barteq12PL
-
Postów
5 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez barteq12PL
-
-
Ja myśle że Polonia 1
Edit: Jeszcze Mango 24 i TVP Rozrywka
-
Tydzień 05.12- transmisji w Eurosport 1 i 2
05.12.2016r.
17:40 Lotto Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Arka Gdynia (E1)
20:20 2.Liga Niemiecka: Union Berlin - Eintraicht Braunschweig (E2)
06.12.2016r.
20:30 Kolarstwo: Wyścig Six-day (E1)
07.12.2016r.
15:00 Wyścigi konne: Międzynarodowe Mistrzostwa Dżokejów, Hong Kong (E1)
18:30 Koszykówka: Eurocup - mecz: Vinius - Alba Berlin (E2)
20:30 Kolarstwo: Wyścig Six-day (E1)
20:45 Koszykówka: Eurocup - mecz: Malaga - Murcia (E2)
08.12.2016r.
17:00 Piłka nożna: Liga Europy-mecz 6.kolejki (E1)
19:00 Piłka nożna: Liga Europy-mecz 6.kolejki Zoria Ługańsk - Manchester United (E1)
21:00 Piłka nożna: Liga Europy-mecz 6.kolejki (E1)
09.12.2016r.
11:15 Biathlon: Puchar Świata, Poklujka - Sprint mężczyzn (E1)
13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens, Francja (E2)
14:00 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint kobiet (E1)
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - Kwalifikacje HS 138 (E1)
15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix, Finał Grand Prix - Program dowolny (E2)
17:40 Piłka nożna: Ekstraklasa , Polska - 19. kolejka: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (E2)
20:10 Piłka nożna: Bundesliga - 14. kolejka: Frankfurt - Hoffenheim (E2)
10.12.2016r.
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere, Francja - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (E1)
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere, Francja - Gigant kobiet, 1. przejazd (E1)
11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos, Szwajcaria - 15km kobiet stylem dowolnym (E2)
11:30 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka - Bieg pościgowy mężczyzn (E1)
12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere, Francja - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (E1)
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sestrieres, Włochy - Gigant kobiet, 2. przejazd (E1)
14:30 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka - Bieg pościgowy kobiet (E1)
15:15 Piłka nożna: Bundesliga - 14. kolejka: Bayern Monachium - Wolfsburg (E2)
15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - HS 138 (E2)
18:30 Piłka nożna: Bundesliga - 14. kolejka: Hertha Berlin - Werder Brema (E2)
20:30 Kolarstwo: Wyścig Six-day (E1)
20:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix, Finał Grand Prix - Soliści, program dowolny
11.12.2016r.
03:00 Piłka nożna: Major League Soccer - Finał (E1)
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere, Francja - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (E1)
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sestrieres, Włochy - Slalom kobiet, 1. przejazd (E1)
11:15 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka - Sztafeta mężczyzn (E1)
12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere, Francja - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (E1)
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sestrieres, Włochy - Slalom kobiet, 2. przejazd (E1)
15:00 Puchar Świata: Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - HS 138 (E1)
15:15 Piłka nożna: Bundesliga - 14. kolejka: Monchengladbach - Mainz (E2)
17:30 Piłka nożna: Bundesliga - 14. kolejka: Schalke 04 - Bayer Leverkusen (E2)
17:30 Kolarstwo: Wyścig Six-day (E1)
-
Nowa TV zostanie zakodowana jednak 06.12.2016r.
Źródło: https://satkurier.pl/news/153800/8tv-fokus-tv-i-nowa-tv-kodowane-na-stale-od-612.html
-
17. kolejka LOTTO Ekstraklasy
25.11.16r.
20:30 KGHM Zagłębie Lublin-Lech Poznań (Canal+Sport)
26.11.16r.
15:10 Korona Kielce-Pogoń Szczecin (Canal+Sport)
17:40 Ruch Chorzów-Jagiellonia Białystok (Canal+Sport)
20:10 Wisła Kraków-Arka Gdynia (Canal+Sport)
27.11.16r.
15:10 Wisła Płock-Piast Gliwice (Canal+Sport)
17:35 Śląsk Wrocław-Legia Warszawa (Canal+)
Najlepszy kanał MUX8
w Ankiety
Opublikowano
Według mnie Nowa TV