-
Postów
477 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Sebastian123
-
-
Witam,
dziś przedłożona umowa(stara do końca roku ), wypowiedzenie wysłane.
Moja umowa może komuś się przyda takie info.
Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 0 zł 6 m dla Abonentów (11/22), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,89 zł
Do usłyszenia za 2 lata.
-
A te 6C+ to nie są czasami na pół roku? Bo ja też miałem taką ofertę ale za 6c+ na pół roku a potem dopłata.
Przy tym co otrzymałeś jeśli faktycznie tak by było przez 24 -m-ce sam bym się zdecydował a tak... chyba nic z tego nie będzie.
Potwierdziłem taką ofertę,
pierwsze dwa miesiące - gratis
Szanowni Państwo,
dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
-
9. VfL Wolfsburg - Manchester United 2
10. Real Madryt - Malmo FF 2
11. Sevilla FC - Juventus Turyn 1
12. Manchester City - Borussia Monchengladbach 2
13. Chelsea Londyn - FC Porto 2
14. Bayer Leverkusen - FC Barcelona 1
15. Chelsea Londyn - FC Porto 1
16. Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium 1
17. Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn 1
18. SSC Napoli - Legia Warszawa 2
19. FC Sion - Liverpool FC 1
20. Ajax Amsterdam - Molde FK 2
21. FC Midtjylland - Club Brugge 2
22. Lech Poznań - FC Basel 1
23. Tottenham Hotspur - AS Monaco 2
24. Sporting Lizbona - Besiktas Stambuł 2
25. Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2
26. Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1
27. Getafe CF - Real Sociedad 1
28. Stade Rennes - SM Caen 2
29. 1.FSV Mainz - VfB Stuttgart 2
30. Panathinaikos Ateny - Stelmet Zielona Góra X
31. Boavista Porto - GD Estoril-Praia 2
32. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 2
33. MK Dons - Ipswich Town 1
34. Norwich City - Everton FC 1
35. Genoa CFC - Bologna FC 2
36. Bayern Monachium - FC Ingolstadt 2
37. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
38. Manchester City - Swansea City 2
39. FC Barcelona - Deportivo La Coruna 2
40. Rio Ave - Arouca FC 2
41. Górnik Zabrze - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2
42. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
43. US Sassuolo - Torino FC 1
44. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2
45. AFC Bournemouth - Manchester United 1
46. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 2
47. Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 2
48. Sevilla FC - Sporting Gijon 2
49. Udinese Calcio - Inter Mediolan 1
50. Vitoria Setubal - Benfica Lizbona 1
51. UD Levante - Real Betis 2
52. Brooklyn Nets - Los Angeles Clippers X
53. Jose Aldo - Conor McGregor X
54. Rayo Vallecano - Malaga CF 2
55. AS Monaco - AS Saint-Etienne 2
56. Aston Villa - Arsenal Londyn 1
57. AC Milan - Hellas Verona 2
58. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 2
59. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
60. SD Eibar - Valencia CF X
61. Nacional Funchal - FC Porto 1
62. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 2
63. Legia Warszawa - Piast Gliwice 2
64. SSC Napoli - AS Roma 2
65. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 2
66. Sporting Lizbona - Moreirense 2
67. Villarreal CF - Real Madryt 1
68. Juventus Turyn - AC Fiorentina 2
69. Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves X
70. CD Tondela - Sporting Braga X
71. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon 2
72. Anderlecht Bruksela - KV Oostende 2 -
15 Kolejka
Faza grupowa
Liga Mistrzów
6 Kolejka 8-9 grudnia
Paris Saint-Germain FC - Szachtar Donieck 1
VfL Wolfsburg - Manchester United X (1:1)
Benfica Lizbona - Atlético Madryt X
Sevilla FC - Juventus Turyn X (1:1)
Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona 2
Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium 2 (Muller)
Chelsea Londyn - FC Porto X
KAA Gent - Zienit Sankt Petersburg 2
Liga Europejska
6 Kolejka 10 grudnia
Ajax Asterdam - Molde FK 1
FC Sion - Liverpool FC 2
Qəbələ FK - FK Krasnodar X
SSC Napoli - Legia Warszawa 1 (2;0)
SK Rapid Wiedeń - Dinamo Mińsk 1
Slovan Liberec - Olympique Marsylia X
AS Saint-Étienne Loire - Lazio Rzym 1
Sporting Lizbona - Beşiktaş JK 1
Lech Poznań - Basel 1893 X
Tottenham Hotspur - AS Monaco 1
APÓEL Nikozja - Sparta Praga 2
Partizan Belgrad - FC Augsburg X
-
Matrix tak grudzień za darmo.
