Jump to content

zibi_wl

Users
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by zibi_wl


 1. Dzień dobry.

  Umowa do końca maja, jeszcze superpremium za 99,90, 2xcamelon, 1xpace - poprzednio w 2016r. było Extra+Canal+HBO za 79,90. Wypowiedzenie złożone, telefony w lutym, po przerwie dwa kontakty w maju, konsultanci z krakowskiego coraz bardziej nieprzyjemni, wręcz bezczelni. Pomimo, że interesuje mnie wyłącznie zejście na Comfort padają propozycje superpremium za 99 albo extra+canal+hbo za..... 99 :mrgreen:, start za 17 oraz comfort ale za coś około 35 na 24 miesiące, czyli lojalność wieloletniego abonenta wyceniono na 5 miesięcznie.

  Oczywiście kilkakrotne zapewnienie, że taniej nie będzie a wypowiedzenie nic nie da, zwrot "Pan zawsze składa wypowiedzenia ale teraz zasady dla wszystkich są jednakowe i te czasy się skończyły".

  Słoneczko zaświeciło, Eleveny (do kwietnia były w NC+) w cenie. Nie zamierzam się ugiąć. Nie będzie za 22,50 comfort, będzie nc+ ale minus 1 abonent.

  Witam, wczoraj rozmawiałem z konsulem, umowa kończy mi się w lipcu, do tej pory miałem extra+ z HBO. Chcę zejść na pakiet comfort+ bo i tak nie oglądam HBO. Powiedziałem konsulowi, że interesuje mnie pakiet comfort+ za 22,50 inaczej wypowiadam umowę. Namawiał mnie oczywiście na zamiany HBO na 8 canal+ w cenie z kosmosu. Stanowczo odmówiłem, to się rozłączył bez pocał mnie w d..... Za chwilę telefon z prośbą o ocenę, Dałem konsulowi 4 x jedynkę. W poniedziałem wypowiadam umowę. 


 2. Witam, w lipcu kończy mi się umowa. Do tej pory miałem PAKIET za jedyne 139,89 złotych

  COMFORT+

  OPCJE DODATKOWE:

  NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

  MULTI+

  CINEMAX

  HBO

  PREMIUM SPORT &FILM

  EXTRA+

  FILMBOX

  AKTYWACJA NC+ GO INTERNET

  NC+GO CANAL+ SPORT

  NC+GO MULTI+

  NC+GO NSPORT

  NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

  NC+ GO INTERNET

  NETVOD+ MULTI+.

  Co mogę ugrać w nowej ofercie za niższą cenę? Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.


 3. z tymi konsultantami to się rozmawia jak z opóźnionymi w rozwoju, oszukano mnie nie mówiąc nic, że jeśli teraz zrezygnuję z dekodera to w przyszłości nie będę mógł wziąć od nich mediabox+. Walczę z gamoniami od 5 tygodni, reklamuję i dostaję bełkotliwe odpowiedzi nie na temat. Na pewno w przyszłości nie będzie to moja platforma. Szkoda na oszustów czasu i nerwów.


 4. miałem własny dekoder, który mi się popsuł, dzwonię do gamoni i mówię, ze jestem emigrantem z cyfry+ i chcę dostać do pakietu Platinum +HBO za 129 złociszy dekoder nc+ mediabox+, a ci mi odpowiadają, że nie mają dla mnie w ofercie takiego dekodera, mogę co najwyżej dostać dekoder cyfry, który nie ma wszystkich funkcji do pełnego korzystania z oferty za którą płacę, chyba ich pogięło, napisałem reklamację i każą mi czekać na odpowiedź 30 dni, nie mogę odbierać satelity, com mam robić - Help ?


 5. Witam serdecznie, czy szanowni Forumowicze rozszyfrowali w jaki sposób podłączyć Pace HD do amplitunera, żeby można było słuchać dźwięku DD 5.1?. Ja mam podłączony tuner poprzez HDMI i niestety pojawia się na amplitunerze, że dźwięk mam PCM. Dzisiaj dzwoniłem do pomocy technicznej i poinformowali mnie, że muszę podłączyć tuner poprzez kabel SPDIF. Czy ktoś z Was przetestował najlepszą opcję odbioru dźwięku DD? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

×
×
 • Create New...