Jump to content

ran1

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by ran1


 1. A może nie majestacie tylko zwyczajnie na rympał. Sprawa PSN ,i choćby przedłuzenia  koncesji jest od kilku lat przedmiotem sporu sadowego z KRRiT i z tym majestatem to bym nie przesadzał.

  A wiecie czym Dworakowi, ludzie Solorza argumentowali zmiane profilu PSN ? Piractwem, między innymi i trudnościami z posyskaniem praw sportowych. I Dworak przyjął argumentację jak pisze "z racji korzyści dla odbiory".Jak widać tylko my nieoświeceni nie widzimy tej dbaości o nasze interesy.


 2. Zgodnie z definicją rebrandingu Ferrari jeśli by chciało, to zamiast produkować samochody, po rebrandingu, będzie producentem pączków. I będzie to rebranding.

   

  To może jakaś definicja...bo na razie napisał pan totalną bzdure. Czy wg pańskiej definicji Superpolsat to wynik rebrandingu  PSNews czy zamiany i to w obliczu pozostawania na rynku produktu o podobnej nazwie i zawartości..?  Panie Moderatorze , jakiś poziom wymagany.... choć cenię lojalność.

  Odczucie klienta ws. paczków jednoznaczne (nie rebranding a przebrażowienie). Oczywiście klient nie zwiazany umową może albo nie wstapić na paczki do salonu) ale jeśli firma zaproponuje salonom samochodowym paczki zamiast aut to chyba równoznaczne z mozliwością zerwania umowy. I w takiej sprawie idzie się do sadu i wygrywa. I niechby producent szopkę nazywał jak chce.

  To, ześ Pan mederatorem i mozesz mnie usunąc z forum nie powód by pisac baje. 

  Pokazałem jasno jak sami gubicie się w definicji rebrandingu .


 3. Zasadne rozterki. List jest tylko spóźnionym potwierdzeniem faktu. i nie on stanowi podstawę do zwrotu... o tej mozliwości system wie zaraz po wklepaniu danych przez operatora.

  Zadzwoń 5.01. i się upewnij.

  Jesli nie  potwierdzisz sobie konieczność opłaty na kolejny okres. a list wcale nie powiedziane, ze do Ciebie dotrze bo to list nierejestrowany.


 4. No więc jak na dłoni widać, ze temat nas przerasta i nie warto udawać poinformowanego.

  Nie słyszałem aby nadawca czy Satkurier  cos wspominali o rebrandingu PSN , a wyraźnie mowa o zastapieniu kanału PSN ofertą Superpolsat , która to jak donossi SK startuje (a nie zmienia się) 2 stycznia. . To, że koncesja pozostaje przy tym nowym-zastępujacym jak widać nie wpływa na okreś[beep]e rebranding (cos koło "odswiezenie marki")

  Jak w tym kontekscie brzmią naciagane słowa "Rebranding to jest modyfikacja koncesji. W Inei jest podmiana kanałów różnych nadawców."

  Tyle ze mnie. Pozdrawiam walczących (nawet jak z wiatrakami) o swe racje. Ja w ramach "podzięki" za zabranie siatkówki z DVBT wysłałem rezygnację z usług CP z powodu CBS Drama. Oczywiscie w konkretnym celu ekonomicznym.W nc+ mam groszowe koszty wiec nie zaprzata mi głowy podmiana w śmieciowych kanałach. Sa inne, konkretniesze metody upominania o swoje niż rezygnacje z powodu niezauważalnych zmian (podobnie jak TVNActive tak i HGTV nie trafi na liste Favorite.

  I jakoś mogę spać w nocy.


 5. A może Pan @Pawop wie (bo zdaje się, ze wie wszystko) na jakiej koncesji nadaje obecnie Polsat Sport News HD?

  Ewidentnie Superpolsat korzysta z dawnej PSN czyli jaka dla tego nowego PSN HD?  Polsatowcy jak wiemy maja kilka koncesji  (z marca 2016) na wydumane kanały X, Sport2. sport3 itd i w decyzjach KRRiT wyraźnie zapisano, ze nadawca ma 6 miesiecy na konsumpcję decyzji. To, ze nie wykorzystano ich w przepisowym terminie jak widać w Polsce nic nie znaczy. Prawdopodobne , że miedzyczasie wniesiono o zmianę koncesji jednego z tych kanałów -widmo.

  A ZPR to ma osobną koncesję sat. z sierpnia 2016 na Eska TV..... i nic wspólnego z koncesja na "8"

   A  ta zmiana/zamiana to nie przejaw uczciwości nadawcy tylko konkretnej kasy. Koncesja sat to coś koło 10 tysi więc żaden problem mieć ich kilka (nawet bez konkretnego celu).


 6. Nie kazdy kto czyta wpisy na forum od zaraz ma potrzebę się wypowiadać.Panie @swojadroga  prosze nie banalizować, a wrócić i poczytać. bo to o czym piszę zaczerpnięte z tego forum i jak sadzę rzetelnie tycza faktów..

  W tym temacie warto rozróznić kwestie zakresu rebrandingu i szerokosci pola podstaw rezygnacji. To 2. sprawy i wiadomo, ze korporacje nie odpuszcza łatwo.

  Może nie w temacie , ale poprzednik słusznie podał skandaliczne podejscie do Superpolsatu... to jak z porzucona zona. Zamiast siatkówki..kreskówki.