-
Zestaw par na tydzień: 48
Obowiązuje na dni: 30.11-6.12.2015
1. US Sassuolo - AC Fiorentina 1
2. Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 2
3. Karlsurher SC - RB Lipsk 2
4. SSC Napoli - Inter Mediolan 2
5. Sporting Lizbona - Belenenses 2
6. Sporting Braga - Benfica Lizbona 1
7. Baltimore Ravens - Cleveland Browns X
8. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Śląsk Wrocław 1
9. Ruch Chorzów - Korona Kielce 2
10. Angers SCO - Paris Saint-Germain 1
11. Reus Deportiu - Atletico Madryt 1
12. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2
13. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1
14. Manchester City - Hull City 2
15. FC Nantes - Olympique Lyon 2
16. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 2
17. Legia Warszawa - Górnik Łęczna 2
18. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
19. AS Monaco - SM Caen 2
20. FC Barcelona - CF Villanovense 2
21. Lech Poznań - Wisła Kraków 2
22. Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
23. Southampton FC - Liverpool FC 1
24. LOSC Lille - AS Saint-Etienne 1
25. Uniao Madeira - FC Porto 1
26. Cadiz CF - Real Madryt 1
27. Real Madryt - Fenerbahce Stambuł 2
28. Stade Rennes - Olympique Marsylia 1
29. Reading FC - Queens Park Rangers 1
30. UD Las Palmas - Real Sociedad X
31. Green Bay Packers - Detroit Lions X
32. KGHM Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza X
33. Lokomotiw Kubań - Stelmet Zielona Góra 2
34. GAF Omega Gliwice - FC Toruń 2
35. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96 2
36. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2
37. OGC Nice - Paris Saint-Germain 1
38. Lazio Rzym - Juventus Turyn 1
39. New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers 1
40. Stoke City - Manchester City 1
41. Torino FC - AS Roma 1
42. Lokomotiw Moskwa - Ural Jekaterynburg 2
43. Korona Kielce - Lech Poznań 1
44. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium 1
45. Real Madryt - Getafe CF (2
46. Belenenses - Vitoria Setubal 1
47. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 2
48. Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2
49. Granada CF - Atletico Madryt 1
50. FC Barcelona - VIVE Tauron Kielce 2
51. Chelsea Londyn - AFC Bournemouth 2
52. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund x
53. FC Porto - Pacos Ferreira 2
54. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven 1
55. Orlen Wisła Płock - RK Zagrzeb 2
56. Valencia CF - FC Barcelona 1
57. Inter Mediolan - Genoa CFC 2
58. Maritimo Funchal - Sporting Lizbona 2
59. Deportivo La Coruna - Sevilla FC 1
60. Toronto Raptors - Golden State Warriors 2
61. Danny Jacobs - Peter Quillin X
62. Real Sociedad - SD Eibar 2
63. Bologna FC - SSC Napoli 1
64. Olympique Marsylia - Montpellier HSC 2
65. THW Kiel - MKB-MVM Veszprem 2
66. AC Fiorentina - Udinese Calcio 2
67. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
68. VfB Stuttgart - Werder Brema 1
69. Villarreal CF - Rayo Vallecano 2
70. Newcastle United - Liverpool FC 1
71. Paris Saint-Germain Handball - RK Celje 2
72. Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 2
73. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 2
74. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
75. Sampdoria Genua - US Sassuolo 2
76. Moreirense FC - Sporting Braga 1
77. Athletic Bilbao - Malaga CF X
78. AS Saint-Etienne - Stade Rennes 2
79. Memphis Grizzlies - Phoenix Suns X
80. Carpi FC - AC Milan 1
81. Washington Wizaeds - Dallas Mavericks 2
