Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

1. cytuję specjalne po potem zmieniasz posty.

2. jeśli nie pracujesz, to zachowujesz się jakbyś to robił.

3. Może robisz to dla kogoś ?

4. Dziwne jest ze dla kogoś PODOBNO nie związanego z Toyą, bardzo leży ci na sercu aby miała ona bardzo dobrą opinię.

5. Twoje wypowiedzi zalatują pracownikiem działu PR, albo fanboyem, albo trollem.

 

To tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia wobec Twoich poczynań na tym forum.

 

 

A żeby nie było tylko oftopu to też czekam na ten super hiper dekoder. wie ktoś coś więcej na ten temat ?

 

Żaden z punktów jest nie trafiony. Te cytaty, są pomówieniem, apeluję o powściągliwość!

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/to ... -w-czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wikipedia: "Zniesławienie, pomówienie, obmówienie – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności."

 

Czyżby praca dla toya to "właściwości, które mogą poniżyć ją (osobę - dopisek) w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 3 września 2010 roku kanał testowy CANAL+ Sport 3 został zastąpiony przez CANAL+ Gol. W sobotę, 11 września br. CANAL+ oficjalnie wzbogaca ofertę sportową o kolejny kanał sportowy CANAL+ Gol. Nowy kanał będzie w całości poświęcony najważniejszym piłkarskim rozgrywkom ligowym na świecie. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 i sprawia, że dzięki poszerzonej ofercie kibice sportowi zobaczą aż 500 transmisji z rozgrywek rocznie. Byłoby fajnie, gdyby "TOYA" dodała do swej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Telewizją Trzeciej Generacji TOYA, dobiegają końca.

Już niedługo zaprezentujemy ją w pełnej krasie. Tymaczasem

codziennie przybliżamy jej zalety.

 

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - zostaw poniżej swój adres mailowy lub dołącz do na Facebooku

 

Na miłośników Telewizji 3G czekają nagrody! :brawo:

 

 

http://moya.toya.net.pl/site_tv3g.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Telewizją Trzeciej Generacji TOYA, dobiegają końca.

 

Eee miały dobiec końca w czerwcu :). Teraz to już raczej odbiegają od końca :P

Już niedługo zaprezentujemy ją w pełnej krasie.

Tak jak portal abonenta ?? w kwietniu miał działać a do dziś "funkcjonalność dostępna wkrótce" :/

 

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - zostaw poniżej swój adres mailowy lub dołącz do na Facebooku

Teraz już wiem co oni tam robią w tej telewizji. Zamiast zrobić działające oprogramowanie do dekodera hd to siedzą na facebooku. :evil:

 

Ciekawe czy ten ich "Superpilot TV 3G" będzie chociaż potrafił wyłączyć mój telewizor, czy dalej będę musiał trzymać dwa piloty?

 

Ten nowoczesny interfejs to wygląda jak z PS3, na którym pewnie grają zamiast pracować, a efekty widać, mamy wrzesień a "TV 3G" miało wystartować w czerwcu :P

 

 

Ps. czy ja dobrze widzę ze można się spodziewać (łojezu co ja pisze :P) nowego odbiornika hd zamiast motoroli ?

 

PS2. co to ma się znaczyć do k%#$& nędzy "Welcome to Toya" ? na chyba mamy ustawę o języku polskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi redaktorze.

Ja nie polemizuję z Twoją opinią, zdaję sobie sprawę z tego ze to jest tylko info ze strony.

Cytowanie jest tylko po to, aby było wiadomo do jakiej części tych informacji się odnoszę.

wygłaszam swoją opinie, w żadnym wypadku nie podejmuję polemiki, bo wiem ze to co napisałeś to "przedruk" ze strony www toya, a nie Twoja opinia.

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam toyę w wersji cyfrowej SD i następujący problem. Na kilku kanałach toya nadaje obraz w złym formacie (np,:tvp1 - wojna i pokój - filmbox); na kilku emitowane programy mają inną głośność. Czy wy też to zauważacie? Bo jak zgłaszam to w toyi, dziwią się czego od nich chcę.

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie to bywa, ale jest nie najgorzej - bywało bardzo źle! :D

 

ale teraz - Sieć Toya wprowadza usługi PVR i VoD

Sieć kablowa Toya jeszcze w tym miesiącu udostępni abonentom nowe odbiorniki umożliwiające korzystanie z usług personal video rekorder (PVR), wideo na żądanie (VoD) oraz przeglądanie za ich pomocą internetu.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/si ... -pvr-i-vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻE CO ??!! Niewierzę.

Wiesz może czy będze można wymienić stary dekoder HD na nowy, a jeśli tak to na jakich zasadach ?

A ile za dekoder PVR ?

