Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy to byloby dobre?

 

a co do reklam to wlasnie za to lubie Eurosport, ze nie ma durnych polskich reklam tylko w 90 procentach pomyslowe reklamy europejskie z fajna muzyka w tle.

 

A teraz co 10 minut reklama na Turnieju Wielkiego Szlema w postaci kury domowej, ktora mowi ze ma pranie bedzie wkurzac w przeciwienstwie do reklam z Wozniacką czy Messim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komentator Chruściski od biegów narciarskich, moim zdaniem powinien już iść na emeryturę, w sobotę popełnił taki błąd że szok

Na antenie powiedział że Staręga miał najlepsze miejsce czyli 9 , polaków z ostatnich lat w męskich biegach, powiedział tylko Łuszczek miał sukcesy w PŚ

Janusz krezelok tylko n MS miał dobre miejsca, a tu pomyłka przecież Janusz Kręzolek wygrał zawody puchar świata w s sprince w Trondheim w 2005 roku, raz był drugi w zawodach sprincie 2004 r w Reit im Winkl. Chruściki gorzej komentuje niż Józwik , nie mamy dobrych komentatorów od biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie widze na polskim rynku praw ktore moglby zgarnac Eurosport.

 

Więc to raczej taki szpan dla szpanu w polskim przypadku. Jak cos kupia innego to jakies niszowe prawa przez co z ramowki wypadnie snooker czy turnieje Wielkiego Szlema.

Prawa do F1 są wolne, Francuski Eurosport F1 pokazywał do końca 2012 roku, prawa do szlema Eurosport na Polskę ma jeszcze na długi czas prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole Chruściskiego a to że popełni jakiś błąd to każdemu się zdarza.

 

Przepraszam, jeśli on się specjalizuje biegami to takich pomyłek nie powinien robić, powinien wiedziesz o sukcesach polskich zawodnikach,

Zhańbił Janusza Krezeloka, bo jedyny wygrał puchar świata w biegach męskich, Łuszczek nie wygrał nigdy zawodów PŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole Chruściskiego a to że popełni jakiś błąd to każdemu się zdarza.

 

Przepraszam, jeśli on się specjalizuje biegami to takich pomyłek nie powinien robić, powinien wiedziesz o sukcesach polskich zawodnikach,

Zhańbił Janusza Krezeloka, bo jedyny wygrał puchar świata w biegach męskich, Łuszczek nie wygrał nigdy zawodów PŚ

W sumie ale i tak wole i Chruściskiego i cały Eurosport który nie puszcza studia w czasie biegów sprinterskich panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport najwiecej praw kupuje z EBU, bo tam prawa kosztują hurtowo, polega na tym że Eurosport ostatnio traci prawa np IO bo w EBU jest co raz mniej praw sportowych, co raz wiecej kupuje hurtowo prywatne firmy np sportfive. a ta firma sprzedaje z zyskiem, Eurosportowi już się nie opłaca się kupować praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole Chruściskiego a to że popełni jakiś błąd to każdemu się zdarza.

 

Przepraszam, jeśli on się specjalizuje biegami to takich pomyłek nie powinien robić, powinien wiedziesz o sukcesach polskich zawodnikach,

Zhańbił Janusza Krezeloka, bo jedyny wygrał puchar świata w biegach męskich, Łuszczek nie wygrał nigdy zawodów PŚ

W sumie ale i tak wole i Chruściskiego i cały Eurosport który nie puszcza studia w czasie biegów sprinterskich panów.

 

TVP nie ma wykupionych praw do męskich biegów.

 

Ja mowie że niski jest poziom komentowania biegów w Eurosporcie i TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie widze na polskim rynku praw ktore moglby zgarnac Eurosport.

 

Więc to raczej taki szpan dla szpanu w polskim przypadku. Jak cos kupia innego to jakies niszowe prawa przez co z ramowki wypadnie snooker czy turnieje Wielkiego Szlema.

Prawa do F1 są wolne, Francuski Eurosport F1 pokazywał do końca 2012 roku, prawa do szlema Eurosport na Polskę ma jeszcze na długi czas prawa.

 

Wiem ze prawa do szlemow sa na dlugi czas, ale chodzi mi o takie sytuacje, ze przez wykupienie np F1 w weekend beda puszczac wyscigi gdy tenisisci w Paryzu beda grac co w okienku miedzynarodowym bedzie dostepne, a w Polsce juz nie.

 

Tak bylo gdy jeszcze mieli WTA i nie pokazywali QF, SF czy Finalow przez bundeslige w Eurosporcie 2, a w Eurosporcie 2 international juz niedostepnym byla transmisja. Taka sama sytuacja ma miejsce do dzis ze snookerem, gdy gra bundesliga.

 

w Premier League czy inne top prawa nie ma co liczyc bo Eurosport nie jest stacją premium wg oplat kablowek czy platform. Kupic moga co najwyzej niszowe prawa przez co ucierpia perelki ktorymi Eurosport jeszcze dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dywagować , na razie to sprzedaż reklam,a droga do polskiej wersji Europortu to daleka droga. Oczywiście,że to by było gorsze. Zauważyłem,że większość popiera zmiany gorsze dla szarego kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...