82. Indianapolis Colts - Pittsburs Steelers X -
14 Kolejka
Faza grupowa
Liga Mistrzów
5 Kolejka 24-25 listopada
FC Barcelona - AS Roma 1
Bayern Monachium - Olympiakós Pireus 1 (Muller)
Maccabi Tel Awiw - Chelsea Londyn 2
Szachtar Donieck - Real Madryt 2
Manchester United - PSV Eindhoven 1
FK Astana - Benfica Lizbona 2
Juventus Turyn - Manchester City X (1:1)
Liga Europejska
5 Kolejka 26 listopada
Lazio Rzym - Dnipro Dniepropietrowsk 1
Łokomotiw Moskwa - Sporting Lizbona 2
Belenenses Lizbona - Lech Poznań 2 (0:1)
Qarabağ Ağdam - Tottenham Hotspur 2
Sparta Praga - Astéras Trípolis 1
FC Augsburg - Athletic Bilbao X
Celtic Glasgow - Ajax Amsterdam X
Liverpool FC - Girondins de Bordeaux 1
FK Krasnodar - Borussia Dortmund 2
Legia Warszawa - FC Midtjylland X (1;1)
Villarreal CF - Rapid Wiedeń 1
SC Braga - Slovan Liberec 1
-
Obowiązuje na dni: 23-29.11.2015
1. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2
2. AZS Uniwersytet Śląski Katowice - Gatta Active Zduńska Wola X
3. 1.FC Nurnberg - Eintracht Brunszwik 2
4. Getafe CF - Rayo Vallecano 2
5. Vanoli Cremona - Giorgio Tesi Group Pistoia X
6. Crystal Palace - Sunderland AFC 2
7. Buffalo Bills - New England Patriots 2
8. FC Barcelona - AS Roma 2
9. Legia Warszawa - FC Midtjylland 2
10. Zenit Sankt Petersburg - Valencia CF 2
11. BATE Borysów - Bayer Leverkusen 1
12. FC Barcelona - AS Roma 2
13. Bayern Monachium - Olympiakos Pireus 2
14. Arsenal Londyn - Dinamo Zagrzeb 2
15. Maccabi Tel-Awiw - Chelsea Londyn 1
16. Borussia Monchengladbach - Sevilla FC 1
17. FK Astana - Benfica Lizbona 1
18. CSKA Moskwa - VfL Wolfsburg 2
19. SG Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła Płock 2
20. Manchester United - PSV Eindhoven (3
21. Juventus Turyn - Manchester City 2
22. Szachtar Donieck - Real Madryt 1
23. Borussia Monchengladbach - Sevilla FC 1
24. Stelmet Zielona Góra - FC Barcelona 1
25. Belenenses - Lech Poznań 1
26. Qabala FK - Tottenham Hotspur 1
27. FC Basel - AC Fiorentina 2
28. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad 2
29. Legia Warszawa - FC Midtjylland 2
30. Liverpool FC - Girondins Bordeaux 2
31. Celtic Glasgow - Ajax Amsterdam 2
32. Villarreal CF - Rapid Wiedeń 2
33. Chicago Bears - Green Bay Packers X
34. Lokomotiw Kubań - Żalgiris Kowno X
35. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 2
36. Piast Gliwice - Ruch Chorzów 2
37. Olympique Lyon - Montpellier HSC 2
38. UD Levante - Real Betis 2
39. SV Darmstadt - 1.FC Koln 1
40. Nacional Funchal - Maritimo Funchal X
41. Indiana Pacers - Chicago Bulls X
42. Charlton Athletic - Ipswich Town 2
43. Benson Henderson - Jorge Masvidal 2
44. MKB-MVM Veszprem KC - Paris Saint-Germain Handball 1
45. Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 2
46. VIVE Tauron Kielce - RK Vardar Skopje 2
47. Bayern Monachium - Hertha Berlin 2
48. Manchester City - Southampton FC 2
49. FC Barcelona - Real Sociedad 2
50. Paris Saint-Germain - ESTAC Troyes 2
51. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok X
52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 2
53. Leicester City - Manchester United X
54. Boavista Porto - Vitoria Guimaraes 2
55. SBV Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 1
56. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2
57. Malaga CF - Granada CF 2
58. AC Milan - Sampdoria Genua 2
59. CD Tondela - FC Porto 1
60. Celta Vigo - Sporting Gijon 2
61. San Antonio Spurs - Atlanta Hawks 1
62. James DeGale - Luclan Bute X
