Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż toya bye bye od pierwszego lipca. Najśmieszniejsze jest to, że w momencie składania rezygnacji, bardzo sympatyczna pani z obsługi spytała mnie o powód rezygnacji, to jej odpowiedziałem, że są po prostu za drodzy, na to ona pod nosem "tak myślałam". Jak mówiłem prędzej - są tańsi operatorzy, a pracownicy toyi wręcz o potwierdzają.

 

btw jestem bardzo ciekaw, czy toya w ogóle robi badania rynku i czy są jakieś dotyczące rezygnacji. Myślę, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wyczytałem sobie właśnie, że TVP HD jako jedyna telewizja w jakości HD ma pokazywać mundial w RPA i co za tym idzie zwiększyć dostępność dla swoich odbiorców. Podpisane są ponoć umowy m.in. z Cyfrowym Polsatem, Cyfrą+, sieciami kablowymi UPC Polska, Aster czy Vectra, a najbardziej mnie martwi, że w tym gronie nie ma jednego z największych graczy czyli TV TOYA. Zwłaszcza, że firma chwali się największą ilością kanałów HD dostępnych w polskim kablu. Mam nadzieję, że mimo wszystko się dogadają i w prezencie od czerwca dostaniemy TVP HD na cyfrze TOYI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wieksi gracze" zostali wymienieni powyzej (oraz w linku: http://media2.pl/media/64897-tv-cyfrowa ... ectre.html ).

Nasza Toya kochana nalezy niestety do slabszych graczy na rynku kablowym (a zwlaszcza cyfrowym - zawsze w tyle...)

A zmiany i tak pewnie beda, bo konczy sie czas aktualnych ksiazeczek oplat i promocji - pora wiec na nowe (zawsze w grudniu i czerwcu).

Spodziewac sie mozna m.in. zapowiedzianych dedykowanych dekoderow oraz pewnie paru programow-ochlapow na odczepnego.

No i ceny pewnie nadal wysokie, badz jeszcze wyzsze! Bo obnizek i promocji dla dotychczasowych abonentow raczej sie nie spodziewajmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jechałem ul. zachodnią w łodzi obok bok toyi i zauważyłem nowe reklamy wywieszone u nich w oknach. coś tylko rzuciło mi sie w oczy hasło 'mundial na 100%'. może to zwiastun nowości w ofercie, np. tvp hd, którego wciąż brak. za szybko jechałem. może ktoś coś więcej wie na ten temat, bo na stronie toyi oczywiście jak zawsze wszystko pojawia się z duzym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale o tym też już wiedziałem wcześniej. liczyłem, że ktoś zna może plany toyi co do zmian w ofercie związanych z mundialem. z tym dekoderem pvr to pewnie bedzie tak jak poprzednio czyli spore opoznienie przy wprowdzeniu i niewystraczająca liczba sztuk. zreszta ciekawe ilu chetnych znajdą. mogliby w koncu usparwnic ten "zwykły" dekoder hd motoroli, bo to kompletna porażka, a jeszcze musze się z tym meczyć za 15 zł miesięcznie... powinni wszystkim wymieniać za darmo na nowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą:) ta Motorola mogłaby śmigać lepiej, a nie wieszać się za każdym prawie razem kiedy się chce skorzystać z przewodnika po programach. Też liczę na TVP HD w ofercie na czerwiec bo pooglądałbym sobie mundial jak człowiek. Może będzie surprise i 11.06 w piątek w dzień otwarcia mundialu zobaczymy nowy kanał w ofercie TOYI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytając TOYĘ o TVP HD otrzymałem następującego maila:

 

Witam

 

W odpowiedzi na Pana wiadomość pragnę poinformować, że niestety nie ma w najbliższym czasie możliwości dołączenia do oferty programowej kanału TVP HD.

 

tak więc o mistrzostwach w HD możemy zapomnieć, zostaje oglądanie w TVP Sport i TVP1 gdzie wszystko w formacie 16/9 na pocieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...