Jump to content

bufu

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by bufu


 1. Witam. Mam pytanie odnośnie jakości tych kanałów w kablówce bo jak wiadomo jakość w kablówce czasami jest tragiczna. Dodam tylko, że od pewnej kablówki chciałem uzyskać szczegółowe informacje na temat kanałów to zostałem poinformowany, że takie informacje są wewnętrzne firmy. 


 2. Witam. Mam pytanie odnośnie multiswitcha. Mianowicie zamierzam zakupić CP i tu się pojawia problem ponieważ zmuszony będę rozdzielić sygnał następującą:

  1 dekoder bezpośrednio do konwertera

  3 dekodery przez multiswitch (1 NC+ 2 CP)

  lecz tu pojawia się problem ponieważ w pomieszczeniu gdzie mogę rozdzielić sygnał (o ile można rozdzielić) mam tylko 2 kable satelitarne (na więcej nie mogę sobie pozwolić z przyczyn niezależnych ode mnie).

  Proszę o pomoc i propozycje jak to można zrobić.


 3. Obecnie posiadam kablówkę analogowa i cyfrowa umowa kończy się z końcem maja lecz nie wysłałem pisma z wypowiedzeniem umowy(mój błąd). Po rozmowie z konsultantką zaproponowała mi umowę na 12 miesięcy za 76 +15 za multiroom. Teraz mam pytanie odnośnie multiroom na jakiej zasadzie działa ten ich multiroom czy trzeba jakiś dodatkowy osprzęt od nich czy wystarcza te ich dekodery i czy te dekodery muszą być ze sobą połączone


 4. Witam. Mam problem z połączeniem HDMI mianowicie jak włączę dekoder to nie pokazuje się obraz automatycznie tylko muszę ręcznie przełączyć na HDMI jak zrobić aby podczas włączenia dekodera był obraz z dekodera. Kolejny problem to zawieszający się obraz na TVP1 HD i TVP2 HD co może być za przyczyna tego i jak to można rozwiązać aby normalnie oglądać te dwa kanały.


 5. Witamy,

   

  Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

  W nawiązaniu do Pana wiadomości z dnia 12.01.2011 z przyjemnością informujemy, że od dnia 01.01.2011 w naszej ofercie będą dostępne programy z grupy Polsat między innymi Polsat Sport.

   

  Od dnia 01.01.2011 dostępne będą dla klientów posiadających Telewizję Cyfrową programy Polsat Sport, Polsat News oraz Polsa2

   

  Od dnia 01.03.2011 powyższe programy będą już dostępne dla klientów posiadających Telewizję Analogową.

   

  Od dnia 01.03.2011 dołączą również do naszej ofert Telewizji Cyfrowej programy Polsat Cafe, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat film.

   

  Program Polsat Sport dostępny będzie w pakiecie Sport.

  W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

   

  Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

   

  ale oni mają [beep] w MM sami niewiedzą dokładnie kiedy co będzie

×
×
 • Create New...