Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Podliczyłem najlepszą opcję, i za podstawowy Horizon MAX + FiberPower250 + Telefon MAX wychodzi 145,02 zł + do tego w opcjach Eleven + Canal + łącznie za 50,90 zł + Multiroom za 10 zł (pierwsze 3 miesiące za 5zł) gdyby nie udało się wynegocjować opcji za 1 zł. Więc w sumie wychodzi  maksymalnie 205,92 zł a gdyby Ci się udało złapać tańszy multiroom to wyjdzie 196,02 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom za złotówkę już nie dostanie. Jedynie pozostawiają ludziom, którzy obecnie korzystali z tej promocji. Był w prawdzie jeden przypadek, że ktoś dostał za 1zł, lecz była to pomyłka konsultanta, który później próbował to odkręcić i dać za 10zł, ale ze względu na to, że rozmowy są nagrywane klient na tym zyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest MR w promocji za 1PLN na pół roku dalej 10PLN.

Tych na stałe za 1PLN faktycznie nie ma, a Ci którzy dostali kiedyś mogli przenieść do nowej umowy.

 

 

 

Podliczyłem najlepszą opcję, i za podstawowy Horizon MAX + FiberPower250 + Telefon MAX wychodzi 145,02 zł + do tego w opcjach Eleven + Canal + łącznie za 50,90 zł + Multiroom za 10 zł (pierwsze 3 miesiące za 5zł) gdyby nie udało się wynegocjować opcji za 1 zł. Więc w sumie wychodzi  maksymalnie 205,92 zł a gdyby Ci się udało złapać tańszy multiroom to wyjdzie 196,02 zł. 

 

Według jakiej promocji, Rewia z Horizon? W RzH mamy My Prime w pakiecie za 10PLN. Mi przy RzH X wyszło w sumie 211PLN (liczyłem MR za 10 czyli już po promocyjnym okresie za 1PLN).

Można jeszcze Cinemax lub Filmbox za 1PLN dostać, a nawet oba pakiety za 1PLN/szt jak się dobrze zakręci :D

Edytowane przez atrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można jeszcze Cinemax lub Filmbox za 1PLN dostać, a nawet oba pakiety za 1PLN/szt jak się dobrze zakręci :D

No ja mam oba za 1 zł za sztukę, bez specjalnego kombinowania nawet ;) .

Choć ogólnie z umową to kombinować musiałem nieźle, żeby dostać to, co chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102 zł. Nie walczyłem specjalnie o nie wiadomo co, chciałem tylko się zmieścić w 100 zł. A że dostałem propozycję Filmbox i Cinemax po złotówce, to przekroczyłem odrobinę budżet na kablówkę z internetem ;)

Mówisz o tym w podpisie?

To się nie dziwię, że dali Ci Filmbox i Cinemax za 1PLN. Mógłbyś płacić 56,99 z FilmBox i Cinemax, a jeśli masz MAX EXTRA HD PVR to + 10PLN więcej do tych 56.99PLN..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o "Szalonym tygodniu" ? Byłbym nowym klientem, zadzwoniłem z zamiarem dogadania umowy tylko na internet, jednak jestem ostro namawiany na Pakiet Mega Power, jak wygląda ta "wielka promocja" z perspektywy doświadczonych użytkowników UPC ?

 

Czy jako nowy klient mam szansa dostać sam internet taniej niż mają na stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...