Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaka powinna być jakość sygnału? U mnie jest obecnie 75% na antenie 80cm. Oglądam teraz NBA na c+ sport HD i przyznam, że z HD to ma niewiele wspólnego. Przyznam szczerze, że oglądając ostatnio derby Londynu byłem pozytywnie zaskoczony jakością. Po prostu taka jakość transmisji, bo sygnał od początku jest taki sam.

(Antena była ustawiana jakoś 1-2 rok temu przez magika pod neostrada TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACE HD czy ARIVA 202E?

 

Bardziej skłaniam się ku Fergusonowi, z racji jego multimedialnej wszechstronności. Nie wiem czy dekoder C+ jest w stanie odtworzyć szereg plików audio i wideo. Nie mam i nie planuję na razie kina domowego w swoim domu, więc możliwość odtworzenia plików bezpośrednio z tunera wydaje się być kuszącą alternatywą.

 

W sprawach związanych ze sprzętem satelitarnym jestem totalnym laikiem, ale dzięki temu forum powoli rozjaśniam swój umysł. :wink: Dobrym przykładem niech będzie to, że skłaniam się ku niezależnemu odbiornikowi. ;)

 

Jeśli chodzi o PACE to rozważę go tylko wtedy, kiedy C+ zaoferuje mi go za dyszkę miesięcznie. 190 zł, a 300 zł to już dobra perspektywa, ale nie wiem jak z tą obsługą multimediów, no i najważniejszym porównaniem = jakością obrazu i funkcjonalnością.

 

Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam Stronga 6880 którego wymieniałem parę dni temu, jednak znowu się zawiesza. Czy mogę wymienić go np. na dekoder Pace SD dopłacając u dystrybutora 49zł?

 

2. Jeżeli wcześniej miałem Mediasata i teraz dostałem Stronga bo dystrybutor nie miał na stanie Mediasatów, to jadąc na wymianę mogę poprosić o wymianę Stronga na Mediasata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze dekoderów HD od cyfry mogliby sprawdzić czy na c+film HD napisy w formacie DVB i TXT są jednakowo zsynchronizowane? Mam własny dekoder i napisy TXT wyświetlają się o około 3 sekundy za wcześnie w stosunku do tego co się dzieje na ekranie. Chciałbym wiedzieć czy winna jest cyfra czy może mój dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno przedłużyłem umowę z Cyfrą+. Zaproponowali mi wykupienie dekodera HD o nazwie Sagemcom za 129 zł. Mój problem polega na tym, że po podłączeniu tego dekodera nie mogę oglądać programów Canal+ oraz HBO. Wszystkie mają w nazwie HD. Dodam, że stara umowa nie obejmowała kanałów HD a nowa zaczyna się "dopiero" :) w nowym roku. Czy jest możliwość wyszukania kanałów SD na tym dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...