Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Piękny wynik Lecha. Marzenie!!! Uwielbiam porażki ''Lecha''. Kompromitacja Lecha smakuje mi tak samo jak by np. Legia odniosła sukces w Lidze Mistrzów. Bo Lechici myślą, że są nie wiadomo jaką potęgą i najlepszym klubem w Polsce. Oby Legia awansowała do LM. Życzę sukcesu wszystkim zawsze poza Lechem. Jestem mega usatysfakcjonowany odpadnięciem Lecha.

 

PS. Na Rumaku do Europy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogarnalem 3 lata temu - wczesnieju tez nie wiedzialem o co tam chodzi. Zasada jest prosta - wygrywac z nierozstawionymi i starac sie cos ugrac z rozstawionymi (tak jak to teraz gra Ślask z Brugge) - nie trzeba od razu wygrywac LM, ale krok po kroku i bedzie dobrze. No ale w Polsce to jest raczej nierealne:

Wisla vs Levadia

Jagiellonia vs Irtysh

Lech vs AIK Solna

Piast vs Qarabach

Lech vs Zalgiris

Ślask vs Helsingborgs

 

Odpadniecie po straconej bramce w koncowce meczu, po dogrywce lub po karnych:

Lech vs Brugge

Wisla vs APOEL

Wisla vs Panathinaikos

Legia vs Rosenborg

 

to tylko niektore takie przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogarnalem 3 lata temu - wczesnieju tez nie wiedzialem o co tam chodzi. Zasada jest prosta - wygrywac z nierozstawionymi i starac sie cos ugrac z rozstawionymi (tak jak to teraz gra Ślask z Brugge) - nie trzeba od razu wygrywac LM, ale krok po kroku i bedzie dobrze. No ale w Polsce to jest raczej nierealne:

Wisla vs Levadia

Jagiellonia vs Irtysh

Lech vs Goeteborg

Piast vs Qarabach

Lech vs Zalgiris

 

Odpadniecie po straconej bramce w koncowce meczu, po dogrywce lub po karnych:

Lech vs Brugge

Wisla vs APOEL

Wisla vs Panathinaikos

Legia vs Rosenborg

 

to tylko niektore takie przypadki

 

O ile sobie dobrze przypominam to Lech nie z Goteborgiem. Chyba nawet nie ma takiego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat to powtarzam. W polskiej lidze powinna być jedna zasada. Przegrana, remis - zero wypłaty. Wygrana - wypłata. I chłopaki chodziły by jak w zegarku. Nie podoba się niech graja w Żalgirisach, Brugiach czy Karabachach :) A tak im to wisi. Dostraja kasę że w Polsce żyją sobie dużo powyżej przeciętnej. Na koniec kariery skocza sobie do outsiderów ligi zagranicznej nabić kasy i mają byt w Polsce zapewniony na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...