 

Ja tez nie wierzylem, ale patrze na rachunek i co widze: 10zl mniej od 1. X.10 z 15 zl na 5 zl. Czy nowy z pvr, chyba ta sama cena.Pozdr. :o

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ip ... sieci-toya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto dzierżawa dekodera przy wymianie na pvr rośnie miesięcznie o 5 zł w stosunku do zawieszającego się padła. Koszt upgrade tak jak kolega napisał z małą jedynie uwagę , że w przypadku przejścia z dekodera hd w sytuacji gdy umowę zawarto jeszcze w 2008 - 49 zł.

Sprzęt działa sprawnie i dość płynnie chociaż nie jest znowu to jakieś arcydzieło. Piloci leciutki i przyjemnie leży w dłoni, przyciski jednak mogłyby być większe bo przy tych rozmiarach i ich ilości całość jest raczej mało przejrzysta.Ponad to, dla mnie wadą jest to , że wciskają się bez żadnego oporu przez co czasem nie wie się czy dana operacja jest już w toku czy też dopiero trzeba ją uruchomić. Sam interfejs ciekawy i raczej miły dla oka a poruszanie się po nim nie przysparza problemów. Nie mniej czarno-szara kolorystyka to nie jest to co lubię. Vod nie działał jak byłem , podobnie biblioteka z muzyką. Newsy ze stron www zdecydowanie na plusik. Podobnie widgety, tyle, że dla tych co mają już samsungi z internet tv w domu nie będzie to absolutnie żadną nowością. Szokuje zresztą ich podobieństwo jeśli chodzi o grafikę do tych samsungowskich.

Ipla - odtwarzała się błyskawicznie i jakościowo wyglądało to dobrze. Nagrywania nie przetestowałem.

Z rzeczy innych spodobała się mi odświeżona lista skrócona kanałów, którą mamy pod klawiszem ok oraz zmieniony panel info wyświetlający się zawsze przy zmianie programu. EPG - jak dla mnie za mało czytelne, nawalone tam jest wszystkiego aż za dużo.

UWGA - czas oczekiwania na załadowanie się kanału po jego ręcznym przełączeniu np. z 1 na 25 - skandalicznie wolny, liczony w w długich sekundach (na oko 4-5 ) co przy normalnym użytkowaniu może szybko doprowadzić do lekkiej frustracji.

Aha najważniejsze :

WSZYSTKIE DEKODERY HD BĘDĄ WYMIENIANE NA TEN NOWY (z dyskiem lub bez, zależnie od naszych chęci)

 

Do wszystkich abo korzystających z HD mają dzwonić w pierwszej kolejności i proponować korzystne warunki na poszczególne pakiety, zgodnie z tym co każdy z nas ma wykupione.

 

Ocena końcowa - może będzie trochę lepiej, może trochę taniej ale tylko przez pierwsze miesiące obowiązywania nowej umowy. Później raczej po staremu czyli płać i płacz.

Najlepsza rada - nie napalać się, spokojnie czekać a jak zadzwonią to cisnąć aby uzyskać coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za garsc informacji :-)

A czy ktos juz moze odpowiedziec mi na pytanie, czy internet w nowym "cudenku" bedzie przywiazany do sygnalu z Toy'i czy mozna wpiac kabelek od zewnetrznego operatora?

Bo rozumiem, ze sygnal musi byc dostarczony do gniazda sieciowego w nowym dekoderze (chyba, ze idzie po koncentryku razem z sygnalem tv?!?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to net do dekodera idzie po koncentryku , z jakimiś dziwnymi rozgałęzieniami tuż przy wejściu do dekodera. Na szczęście nie ma konieczności montowania żadnych dodatkowych modemów itd , jedynie konieczna będzie mała modyfikacja instalacji toyowskiej u każdego z nas w domu. Poza tym dekoder nie ma np. możliwości przyłączenia po wifi czy też podłączenia zewnętrznego dysku twardego z własnymi treściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja testowałem nagrywanie.

1. kanały nadawane w HD są nagrywane w jakości HD. Jakośc bardzo dobra.

2. na dekoderze nie ma zadej informacji iż trwa nagrywanie. Szkoda powinna być jakaś "czerwona dioda"

3.dekoder PVR ma dysk 500GB.

4. czas przełączania kanałów skandalicznie długi.

5. menu pracuje płynnie i bardzo szybko.

6. EPG jest w dwóch wariantach. B. podbny do tego z motoroli i taki jak w starym inteku. EPG działa błyskawicznie choć ma jedną wadę.

7. Dekoder jest dużo większy niż motorola.

8. z pilota dekodera będze można wyłączyć TV, ale zmienić głośność czy złódło sygnału już nie.

9 Wymiana z sd->hd pvr 199, z sd ->hd 99, z hd ->hd 49, z hd->hd PVR 149.

10 abonamen za hd 15 za hd pvr 20.

11. za darmo ipla w nowych dekoderach.

 

 

Pewna częśc opcji "nie dział, potem będze działać" - jak bedze naprawdę to niewiadomo.

 

Ogólnie zapowiada się nieźle, choć koszta wymiany dekodera stanowaczo za wysokie.

 

 

ps. miałem rację, że nie wierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...