Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Ta "loteria" nadaje się do zaskarżenia TOYA w UOKiK-u. Po pierwsze bo dyskryminuje abonentów z innych miast, po drugie regulamin został opublikowany wraz z wynikami loterii. Nikt z nas przed przystąpieniem do loterii nie został zapoznany z regulaminem. Regulamin jest z dnia 01.10.2010 r. a więc przed dniem ogłoszenia loterii. Powinien zatem być wyświetlany przed wypełnieniem formularza przy pomocy którego zgłaszaliśmy chęć udziału w loterii!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piszu w BOA dowiedziałem się właśnie ze dekoderów spodziewają się pod koniec października , wcześniej mówili, że będą około 15 października , ale nie wiedza w jakiej ilości i jakich . Czyli będzie powtórka tak jak było przy wprowadzeniu cyfrówki , pewnie dekoder dostane w grudniu . Czyli czas na zmianę operator...a ,tym bardziej, że jako stary klient , nie łapie się na większość promocji. To hańba dla calej Toyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego tylko w Łodzi ze maja za mało dekoderów i będą się wymieniać co dwa dni :jupi: .W Przemyślu w BOA dowiedziałem się właśnie ze dekoderów spodziewają się pod koniec października , wcześniej mówili że będą około 15 października , ale nie wiedza w jakiej ilości i jakich . Czyli będzie powtórka tak jak było przy wprowadzeniu cyfrówki , dekodery na święta . Czyli czas się rozejrzeć za nowym operatorem ,tym bardziej że jako stary klient , nie łapie się na większość promocji.Ciekawe czy dekodery już dopłynęły z Korei czy dopiero są gdzieś w drodze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie było informacji, że dotyczy to tylko Łodzi. A inne miasta to co, gorsze? Ciężko jest w dzisiejszych czasach przewieźć dekodery gdzie indziej. Oj Toya, Toya, tylko pogratulować podejścia do ludzi, którzy was utrzymują! Pora rozejrzeć się za innym operatorem, dalej tak byc nie moze - wstyd Toya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jestem prawie pewien, że te posty niczego nie zmienią. Możemy więc tylko narzekać... To jest po prostu TOYA. Było, jest i pewnie będzie najlepiej tylko w Łodzi. Szczerze bardzo mi przykro, że jestem na nich skazany. TOTALNIE zacofana oferta internetowa oraz nie powalająca oferta TV. Telefonii nie skomentuję, bo chyba nikt z tego nie korzysta. Robia nas w konia na kazdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie było informacji, że dotyczy to tylko Łodzi. A inne miasta to co, gorsze? Ciężko jest w dzisiejszych czasach przewieźć dekodery gdzie indziej. Oj Toya, Toya, tylko pogratulować podejścia do ludzi, którzy was utrzymują! Pora rozejrzeć się za innym operatorem, dalej tak byc nie moze - wstyd Toya!

 

Nie cytuj innych kopiując ich teksty na facebooku!!! Masz język, umiesz pisać to napisz coś od siebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę na wymianę można podpisać na warunkach promocyjnych dzwoniłem właśnie do BOA chociaz dekoderów nie ma i nie wiadomo kiedy będą to w Przemyślu jak gdzie indziej nie wiem . Na facebooku http://www.facebook.com/GrupaTOYA?v=wall&filter=3 dwie osoby pisze ze miało telefon ze w ciągu 3 dni będzie montaż dekoderów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy z Łodzi, ma już nowy dekoder 3G, jest [beep]iony. Odbiór sygnaly oraz inne rzyczy, ktore sie obsluguje sa niepowtarzalne. Po prostu super. Tak mi opisal w mailu. Co prawda, zdarzaja sie jeszcze male zaklocenia, ale napisal, ze to sa prace - tak odpowiedzieli, kiedy pytal przez telefon technik Toyi. Kiedy u nas, prawdopodobnie juz nie dlugo. http://moya.toya.net.pl/site_magazyn.ph ... bb3a39d820 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak WebOnTV .Bo tutaj jest berdzo ładnie napisane http://media2.pl/media/68914-interaktyw ... paign=like WebKit - przeglądanie na ekranie

Oprócz portali internetowych, przeformatowanych na potrzeby ekranu telewizora, w Telewizji 3G dostępna będzie również zwykła przeglądarka, nazwana WebKit. Umożliwi ona tradycyjne przeglądanie str...on internetowych i dokonywanie popularnych w nich operacji, takich jak odbieranie poczty elektronicznej lub dokonywanie przelewów bankowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem kolege mojego z Lodzi telefonicznie dzis, jak przez okres wolny sprawowal sie nowy dekoder 3G. Odpowiedzial, ze byly zakocenia w piatek troche w sobote, niedziele, poniedzialek 1 listopada, byly stale zaniki sygnalu, stara historia - zyl sygnal z stacji czolowej. Obawiam sie, ze niedopracowany program i to jest powodem problemowym Toyi. Oby jak najszybciej znikl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich użytkowników dekoderów HD (Moto i 3G), czy nie macie wrażenia, że od wprowadzenia "usług 3g" czyli gdzieś tak od około 2 tygodni, spadła jakość kanałów ?

Ja mam wrażenie że Toya bardziej kompresuje obraz, szczególnie widać to na kanałach HD które nie są wg mnie już tak ostre i soczyste.

Teraz mam dekoder 3G pvr i włączając Nsport HD, polsat sport HD, Discovery HD, mam niedosyt, gdzie wcześniej byłem zachwycony.

Dla testów podłączyłem na tym samym telewizorze dekoder motoroli i jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety światełka w tunelu nie widząc . Oficjalna premiera była wyznaczona na 4 paźdz , i znając wcześniejsze wprowadzenie telewizji cyfrowej nie wierzyłem w to .W Przemyślu pierwszym terminem był 15 paźdz następnym terminem 30 paźdz ,a na dzień dzisiejszy nie mają pojęcia kiedy dekodery będą dostępne tak mnie poinformowało BOK w Przemyślu , że centrala w Łodzi nie zna daty dostarczenia dekoderów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...