Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

@kieloo

Tak nie może być. Bo niby dlaczego twój oponent ma mieć za friko 3 pkt. a inni będą musieli rywalizować normalnie :!: Przyznam, że @MZKS1929 będzie miał trudne zadanie. To dopiero początek, a już takie problemy. Nie wiem czy takie zabawy mają szansę przetrwać w dłuższym czasie, zobaczymy. Jedynym rozsądnym wyjściem jest eliminowanie niesolidnych zawodników i całkowite anulowanie ich spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Anulowane mają być wszystkie spotkania. Teraz ty masz wolny los, później ktoś inny. A dlaczego masz mieć za darmo 3 pkt? Teraz to ty żartujesz...

 

Zakładanie, ze niesolidni mają 0 bramek też jest nieuczciwe. Wystarczy, że oponent trafi raz i już wygrał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik, ale Twoje rozwiązanie jest również niesprawiedliwe, bo 3 osoby miały już z tymi graczami pojedynek i np. go przegrały, a teraz 12 osób dostanie od tej osoby darmowe 3 pkt za walkower, który proponujesz.

 

Zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest przyznanie 0 goli w tej kolejce i czekanie na to co zrobi rywal, czy strzeli czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik, ale Twoje rozwiązanie jest również niesprawiedliwe, bo 3 osoby miały już z tymi graczami pojedynek i np. go przegrały, a teraz 12 osób dostanie od tej osoby darmowe 3 pkt za walkower

 

Nie. Wszystkie mecze zostają anulowane. Także te 3. pierwsze. Tak jakby ich nie było wcale.

 

@Hubert, zgadzasz się bo to jest Tobie na rekę. Myslisz, że tego nie widać

 

:lol:

 

To może inaczej. Jeśli ja do końca rozgrywek będę miał niesolidnego oponenta to na 100% wygram tą zabawę. To jest uczciwe? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,że tak ,bo to mi na rękę :D Ulżyło

 

To co ty kombinujesz jest bardziej niesprawiedliwe ktoś już wygrał z nimi spotkania ,a tu się okazuje ,że odebrano mu punkty i jest na lodzie!A co to za zabawa z pauzami wogóle.Powinno byc tak ,że 3 razy ktoś nie wytupuje dopiero degradacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słcuhaj ,myślisz ,że twoje jest słuszne :?: Przewrócic tabelę do góry nogami :!: To jest dopiero nieuczciwe :shock:

 

To z 3 nie wymyśliłem ,bo tak jest w regulaminie OE.A tak wogóle to @MZKS1929 się tym zajmuje i trzeba zostawic tą sprawę jemu ,zobaczymy jak ją rozstrzygnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie sorry za to ze nie typowalem, nie dalem rady pisanie powodu nie ma sensu bo to malo wazne.Co do kary jaka za t bedzie niech oceni MZKS1929, ale propozycja Jovila jest kiepska, bo w normalnej OE za takie cos jest walkower a nie wyrzucanie z ligi pozatym chce dalej grac bo ta gra mi sie podoba, a z tego co widze to wlasnie Jvikowi nie jest na reke ze ktos inny bedzie mial 3 pkt za darmo i widze ze ni moze tego przezyc.Takze czekam na decyzje MZKS1929.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tobie nie zalezy na tej zabawie, mi tak dlatego chce dalej garc i nie jest mi na reke twoja propozycja, a dziecinade to ty robisz, nie umiesz sie dogadac a mowiac ze ktos jest niesloidny bo raz mu sie zdazylo nie typowac jest smieszne, a z etgo co pamietam to po pierwszym typowaniu mona bylo wyleciec, ale jesli sie myle to moge skonczyc zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić o takie [beep]oły, więc i ty zluzuj. Pisząc o niesolidności nie piłem do ciebie tylko ogólnie, a ty teraz masz tylko do mnie jakieś uwagi. Nie dość, że nie typowałeś to jeszcze masz najwięcej do powiedzenia i to jest dopiero śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie absurdalne, a nawet bardziej jest przyznawanie walkowerów. Jak będziesz miał 5 takich kolesi z kolei to masz za friko 15 pkt. To jest dopiero absurd. To jest tylko zabawa, ale dziwi mnie, że nie niektórzy nie rozumieją prostych spraw, albo kapują tylko idą w zaparte i lubią się bezpodstawnie spierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie lubie sporow dlatego pomysl z walkowerami rowniez mi sie nie podoba. Ale skoro ci co zawalili teraz mowia ze to sie nie powtorzy to moze warto im dac szanse i ukarac jednorazowym walkowerem na opamietanie. Moim zdaniem moze sie zdarzyc ze ktos z przyczyn losowych raz nie zatypuje i wtedy powinien zostac ukarany walkowerem lecz jesli nie zatypuje juz po raz drugi to powinna byc kara degradacji. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...