Jump to content

trax

Users
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by trax


 1. Zbliża sie koniec kolejnej ... uf od 1998 roku - umowy - muszę się przygotowac do negocjacji :)

  aktualnie w cenie 99,99zł :

  - mam muliroom z PACE 500GB + Sagem (dwie karty)

  PAKIET:

   

  COMFORT+

  OPCJE DODATKOWE:

  NAJEM ULTRABOX+

  NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

  MULTIROOM STANDARD

  HBO

  MULTI+

  CINEMAX

  PREMIUM SPORT &FILM

  EXTRA+

  CANAL+ VOD

  NAJEM HD MULTIROOM

   

  Pytanie czy da się zesćś z ceną do jakiś rozsądnych kwot typu 79/m albo lepiej? Czy mogą mi wymieć samego PACE na cos lepszego (jest coś lepszego) pozostawiając sagecoma z druga kartą, nie mam ochoty ciagać kabli po domu do TV który jest na poddaszu 2 piętra wyzej niż salon z PACE.

  Dzieki za info


 2. Jak dla mnie nadal brakuje dostępu do dekodera przez net, (jeśli chcą być nowoczesne to powinien to mieć), możliwości oglądania w sieci LAN przez aplikację dedykowana np nc+Go, na szybkość nie narzekam mam inne dekodery HD i ten darmowy nie jest wcale taki wolny

  :grin:, generalnie mam go 3 rok i rodzina jest zadowolona a to jest bezcenne, ja korzystam z innych rozwiązań i tez jestem zadowolony dla mnie multiroom z cameleon jest idealnym rozwiązaniem. A MHW w box zawsze mało wady, zresztą i sp n i PC wcale nie wpadają dużo lepiej


 3. Dziękuję NC+ za .... NOWĄ LISTĘ KANAŁAÓW

  Dlaczego:

  - Bo pomogła mi zrozumieć ze jest całe gro kanałaów których kompletnie nie oglądam :D, udowodnić że HBO jest mi kompletnienie potrzebne :D, na kanałe TVN jest wielkie G :D

  - zmotywowała do podłaczenia naziemnej anteny i odpalenia MUX-ów

  - zaglądnięcia na strone Polsat Cyfrowy i zainteresowania sie ich oferta w tym kodowanym pakietem MUX-4

   

  Oczywiście również dziękuję im za to że wraz z nastaniem możliwosci rozwiąże bierzącą umowę na pakiet

  HBO Superpremium C+ i zaoszczędzę KUPĘ KASY nie wpłacajac jej na ich konto a przeznaczając na bardziej szczytny cel.

   

  Tylko i aż Tyle :D


 4. najbardziej przykre jest to iż nawet już przystając na ich ceny dla świętego spokoju, tego spokoju nie wiadomo ile będzie z powodu niegwarantowanych programów :|

   

  Włąsnie to jest jedno z tych przegięc NC+ które drażnią mnie najbardziej - profilaktycznie wkładajana tą listę wszystko co maja ochotę wypier.... w najbliższym czasie i żeby czasem nie było chętnych do tego by rezygnować. Mogli by zrobić gwiazdkę przy każdym kanale i powiedzeć ze go nie gwarantują ale 179 masz płacić.... TO JEST ZAGWARANTOWANE :evil:


 5. To co kolega @rotalplus przedstwił to nie jest rozwiązanie umowy z powodu zmian programowych tylko rozwiazanie z powodu nie przedłuzania jej (braku kontynuacji) po okresie minimalnym jej obowiazywania.

  W Regulamine nic nie jest napisane w jakim terminie wczesniej składa sie takie oświadczenie, podaje tylko jakim listem i kiedy najpożniej należy go złozyc było skuteczne.

   

  Zgadzam sie w 100% - zawarłem umowę i mogę w dniu zawarcia napisac rezygnację z dniem zakończenia okresu minimalnego - tak np do niedawna zawierałem wszytkie umowy OC by czasem nie zapomnieć wypowiedzieć 1 dzień przed składałem wypowiedzenie w dniu zawarcia :D (od lutego nie ma tego problemu)

   

  Oczywiście odrebny temat to czy wypowiedzenie "coś zamraża"??


