Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No wiec oczywiscie promocja jest wylacznie dla nowych abonentow (3 m-ce x 0 zl). Dotychczasowy abonent ma placic calosc i tyle...

Dokladnie taka sama sytuacja jest z Canal+ w Toy'i. Trzeba przez 6 miesiecy placic abonament w pelnej kwocie, zeby skorzystac z jakiejkolwiek promocji... Dno...

Dlaczego taka UPC potrafi zadbac o swoich abonentow ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo toya to totalne dno - cenowe, - ofertowe.

 

Nie pytajcie o dekodery hd z nagrywarka - bo nawet jak wypuszcza to mozna sie spodzewac ze bedze gozej niz z dekoderami hd bez nagrywarki - ktore defacto cały czas sie zawieszają, polowa funkcji nie działa, i jeszce trzeba płacic za dzierzawe tego badziewia. Jak zapytasz sie o karty CAM do telewizorów to mowią ze nie ma technicznych możliwości zeby działały - więc nie wprowadzą !!!!

Oferta cenowa jest zenująca - czemu musze placic za pakiety analogowe skoro chce oglądać tylko telewizje cyfrowa. !!!

 

Ja czekam aż mi sie skonczy umowa i spadam do N. Sami przemyślcie co sie bardziej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Pani nawet nie pytała czemu zmniejszam pakiet i nie próbowała nawet namawiać na cyfrę:o Inne kablówki mają już VoD multiroom, internet do 120Mb/s tylko Toya żyje w marazmie, niestety takich jak ja, którzy zmienią kablówkę na satelitę jest mało i dlatego im się nie chce, skoro ludzie dają pieniądze to po co inwestować, po co się starać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Toya żyje w marazmie

 

W listopadzie Toya włączyła do oferty siedem kanałów w tym cztery HD a w grudniu dojdzie jeszcze jeden ( REBEL TV ) i Ty to nazywasz marazmem.Chciałbym aby moja kablówka był w takim marazmie ( ja mam Vectre ).Właśnie łobuzy od stycznia mają wyłączyć kanały Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie do cyfry - a z analoga, za który muszę płacić złodziejskie pieniądze ciągle coś ubywa. Cztery kanały HD - wybacz FashionTV mnie ciągnie do oglądania, a Eurosport2 HD jest kanałem premium - w "n" jest w normalnej cenie. Co do Vectry zamiast Polsatu będziesz miał nSport i TVP Sport, wprowadzają multiroom, wprowadzili nagrywakę z HD, niedługo ma się pojawić VoD i Vectra testuje telewizję mobilną. Nowe kanały? Filmbox, Eska TV. FTV HD już widze macie Animal Planet HD również. Nadal twierdzisz, że Toya lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Toya żyje w marazmie

 

W listopadzie Toya włączyła do oferty siedem kanałów w tym cztery HD a w grudniu dojdzie jeszcze jeden ( REBEL TV ) i Ty to nazywasz marazmem.Chciałbym aby moja kablówka był w takim marazmie ( ja mam Vectre ).Właśnie łobuzy od stycznia mają wyłączyć kanały Polsatu...

 

Coz mi z tego, ze dołączyli kolejne kanaly, skoro musze placic za to ponad 110 zl... a z C+ ponad 140 !!! a ponad setki kanalow nie ogladam w\ogole...

A tak na marginesie - ciekawy jestem czy nasza Toya rowniez czegos nie uknuje z Polsatami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta a w toyi za wszystkie kanały trzeba zapłacić prawie 235 zł plus dzierżawa za zas.rany dekoder (15 zł), do do ilości kanałów nie liczy sie ilość tylko jakość. W toyi kładą nacisk na to pierwsze.

 

BTW jak toya uknuje coś z polsatami to ich oferta juz w ogóle nie bedze konkurencyjna do N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia 2010 rezygnujemy z pobierania opłaty abonamentowej za telewizyjny pakiet TOYAcyfrowa od Abonentów, którzy korzystają z trzech naszych usług.

Jeśli korzystają Państwo jednocześnie z telewizyjnego Pakietu Podstawowego, dowolnego Pakietu Internetu TOYAnet, większego niż „Lekki”, oraz telefonii TOYAtel, abonament za pakiet TOYAcyfrowa wynosił będzie 0 zł.O jakie pakiety chodzi cyfrowe chodzi ? wie moze ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś na tym forum orientuje się ile jest "niedoinformowanych" abonentów siecie toya net posiadających podstawowy pakiet tv + internet + telefon ??.

 

Bez urazy dla nikogo ale chyba trzeba mieć jakieś specjalne super hiper potrzeby aby posidać internet + telefon w erze wszechobecnych voipów ??.

 

 

Coś mi się wydaje ze telefonia toya tel sioe kiepsko sprzedaje :P.

 

W tej promocji zawarte jest chyba całe motto marketingowe wypasionych specjalistów z toya. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze kosztuje 21,96 miesięcznie !!! i w dodatku minuta 10 gr do polskich operatorów stacjonarnych, oraz 43 gr do komórkowych.

 

Normalny (czytaj: z normalnymi cenami) ma za darmo do polskich operatorów stacjonarnych (np. voipdiscount).

Voipdiscount nie daje numeru stacjonarnego ale za darmo daje go np. tlenofon.

 

Zliczając koszta to za roczny abonament toyatel- 250 zł rocznie, można mieć super wypasioną bramkę voip (np linksys), abonament u operatora voip, kilka numerów stacjonarnych dla rożnych stref numeracyjnych, darmowe połączenia do polskich operatorów stacjonarnych, tańsze połączenia do operatorów komórkowch, darmowe połączenia do wielu państw, np USA, KANADA, WIELKA BRYTANIA, i jeszcze zostanie na zakup nowego aparatu telefonicznego.

 

 

Tak wiec kichać na ich promocję "darmo telewizja cyfrowa" skoro trzeba płacic za telefon jak za zboże.

 

I żeby nie było że jestem tendencyjny - wiecie co mają naprawdę za[beep].istego w toyi ?? Internet, który jest naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku (15 grudnia 2009 roku) telewizja kablowa Toya ponownie poszerza ofertę programową. Od teraz użytkownicy sieci mają dostęp do 152 kanałów telewizyjnych.

Nowe programy

, które zostają wprowadzone 15 grudnia 2009 roku do oferty

telewizji kablowej Toya to: nowy

polski kanał muzyczny Rebel.TV, muzyczna telewizja 4Fun.TV, informacyjny kanał Eurosport News, informacyjny Sky News, muzyczna telewizja Nat Geo Music, kryminalny kanał dokumentalny Discovery ID oraz dwa kanały dla dorosłych: Private Spice i Redlight Premium.

 

Dzięki przeprowadzanym zmianom Toya oferuje abonentom rekordową ilość 152 programów, z których aż 149 nadawanych jest w formacie cyfrowym. W ofercie znajduje się aż 15 programów w standardzie

High Definition - to więcej niż w ofertach wszystkich polskich operatorów

telewizji kablowej i platform satelitarnych.

Źródło: Media2.pl

No szybko się pospieszyli z dodaniem Rebel TV. Niestety, w Vectrze dopiero od lutego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...