sam pisałeś CLEBER i jak to wytłumaczysz?

Kończe tą rozmowe, bo nie chce sie niepotrzebnie denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929 wierzę, że chcesz dobrze, ale sam, może nieświadomie krzywisz zabawę. W ostatnich dwóch kolejkach "darowano" @Hubertowi 4 pkt. Raz jego oponent nie typował, drugi raz nie uznałeś @mietkowi bramki Robaka, jakbyś nie wiedział o kogo chodzi. Nie przejmuje się tym tak bardzo, ale takie są fakty, a ty piszesz do @Pawopa o jakiś oszustwach. Patrz na sprawę szerzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie musicie na mnie najeżdżać jakbym był czemuś winny :!:

 

Co do @Pawopa

 

Edi - Korona

Bartłomiej Grzelak - Legia

Paweł Brożek - Wisła

 

Ewidentnie widać ,że wymienił imiona i nazwiska!Po prostu myślał ,że Edi to pseudonim.Jak to wygląda napisałby imiona 2 ,a trzeciego nie (bo mu się nie chicalo?).Tyle ,że wymienił go na pierwszym miejscu.

 

pozdro @MZKS1929

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie potraktowałeś mojego postu tak dosadnie ;)

Ja tyle emotek walnąłem, że chyba było jasne, że to żarcik taki :P

 

http://www.ligapolska.pl/index.php?stro ... rz&id=5379

Edi Carlos Dias Marcal 'Edi'

Nawet nie ma napisane Andradina !

W spisie (na dole strony), jest samo Edi

http://www.ligapolska.pl/index.php?strona=kluby&klub=15

 

Ludzie, przecież nawet nie wiemy co jest tu nazwiskiem a co imieniem.

No MZKS daj spokój i zaliczaj szybciutko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do @Pawop sklanialbym sie do zaliczenia bramek ale co teraz powie reszta ze zmieniam wyniki podane w Niedziele. Dlatego moze dojsc do kolejnych kontrowersji. Mysle ze @Pawop mial dobre intencje bo w przypadku 2 graczy polskich podal ich imiona,nazwiska i klub grajacego. Tak jak glosi to regulamin. Niestety nie domyslilem sie ze w przypadku graczy zagranicznych w Orange Ekstraklasie roznie bywa z ich imionami i nazwiskami. Najczesciej graja ksywkami,skrotami swoich nazwisk itp...

Regulamin Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008

 

17. Typowany zawodnik oprocz nazwiska podane musi miec imie oraz klub ktory reprezentuje.

18. W przypadku braku ktoregos z w/w danych gol strzelony przez tego gracza bedzie nie uznany.

 

Kwestia bramek @kieloo i @mietek jest bardziej skomplikowana bo zlamali 17 punkt regulaminu wiec raczaej niema szans na uznanie bramki gracza Korony. Uzytkownikowi @kieloo patrzac przez uznanie gola Ediego mozna byloby co najwyzej uznac bramke Arboledy.

 

Typy na kolejke nr 5

Arboleda- Zagłebie L.

Robak- Korona

Grzelak- Legia

 

Robak- Korona

Grzelak- Legia

P.Brożek-Wisla

 

Niechcac psuc zabawy punktami regulaminowymi a wrescie zaczac sportowa rywalizacje i pograzanie rywali kolejnymi bramkami :wink: jestem w stanie pkt.17 rozgrywek zmienic wylacznie co do graczy polskiego pochodzenia aby znalazlo sie imie i nazwisko oraz klub ktory dany gracz reprezentuje. Spowodowane jest to ze kadry drzuyn licza po 20 albo wiecej graczy a moze zdarzyc sie sytuacja podobna jak w Wisle ze graja gracze o tym samym nazwisku a pierwsza litera ich imion jest taka sama. Co do graczy zagranicznych po wpisach albo imienia, nazwiska albo ksywki jestem w stanie uznac trafienie. Mysle ze sugestie te nikogo nie zniecheca do gry. Czekam jeszcze w dzisiejszym dniu na wasze opinie jezeli niebedzie nikogo przeciw w/w moich sugestii w dniu jutrzejszym pojawi sie aktualna tabela z trafieniami

@ Pawop - bramka Edi

@ kieloo - bramka Arboleda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowodowane jest to ze kadry drzuyn licza po 20 albo wiecej graczy a moze zdarzyc sie sytuacja podobna jak w Wisle ze graja gracze o tym samym nazwisku a pierwsza litera ich imion jest taka sama.

 

1500 razy piszę, że taka pomyłka może zajść ewentualnie w przypadku Brożków. Jest drugi Robak w Koronie? No jest?

 

Nie chodzi o punkty, bo to zabawa, ale o to, że jesteś niereformowalny :? Zresztą, rób jak chcesz, już mnie to męczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowodowane jest to ze kadry drzuyn licza po 20 albo wiecej graczy a moze zdarzyc sie sytuacja podobna jak w Wisle ze graja gracze o tym samym nazwisku a pierwsza litera ich imion jest taka sama.

 

1500 razy piszę, że taka pomyłka może zajść ewentualnie w przypadku Brożków. Jest drugi Robak w Koronie? No jest?

 

Nie chodzi o punkty, bo to zabawa, ale o to, że jesteś niereformowalny :? Zresztą, rób jak chcesz, już mnie to męczy...

A skad wiesz czy sie nie pojawi. Skoro ja jestem niereformowalny to trzeba bylo o tym pisac jak pojawil sie nowy regulamin ze ciezko co niektorym jest podac imie gracza. 2 sprawa to ze w skarbie kibica zawodnik Korony o ktory spor trwal z @Pawop jest wpisany jako Edi Andradina. Myslisz ze jestem zadowolony tym faktem ze musze po tej kolejce wysluchiwac opinii ze niby celowo ustawiam tabele. Moze 2 Robaka niema gdybym sie czepial jakiegos bledu w nazwisku to wtedu moglbym byc niereformowalny. Upominalem przed poprzednia kolejka ze piszemy imiona i nazwiska graczy a jak ktos niechce tego przestrzegac to droga jest wolna. Ja ze swojej funkcji sie wywiazuje po rozegraniu kolejki dostajecie tabele , wyniki i statystyki. I jakos trundo niejest dopisac mi klub i imie gracza ktorego typuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że propozycja MZKS jest dobra. Lepiej faktycznie podawać te imiona polskich piłkarzy, bo może ktoś z jakichś rezerw wejść itp. i będzie problem.

W przypadku Arboledy, Ediego, Rogera itp. myślę że to czy podajemy imię to zależy od źródła więc tutaj musimy być bardziej elastyczni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje. Mialem nadzieje ze grajacy wszyscy popra mnie w tym jednak co niektorzy chcieliby przymykac oko na regulamin. Nie jestem alfa i omega aby przywidziec takie sytuacje dlatego na samym poczatku napisalem ze regulamin moze ulec zmianie mysle ze w chwili obecnej jest on dopracowany w 100% i chyba nie zajda nowe okolicznosci w nim wpisane. Teraz przymkniemy oko na imiona graczy potem ktos zatypuje sobie np. w sobote o 16 albo edytuje post dlatego zastanawiam sie czy wogole dokonczymy ta zabawe w 16 osobowym skladzie. Niektorym widocznie zalezy aby zakonczyc ja szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos niechce tego przestrzegac to droga jest wolna.

 

Jak będziesz się wypowiadał w ten sposób, to z pewnością nie skończymy tej zabawy w 16.

 

Na razie z typowaniami jest słabiutko, chyba, że jutro dołączą pozostali i ciekawe, czy @Pawop zrezygnował definitywnie. W sumie szkoda by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...