Skocz do zawartości

Heroes (Bohaterowie) nowy serial w TVP


pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie mamy naprawdę świetny serial w naszej TV i to jeszcze publicznej :)

 

Najprawdopodobniej juz 3 maja będziemy mieć okazję zobaczyć serial w TVP1 "Heroes’a na TVP zobaczymy 3 maja lub tydzień później" donosi seriwis bohaterowie.serialnie.pl

mam pytanie na ile ta informacja jest wiarygodna, bo jak narazie TVP milczy!?

 

Tak się zastanawiam czy TVP1 podało coś do widaomości na temat Heroesa poza tym iz pozyskali prawa do emitowania tego serialu? Czy znana jez juz Oficjalna Polska nazwa serialu? Najprawdopodobniej będzie to bohaterowie i mam nadzieję ze obejdzie się bez zbędnych fantazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W maju telewizyjna Jedynka rozpocznie emisję nowego serialu "Herosi", który zdobył duża popularność wśród amerykańskich widzów.

Serial "Herosi" opowiada o zwykłych ludziach, z różnych zakątków świata, którzy odkrywają w sobie nadzwyczajne umiejętności. Przeznaczeniem Herosów jest uratowanie świata przed zagładą.

 

Serial charakteryzuje się międzynarodową obsadą skupiającą osobistości z całego świata. W rolach głównych występują: Milo Ventimiglia jako Peter Petrelli, Ali Larter jako Niki Sanders, Hayden Panettiere jako Claire Bennet, Greg Grunberg jako Matt Parkan, Sendhil Ramarurthy jako Mohinder Suresh, Masi Oka jako Hiro Nakamura, Santiago Cabrera jako Isaac Mendez, Leonard Roberts jako D.L. Hawkins, Adrian Pasdar jako Nathan Petreli, Tawny Cypress jako Simone Deveaux, Noah Gray-Cabey jako Micah Anders.

 

Pierwszy sezon serialu składa się z 23 godzinnych odcinków. Emisja pierwszych dwóch odcinków w TVP1 odbędzie się 17 maja o godz. 20:20. Kolejne odcinki oglądać będzie można w TVP1 w każdy czwartek o 20.20.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie mówie ze nie obejrze drugiego odcinka...

Nigdy nie mów nigdy :D

Ale więcej sie spodziewałem po tym serialu.

To zależy ile odcinków oglądałeś. Faktycznie do 5 odcinka to nic specjalnego. Ja jestem po 15 odcinkach i serial mnie wciągnął. A tak przy okazji Tajemnice Smallville i Roswell - w kręgu tajemnic to tez bajki a i tak wszyscy to oglądali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile odcinków oglądałeś. Faktycznie do 5 odcinka to nic specjalnego. Ja jestem po 15 odcinkach i serial mnie wciągnął. A tak przy okazji Tajemnice Smallville i Roswell - w kręgu tajemnic to tez bajki a i tak wszyscy to oglądali.

 

Jeden obejrzałem.

Tajeminice Smallville i Roswell ? A co to jest ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...