 6. No właśnie też mam wątpliwości czy da sie złożyć wypowiedzenie umowy o abonament np. rok wcześniej

  Czy da sie? Tak da sie - potwierdzenie tego faktu leży na biurku - jest to pismo w którym Cyfra informuje mnie ze moje wypowiedzenie związane z zminami (CBS Drama :D) jest nieważne i w związku z tym umowa wygaśnie z dniem 30.07.2013. - jest im bardzo przykro z tego powodui mają nadzieję ze jeszcze zminię zdanie.

  Kolejne pismo wysłane dwa tyg po tym znów informuje mnie ze jest im przykro iż zrezygnowałem z kontynuowania umowy (umowy która kończy się 30.07.2013).

   

  Więc wypowiedzenie mam juz złożone ale czy jest to jakos powiązane z tym ze nie będę migrowany ?? nie wiem zobaczymy :D


 7. Ostrożny był bym z oceną że dobrze ze wyleciała - rożnica zdań moze dotyczyć np. zmiany cen, zmiany przekazu do klientów itp .... moze wyleciała bo sie to Panu prezesowi nie spodobało - jego przekaz mógłby się okazac nie do końca prawdziwy.

   

  A swoja droga w ten piękny sposób ITI zlikwidowało konkurencję w postaci Canal+ Cyfrowy a teraz wypie..... ludzi z cyfry i będziemy mieć platformę: taneczno/kulinarno/plotkarsko/kopaną :( wcale mnie to nie cieszy ....

   

  Jelsi wyleciała dlatego że uparła się iż wszystko jest OK i trzeba przeczekać .... to dobrze że wyleciała :D:D


 8. Skandaliczna jest nowa lista kanałów - wygląda to teraz tak jak by TVN kupił Canal+ - jesli to tak zostanie to bedzie juz kompletny skandal :) - tyle tylko że w ten sposób panowie z gów... TVN próbują podnieść swój rating bo ITI przędzie kiepsko wieć się nagle okaze dla rynku reklamowego ze pierwsze 6 kanałów u 2.5mln abo ma największa oglądalność.....

   

  Żenada - tym większa ze nie ma formularza kontaktowego na stronie internetowej - znaczy sie metoda

  O SUKCESACH MELDOWAĆ A PORAŻKI ROZWIĄZYWAĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE


 9. Jest gdzieś formularz kontaktowy?.

   

  No własnie !!!

  Jak na mój gust nie ma mozliwości kontaktu innego niż telefoniczny a ten mnienie interesuje - zniknął formularz kontaktowy ze strony internetowej C+ (a na NC+ chyba go nie było:( )

   

  Widać jak głęboko w d... maja aktualnych abonentów.

  To co zobaczyłem przeładowujac listę kanałów przeszło moje najgorsze oczekiwania :( i ale nie ma nawet jak ich zwymyślać ...


 10. Od tego są urzędy a raczej powinny być, aby chroniły nas przed takimi zagrywkami

   

  Dlatego w dniu 02.01.2013 zakończyłem korespondencje z C+, a nawiazałem kontakt z UOKiK wysyłając im obszerną kopertę z odpowiednimi dokumentami (kosztowało to nieco więcej niz wysłanie wypowiedzenia).

  Pozdrawiam wszystkich tych co "na kolanach" przed operatorami :) i życzę Szczęśliwego Nowego roku 2013

   

  ...Byli tu tacy co straszyli urzędami i sądami Cyfrę ciekawe gdzie teraz są :D m.... :D

   

  Nadali tzw. "urzędowy bieg" sprawie.


 11. Czy wpłacenie zgodnie z cennikiem 44.90 nie powoduje z automatu przejscia na "nowy" pakiet?

  Bo właśnie dzowniła do mnie "Babeczka z chrzanowa" że wpłaciła 42,90 i potem jescze dopłaciła 2zł i dalej ma ciemno, choć to juz 2 tygodnie jak dopłaciła te 2 zl.

   

  Obowiązkowy jest kontakt z Panią z BOK?

×
×
 • Create New...