63. Getafe CF - Villarreal CF 2
64. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 2
65. Inverness Caledonian Thistle - Celtic Glasgow 1
66. AS Saint-Etienne - En Avant Guingamp 2
67. West Ham United - West Bromwich Albion 2
68. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1
69. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
70. AS Roma - Atalanta Bergamo 2
71. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 2
72. SD Eibar - Real Madryt 1
73. KIF Kolding Kopenhaga - FC Barcelona 1
74. Norwich City - Arsenal Londyn 1
75. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
76. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 2
77. Empoli FC - Lazio Rzym 1
78. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2
79. Pacos Ferreira - GD Estoril-Praia 2
80. Sevilla FC - Valencia CF 2
81. US Palermo - Juventus Turyn 2
82. Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves 2
83. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2
84. Olympique Marsylia - AS Monaco 2
85. New York Red Bulls - Columbus Crew X
86. Portland Timbers - FC Dallas X
87. New England Patriots - Denver Broncos 2 -
-
Obowiązuje na dni: 16-22.11.2015
1. Anglia U-21 - Szwajcaria U-21 2
2. Obiettivo Lavoro Bologna - Banco di Sardegna Sassari 2
3. Cincinnati Bengals - Houston Texans X
4. Niemcy U-21 - Austria U-21 2
5. Polska - Czechy 2
6. Niemcy - Holandia 2
7. Anglia - Francja 2
8. Słowacja - Islandia 2
9. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball 2
10. Real Madryt - BK Chimki 2
11. Żalgiris Kowno - Stelmet BC Zielona Góra 2
12. Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans 1
13. ZRK Buducnost Podgorica - MKS Selgros Lublin 2
14. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Piast Gliwice 2
15. Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1
16. HSV Hamburg - Borussia Dortmund 1
17. OGC Nice - Olympique Lyon 1
18. Middlesbrough FC - Queens Park Rangers 2
19. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 1
20. Bristol City - Hull City 2
21. Watford FC - Manchester United 1
22. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 2
23. VfL Wolfsburg - Werder Brema 2
24. West Bromwich Albion - Arsenal Londyn 1
25. Besiktas JK Stambuł - Orlen Wisła Płock 1
26. Real Sociedad - Sevilla FC 1
27. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2
28. Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 2
29. Bologna FC - AS Roma 1
30. Real Madryt - FC Barcelona 2
31. Manchester City - Liverpool FC 2
32. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 1
33. Espanyol Barcelona - Malaga CF 2
34. Juventus Turyn - AC Milan 2
35. Paris Saint-Germain Handball - THW Kiel 2
36. Deportivo La Coruna - Celta Vigo 2
37. Orlando Magic - Sacramento Kings X
38. FC Lorient - Paris Saint-Germain 1
39. Neil Magny - Kelvin Gastelum X
40. Sporting Gijon - UD Levante 2
41. Udinese Calcio - Sampdoria Genua 2
42. Chievo Verona - SSC Napoli 1
43. AC Fiorentina - Empoli FC 2
44. Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin 2
45. Hertha Berlin - TSG 1899 Hoffenheim 2
46. Tottenham Hotspur - West Ham United X
47. FC Ingolstadt - SV Darmstadt 2
48. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1
49. HC Vardar Skopje - FC Barcelona 1
50. Granada CF - Athletic Bilbao 1
51. VIVE Tauron Kielce - KIF Kolding Kopenhaga 2
52. Real Betis - Atletico Madryt 1
53. AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia 2
54. Los Angeles Clippers - Toronto Raptors 2