  A jak zmiany nazywa operator? Na jakiej to koncesji nadal nadaje? Typowa wolnaamerykanka , tylko, ze widz nic nie może z tym zdziałać. Nie wyklucza to jego poczucia pokrzywdzenia na tych zmianach.

  Koncesja z 2010 r dla PSN mówi

  "Udzielenie koncesji na rozpowszechnianie drogą satelitarną  (z póxniejszą decyzja o rozszerzeniu na MUX DVBT) programu telewizyjnego o charakterze wyspecjalizowanym sportowym pod nazwą POLSAT SPORT NEWS"

  zmiana w koncesji z 2016

  "Zmiana nazwy programu z nazwy: Polsat Sport News na nazwę: Super Polsat i zmiana specjalizacji programu (z wyspecjalizowanego sportowego na wyspecjalizowany przeznaczony dla osób niepełnosprawnych)"

   

  Tu najlepiej widać chorą" wersję rebrandingu.  I o czym tu rozmawiać panie @swojadroga jak wasza firma robi takie numery.

  Nie twierdzę, ze nie zgodnie z prawem.


 7. Dziwię się "rzecznikom" platform determinacji ...choć np. pan @swojadraga powinien pamiętać o innych "rebrandingach"  po których CP przystał na rozwiazanie umowy z niektórymi osobam (sprawa znana z tego forum0 i. I tylko nie mówcie, ze w korporacjach są takie zwyczaje, żeby komuś zupełnie bez racji ustepować bo, bo  się podrzuca.

  Wymiana zdań owszem, ale z wyobraźnią, że to typowy aspekt prawny i o racje zakresu rebrandingu trzeba bedzie się upominań w arbitrażu.Czy ktoś ma na to ochotę i dowiedzie nam poprawność racji , czy tylko darmowo wykrzykuje, że ma rację (i na tym zakończy) to powaga argumentacji.

  Ktoś,kto wymienia partnerkę na nowszy model chyba nie znajdzie uznania, że to rebranding związku. W jego związku i odczuciu tak, ale czy to rebranding dla porzuconej?


 8. 90% czasu na TVP2...Migawki z NowaTV, Polsatu i TVN raczej odstraszały (trafić na Chylińską na zabawie sylwestrowej to porazka) . Oczywiscie mamy na uwadze , że taki spędo-koncert to typowe party dla okreslonej grupy odbiorców. Oferta z Zakopanego była fajna do 50 latków (mimo niewypału z popłuczyna BoneyM). .Brawo Dwójka!

   

  ..i zasadnicza sprawa w zabawie: BRAK przerywników reklamowych. Wazne dla osób, które nie lubia mieć wrazenia, ze sa tylko dodatkiem do kręcenia lodów.


 9. Po co ta karykatura faktów. To zadna dyskusja. Kolega @BizarreX powtórzył odczucie wielu osób. I dokładnie przedmówco wiesz o czym mówi, i że nie żąda premier o 8 rano.(a raczej względnie ciekawej powtórkowej ramówki, a nie młócki tego samego zestawu programików  I dlaczego uważasz się za lepszego klienta bo ogladasz tv wieczorem, a ci ogladający przed południem nie płaca?. Sam przejąłem karte o abonenta, który nie dał rady unieść cięzaru abonamentu z C+. Wcześniej dokładali się starsi rodzice bo to oni ogladali tv do 15. A od wielu juz miesiecy żadnego urozmaicenia do 15 na Canal+.. Wieczne powtórki kilku formatów..


 10. Temat o narzekaniu...jeśli Panowie jesteście lobbystami lub macie jakiś inny ukryty cel pouczania zabłysnijcie w temacie "chwalimy". Może tam warto dopisywać peany. To pole zostawcie sfrustrowanym, niezależnie czy słusznie, czy bez powodu.

  Szkoda, ze w swej "madrości" nie zauwazyliscie sedna frustracji. Rozwadnianie. A niektórzy to już ośmieszają swe komentarze naiwnością.

  Co do prośby o obniżkę płacy. Nie wiem kto to pisze,ale poziom no comment.

  Jak zauważyłem ów komentator wyrazał swego czasu wielkie nadzieje co do oferty C+Seriale. Ile tam miało być premier, jakie nowości. Może zechce wrócić do tamtych naiwnych wyobrazeń i wyobrażić sobie, ze to nic innego jak 'proszenie się o obniżkę pensji" z ta róznicą, ze delikwentowi brakuje odwagi udać się do szefa ale pensję i tak obniżą bez jego "prośby".


 11. Zamiast świetować z rodziną - "smażyć" wątpliwe madrosci. Zaden z ciebie amigo. panie @amigo, raczej ciamajda, która swe niepowodzenie chce uzasadniać "filozoficznie' i kierować innych na droge dla stada baranów. płać pan i po 50, nic nam do tego.

  Oczywiscie post nic nie wnosi, zwykłe trollowanie bo nie od dzis na tym forum , pada zasadnicze pytanie o uznaniowość operatora.

  Jedni dostają, dla innych takiej oferty nie ma. To właśnie zakrawa na nieuczciwość bo klient jak na loterii musi wybierać : czy już podpisać bo mają dobre dni czy czekać.i wygrać/przegrać i to jest nienormalne.

  Skoro ooerator bawi się w gierki bez przejrzystości to najuczciwsza oferta dla klienta to ta najnizsza. I o to w tym temacie słusznie walcza klienci. Pozdrawiam nie odpuszczających w temacie.

×
×
 • Create New...