Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzenie ze strony Toyi :

 

toya.th.png

 

 

Zapowiada się ciekawie, mam tylko nadzieję, że ceny za pakiet Cyfrowa Plus nie poszybują od razu mocno w górę.

Przy okazji można wyrazić żal, że Toya nie zdecydowała się jednak wykorzystać szumu promocyjnego związanego z MŚ w RPA i nie dodała do swojej oferty TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymista!

Mimo ze jestem wierzacy, to w TAKIE cuda nie wierze (w Tuskowe tez nie wierzylem - i mialem racje).

Bedzie jeszcze drozej i bez spelnienia naszych oczekiwan...

A swoja droga - ciekawy jestem w jakiej formie pojawi sie N-sport w naszej kochanej... Otoz na platformie "N" w tym samym czasie nadawanych jest kilka meczow na kilku kolejnych kanalach, to samo jest z Polsatem Futbol na Cyfrowym Polsacie. UPC dodalo Polsat Futbol rzeczywiscie z wszystkimi tymi kanalami, zobaczymy wiec jak postapi nasza Toya? Mam cicha nadzieje, ze wogole maja jakiekolwiek pojecie w tym temacie?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidy dadzą dekoder pvr, pierwsza połowa czerwca prawie za nami a tu nic z obietnic.

Dlaczego nie chcą włączyć TELE5 w cyfrze, jedyny kanał z analogu, którego jest tam brak.

Gdzie kanały filmowe: TV 1000, POLSAT FILM, UNIVERSAL, SCI-FI ???? O kanałach HD POLSATU I TVP nie wspomnę.

Dużo tych pytań, ale toya nie chce mi odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za kiepski dekoder HD placimy po 15 zl/mc, to jak myslicie - ile policza sobie za dekoder pvr z hdd i dostepem do internetu? Bo ja czarno to widze...

Jako ciekawostke podam, ze w UPC taki dekoder jest bez oplat (cena jest wliczona w abonament za konkretny pakiet - w sumie i tak wychodzi duzo taniej niz u nas za zwykly HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dzisiaj książeczka ale co ważniejsze także pismo z dnia 7 czerwca zatytułowane dumnie "Informacja dla Abonentów Toya o zmianach cen i parametrów świadczonych usług".

Ceny poszły oczywiście w górę, niby niewiele ale tu 2 zł, tam 2 zł i już robi się jakaś sumka. Na pytanie czy istnieje możliwość zawarcia na pakiet c+ nowej umowy, już na atrakcyjnych warunkach gdyż poprzednia zakończyła się w listopadzie 2009 roku a obecnie mamy niejako stan zawieszenia, otrzymałem oczywiście odpowiedź negatywną. :crazy:

Dlatego też postanowiłem zgodnie z zapisami małym druczkiem a umieszczonymi na dole wspomnianego wyżej pisma, napisać do naszych przyjemniaczków z Toya oświadczenie, iż nie przyjmuje nowych warunków umowy co tożsame jest z jej rozwiązaniem z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca (w tym wypadku lipca 2010 r. ).

Oświadczenie mam już gotowe i jak tylko znajdę chwilkę czasu to podrzucę je do najbliższego BOA. Generalnie mam dość robienia ze mnie balona żeby nie napisać dosadniej, przez co albo dostanę nowe warunki i nową umowę albo złoże powyższe oświadczenie a wtedy pożegnamy się już na dobre.

Za te 145 zł płacone miesięcznie (a tak wygląda miesięczny abo w moim przypadku od sierpnia 2010 roku ) zagości u mnie zarówno cyfra jak oraz n i wtedy mam naprawdę gdzieś te ich cudowne dekodery z XXII wieku :lol2:

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu rozczarowanie.

Dla 99,9% użytkowników nie ma żadnej różnicy czy maja net 5 czy 7 Mbit. O upload nie wspomnę.

 

Co do telefonii to myślę, że też ok 99,9% userów nie ma potrzeby jednoczesnego korzystania z telefonu częściej niż 2 razy do roku :)

 

Tak wiec zgodnie z panującą tendencją następne, cykliczne (6 miesięczne) rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.

Tylko żeby nie skończyło się tak jak z portalem abonenta LOL

I żeby ceny dekodera do tej telewizji nie były również 3G. :evil:

 

 

Edit: Nowa promocja: http://moya.toya.net.pl/site_promocje.php?typus=tv

 

Oczywiście tylko dla nowych abonentów :censored:

 

Ta firma jest gorsza niź 10^1000xMicrosoft :censored:

 

Edit2: Redaktor skąd masz tego linka ?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "promil":

Powyzszy adres jest podany w czerwcowym "Magazynie Abonenta"...

Po przeczytaniu dokladnym tego magazynu pare wnioskow:

- najblizsze i jedyne nowosci to te od 1 sierpnia;

- ceny nowego dekodera nie ma i na razie nie znaja ich nawet w BOK (pytalem "ustnie" podczas spacerku z dzieckiem);

- jesli chcesz miec informacje o dekoderze pvr (kiedy?) to najlepiej zarejestrowac sie pod tymze powyzszym linkiem;

- oczywiscie ceny promocyjne tylko dla nowych abonentow (dla starych - podwyzki);

- najmniej programow w analogu - w Myslowicach (brak Tele5, lokalnych oraz TVS - no bo to w koncu na Slasku - chore!);

- Tele5 pojawia sie wreszcie w pakiecie cyfrowym na poz.634;

Zastanawia mnie jeszcze czy n-sport pojawi sie z wszystkimi kolejnymi kanalami czy tylko jeden (na platformie n mecze nadawane sa na kilku kolejnych kanalach);

w ten sam sposob nadawane sa mecze na Polsat Futbol i tak tez nadaje je UPC - kilka kolejnych kanalow jest zarezerwowanych dla Polsatu Futbol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstanie TV Ekstraklasa?

 

 

Mecze piłkarskiej Ekstraklasy mogą zniknąć z anteny Canal+ oraz Orange sport. Pojawił się pomysł utworzenia nowego kanału piłkarskiego TV Ekstraklasa, który dostępny byłby na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych.

http://media2.pl/media/65570-powstanie-tv-ekstraklasa.html#utm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na zapytanie e-mail'em odnosnie przyszlego n-sport:

 

"Od 1 sierpnia będzie dołączony główny kanał nSport(tylko jeden kanał).

Pozostałe kanały "podrzędne" są uruchamiane na platformie N tylko wtedy

kiedy są transmitowane inne mecze. Nie są to normalne kanały tematyczne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa promocja w Toyi. :D

http://moya.toya.net.pl/site_promocje.p ... 825b79d149

 

 

Promocja obejmuje wszystkie pakiety

telewizji, Internetu, telefonii oraz Pakiety Premium

(Canal+, HBO, HBO Maxpak, Filmbox)

 

 

Nie obejmuje Pakietów Premium: HBO HD, Cinemax, Canal+ HD, Sport, Sport Plus,

Pociecha, Nocny, Discovery HD Showcase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku!

Juz pare razy bylo tu napisane, ze wszelkie promocje w TOY'i dotycza wylacznie nowych klientow (czytaj regulamin promocji).

Dotychczasowi maja i musza placic bez zadnych ulg!

Jeszcze troche wody uplynie, zanim szanowac sie bedzie i doceniac starych klientow - w sieciach komorkowych tez do tego dojrzewali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...