55. Columbus Crew - New Yord Red Bulls 2
56. Portland Timbers - FC Dallas 2
57. San Diego Chargers - Kansas City Chiefs X
58. Stade Rennes - Girondins Bordeaux 2 -
Kolejka 12 (15-17 listopada):
Węgry - Norwegia 1:0
Irlandia - Bośnia i Hercegowina 1:0 P
Słowenia - Ukraina 1:1 P
Dania - Szwecja 1:1 P -
Kolejka 11 (12-14 listopada):
Norwegia - Węgry 1:0 P
Bośnia i Hercegowina - Irlandia 1:1 P
Ukraina - Słowenia 2:1
Szwecja - Dania 2:1 P -
Zestaw par na tydzień: 45
Obowiązuje na dni: 9-15.11.2015
1. Clearex Chorzów - KGHM Euromaster Chrobry Głogów X
2. FC St.Pauli - Fortuna Düsseldorf 2
3. FC United of Manchester - Chesterfield FC 2
4. Sidigas Avellino - Banco di Sardegna Sassari X
5. Belenenses - CD Tondela 2
6. Uniao Madeira - Sporting Braga 1
7. San Diego Chargers - Chicago Bears X
8. Washington Wizards - Oklahoma City Thunder X
9. SG Flensburg-Handewitt - RK Zagrzeb 2
10. THW Kiel - Paris Saint-Germain Handball 2
11. FC Barcelona - Lokomotiw-Kubań 2
12. New York Jets - Buffalo Bills 2
13. Niemcy U-21 - Azerbejdżan U-21 2
14. Pinar Karsiyaka - Stelmet BC Zielona Góra 1
15. MKS Selgros Lublin - CSM Bukareszt 2
16. Panathinaikos Ateny - Żalgiris Kowno 2
17. Belgia - Włochy 2
18. Polska - Islandia 2
19. Toronto Raptors - New Orleans Pelicans 1
20. Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2
21. Orlen Wisła Płock - Besiktas JK Stambuł 2
22. FC Barcelona - HC Vardar Skopje 2
23. Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers 1
24. Ronda Rousey - Holly Holm 2
25. Montpellier HB - Rhein-Neckar Lowen 1
26. KIF Kolding Kopenhaga - VIVE Tauron Kielce 2
27. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies X
28. Seattle Seahawks - Arizona Cardinals X -
4 Kolejka 3-4 listopada
Real Madryt - Paris Saint-Germain FC 1X
PSV Eindhoven - VfL Wolfsburg 2
Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 1
Sevilla FC - Manchester City X
AS Roma - Bayer 04 Leverkusen X (1:1)
Bayern Monachium - Arsenal Londyn 1
Maccabi Tel Awiw - FC Porto 2
Olympique Lyon - Zienit Sankt Petersburg X (1:1)
Liga Europejska
4 Kolejka 5 listopada
Ajax Amsterdam - Fenerbahçe Stambuł 1
Rubin Kazań - Liverpool FC 2
Club Brugge KV - Legia Warszawa 1 (1:0)
Viktoria Plzeň - Rapid Wiedeń 1
Olympique Marsylia - SC Braga 1
Borussia Dortmund - Qəbələ FK 1 (Aubameyang)
AS Saint-Étienne - Dnipro Dniepropietrowsk 1
Beşiktaş Stambuł - Łokomotiw Moskwa 1
Lech Poznań - ACF Fiorentina 2
Tottenham Hotspur - Anderlecht Bruksela 1
Sparta Praga - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
FC Augsburg - AZ Alkmaar 1
-
Zestaw par na tydzień: 44
Obowiązuje na dni: 2-8.11.2015
1. Korona Kielce - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2
2. Chievo Verona - Sampdoria Genua 1
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 2
4. Obiettivo Lavoro Bologna - Pasta Reggia Caserta X
5. Tottenham Hotspur - Aston Villa 2
6. US Palermo - Empoli FC 2
7. Pacos Ferreira - Vitoria Guimaraes X
8. Carolina Panthers - Indianapolis Colts X
9. Real Madryt - Paris Saint-Germain 2
10. FK Astana - Atletico Madryt 1
11. Real Madryt - Paris Saint-Germain 2
12. Sevilla FC - Manchester City 2
13. Manchester United - CSKA Moskwa 2
14. Borussia Monchengladbach - Juventus Turyn 2
15. Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 2
16. OGC Nice - FC Nantes X
17. Bayern Monachium - Arsenal Londyn 2
18. FC Barcelona - BATE Borysów 2
19. AS Roma - Bayer Leverkusen 2
20. Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 2
