Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam konkurencji ZERO, no może poza Polsat czy NC+, które może mieć każdy gdziekolwiek jest. Fakt umowa druga, ale od razu WRU XX dało radę.

Są ludzie, którzy podpisali umowę, od razu wypowiedzieli i dostali najlepszy pakiet. Zależy kogo trafisz i jak potrafisz zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, podzielę się informacją czy coś ugrałem. Czemu nie polecasz powoływać się na wru?

 

Lepiej na kwoty, nie ma co  drażnić lwa :) Jeszcze można powiedzieć o konkurencji, dają to  tamto za tyle i tyle.

Niektórzy wyskakują z ofertą którą chcą, a konsultant postawi się aby utrzeć nosa i tyle ze zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu  nie chodzi o bycie stałym, a o to, że będziesz płacił 2 lata.

Jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce poszedłbym do niego po umowy. Pierwsza na net 120Mbps, wypowiedziana po tygodniu, a druga na TV, NET, TEL i MR z WRU XIX.

Edytowane przez atrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiesz widziałeś to niech tak będzie.

Aby zamknąć ten temat to sobie to wymyśliłem, bo lubię.

Mam nadzieję, że Cię satysfakcjonuje taki wpis :)

 

Jeszcze tylko dodam to:

SJTI4rF.png

 

Czyli jednak można, no chyba że nie znam języka polskiego, a dokumenty mi się śniły :)

Edytowane przez atrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przeoczyłem możliwość ugrania jakiejś lepszej oferty od tej co mam poprzez wyłączanie z dniem jutrzelszym paru kanałów. Myślicie że dam radę dziś co ugrać (np. eleven za free do tego co mam) czy juz nie zdąrzę i lepiej nie drażnić ich bo mi od jutra wszystko odetną? Teraz mam Max HD z modułem CI+ oraz net 30 mega za 70 złotych miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak strasznie przepłacam... Jak to brałem prawie dwa lata temu to była najlepsza oferta WRUXV o którą się dopytałem w DUK/BUK czy jak to się tam teraz zwie i bezproblemowo dostałem, więc nie było najgorzej i nadal uważam to za dobrą ofertę. Strasznie to przepłacają ci, co maja oferty z cennika dostępnego na stronie UPC i korzystających z tamtych oficjalnych "promocji". W połowie roku mi się kończy umowa to może ugram coś więcej, ale nie sądzę, bo jedyne co by mi zależało to kanały 11 i 11 sport, ale chyba tego nie dadzą w gratisie, a na podwyższanie abonamentu się nie piszę.

Z tego co widzę po Twojej stopce to H GO, filmbox i cinemax nie jest wart tych 27 złotych płatnych więcej do tego co ja mam, bo ciągłe powtórki filmów nie są warte nawet 5 złotych. Jak miałem dwa miesiące za free HBO, Flimboxy i Cinemaxy to nie pamiętam czy choć jeden film na nich obejrzałem. A neta 250 mega mi nie trzeba, bo już dawno wyrosłem ze ściągania filmów i muzyki przez torrenty, więc najwolniejszy net mi starcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja brałem ofertę to był WRU XV najlepszy, sprawdzałem wielokrotnie wszędzie gdzie się dało, włącznie z FB - ktoś tam prowadził profil o WRU i na bieżąco linkował regulaminy. XX musiało się pojawić później. No to czy ja mam strasznie drogo skoro Ty masz Max EXTRA HD PVR / 250Mbps / 60Min za 95,99? No nie wiem... Mi telefon też miła pani wciskała, że za darmo, że nie podniesie abonamentu, no ale po co mi skoro nawet bym słuchawki nie kupił i nie korzystał więc odmówiłem. A tak to zawsze jest dla mnie furtka bezpieczeństwa na wszelki wypadek do zwiększenia ilości usług z 2 na 3 jak się pojawi taki regulamin i będzie wymagał 3 usług (dla abonentów obecnych jednej lub dwóch usług) ;)

Ale i tak ktoś tu w tym temacie niedawno pisał że ma różne usługi w UPC i płaci nie pamiętam dokładnie ale chyba ponad 200 zł miesięcznie, to jest dopiero "promocja", jak przeczytałem to się szeroko roześmiałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta 60, select + upgrade do max, C+, horizon za 140zł, a jak dojdzie eleven to będzie 150zł... z tv jestem zadowolony, ale net czasem zamula, jeśli chodzi o pingi w grach online, awarii praktycznie nie mam. Co bym chciał? To samo, ale np. z dekoderem z nagrywarką albo lepszy net albo eleveny w tej cenie... zobaczymy czy dziś zadzwonią. Do której mogę zrezygnować z wypowiedzenia telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że płacą po ponad 200PLN z super promocji ze strony :)
Ty przy WRU XX miałbyś to co masz za ok 45PLN, także jednak różnica jest znaczna. W ciągu dwóch lat wychodzi z 500PLN.
Ja mam to co w podpisie, nie licząc pakietów filmowych, za 94.99PLN zważywszy, że są wyższe parametry niż twoje i dekoder z nagrywarką cena jest niska. To najniższa oferta cenowa jaką można teraz ugrać.
Jeszcze co do WRU XX, było już na pewno w marcu 2014 roku. Ja dostałem wtedy XV :(

@jmk, DUK pracuje do 22.

Edytowane przez Mr. Orbita
Po wyjaśnieniach użytkownika poprawka postu wycofana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...