21. Qarabag Agdam - AS Monaco 1
22. Besiktas Stambuł - Lokomotiw Moskwa 2
23. Rubin Kazań - Liverpool FC X
24. SSC Napoli - FC Midtjylland 2
25. Olympique Marsylia - Sporting Braga 2
26. Club Brugge - Legia Warszawa 2
27. Lech Poznań - AC Fiorentina 1
28. Athletic Bilbao - Partizan Belgrad 2
29. Sparta Praga - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
30. Tottenham Hotspur - Anderlecht Bruksela 2
31. Cincinnati Bengals - Clevelant Browns X
32. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1
33. Stelmet Zielona Góra - Panathinaikos Ateny 1
34. IK Savehof - MKS Selgros Lublin X
35. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2
36. UD Las Palmas - Real Sociedad 1
37. Angers SCO - Stade Rennes X
38. Hannover 96 - Hertha Berlin 2
39. GD Estoril-Praia - Academica Coimbra 2
40. Will Brooks - Marcin Held X
41. Sacramento Kings - Houston Rockets X
42. Huddersfield Town - Leeds United 2
43. AFC Bournemouth - Newcastle United 2
44. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
45. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 2
46. Borussia Monchengladbach - FC Ingolstadt 2
47. Manchester United - West Bromwich Albion 2
48. Celta Vigo - Valencia CF 1
49. Paris Saint-Germain - Toulouse FC 2
50. Terek Grozny - Spartak Moskwa 2
51. Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
52. UD Levante - Deportivo La Coruna 2
53. Stoke City - Chelsea Londyn 1
54. SV Darmstadt - HSV Hamburg 1
55. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2
56. Rusłan Prowodnikow - Jesus Alvarez Rodriguez X
57. SD Eibar - Getafe CF 2
58. AC Milan - Atalanta Bergamo 2
59. Vitoria Guimaraes - Nacional Funchal 2
60. Malaga CF - Real Betis 2
61. Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves 2
62. Vitor Belfort - Dan Henderson 2
63. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 2
64. Torino FC - Inter Mediolan 1
65. Aston Villa - Manchester City 1
66. AS Roma - Lazio Rzym 1
67. Lech Poznań - Górnik Łęczna 2
68. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
69. Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
70. FC Barcelona - Villarreal CF 2
71. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2
72. Empoli FC - Juventus Turyn 1
73. FC Augsburg - Werder Brema 2
74. Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg X
75. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2
76. SSC Napoli - Udinese Calcio 2
77. Atletico Madryt - Sporting Gijon 2
78. FC Porto - Vitoria Setubal 2
79. Sevilla FC - Real Madryt 1
80. Sampdoria Genua - AC Fiorentina 2
81. Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 2
82. Arouca FC - Sporting Lizbona 1
83. Standard Liege - Anderlecht Bruksela X
84. Olympique Marsylia - OGC Nice 2
85. Dallas Cowboys - Philadelphia Eagels X -
Obowiązuje na dni: 26.10-1.11.2015
6. Arizona Cardinals - Baltimore Ravens X
7. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 1
8. Sheffield Wednesday - Arsenal Londyn 1
9. Bologna FC - Inter Mediolan 1
10. SV Darmstadt - Hannover 96 2
11. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers X
12. Golden State Warriors - New Orleans Pelicans X
13. Borussia Dortmund - SC Paderborn 2
14. Liverpool FC - AFC Bournemouth 2
15. AS Roma - Udinese Calcio 2
16. Werder Brema - 1.FC Koln 2
17. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 2
18. Manchester United - Middlesbrough FC 2
19. Sampdoria Genua - Empoli FC 2
20. Leeds United - Blackburn Rovers 2
21. FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 2
22. New England Patriots - Miami Dolphins 2
23. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
24. MKS Selgros Lublin - IK Savehof X
25. FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 1
26. Stelmet Zielona Góra - Lokomotiw Kubań 1
27. Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 1
28. Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2
29. Deportivo La Coruna - Atletico Madryt 1
30. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 1
31. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 1
32. CD Tondela - Benfica Lizbona 1
33. Celtic Glasgow - Aberdeen FC 2
34. Birmingham City - Wolverhampton Wanderers X
35. Chelsea Londyn - Liverpool FC 2
36. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 2
37. Werder Brema - Borussia Dortmund 1
38. Swansea City - Arsenal Londyn 1
39. Real Madryt - UD Las Palmas 2
40. Sporting Braga - Belenenses 2
41. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
42. Juventus Turyn - Torino FC 2
43. Villarreal CF - Sevilla FC 2
44. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 2
45. Uniao Madeira - FC Porto 1
46. PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 2
47. Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
48. Getafe CF - FC Barcelona 1
49. Inter Mediolan - AS Roma 2
50. Sporting Lizbona - GD Estoril-Praia 2
51. Real Sociedad - Celta Vigo 2
52. Valencia CF - UD Levante 2
53. SD Eibar - Rayo Vallecano 1
54. AC Fiorentina - Frosinone Calcio 2
55. OGC Nice - LOSC Lille X
56. Everton FC - Sunderland AFC 2
57. Genoa CFC - SSC Napoli 1
58. VfB Stuttgart - SV Darmstadt 2
59. Espanyol Barcelona - Granada CF 2
60. Southampton FC - AFC Bournemouth 2
61. AS Monaco - Angers SCO 2
62. HSV Hamburg - Hannover 96 2
63. Sporting Gijon - Malaga CF X
64. Anderlecht Bruksela - Royal Mouscron 2
65. Boavista Porto - Maritimo Funchal 2
66. Real Betis - Athletic Bilbao X
67. Lazio Rzym - AC Milan 2
68. FC Nantes - Olympique Marsylia 1
69. Denver Broncos - Green Bay Packers X -
GP Australii 24 października w Melbourne :
S. Masters (dzika karta) - K. Kasprzak 2
N. Pedersen - G. Hancock 2
T. Woffinden - N. K. Iversen 1
P. Kildemand - A. Jonsson 2
M. Janowski - Ch. Holder 1
Ch. Harris - M. Zagar 1
T. Batchelor - J. Doyle 2
M. J. Jensen - T. H. Jonasson 1
-
12 Kolejka
Faza grupowa
Liga Mistrzów
3 Kolejka 20-21 października
Bayer 04 Leverkusen - AS Roma X
Arsenal Londyn - Bayern Monachium 2 (0:2) Thomas Müller
FC Porto - Maccabi Tel Awiw 1
Zienit Sankt Petersburg - Olympique Lyon X
Paris Saint-Germain FC - Real Madryt X
VfL Wolfsburg - PSV Eindhoven 1
Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2 (1:2)
Manchester City - Sevilla FC 1
Liga Europejska
3 Kolejka 22 października
Qəbələ FK - Borussia Dortmund 2
Dnipro Dniepropietrowsk - AS Saint-Étienne 1
Lokomotiw Moskwa - Beşiktaş Stambuł 1
ACF Fiorentina - Lech Poznań 1 (3:0)
Anderlecht Bruksela - Tottenham Hotspur X
Schalke 04 Gelsenkirchen - Sparta Praga 1
AZ Alkmaar - FC Augsburg X
Fenerbahçe Stambuł - Ajax Amsterdam 1
Liverpool FC - Rubin Kazań 1
Legia Warszawa - Club Brugge KV X
Rapid Wiedeń - Viktoria Plzeň 1X
SC Braga - Olympique Marsylia X
-
Zestaw par na tydzień: 42
Obowiązuje na dni: 19-25.10.2015
1. Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin 2
2. TSV 1860 Monachium - Karlsruher SC 2
3. Sporting Gijon - Granada CF2
4. Sidigas Avellino - EA7 Emporio Armani Milano X
5. Swansea City - Stoke City 2
6. Philadelphia Eagels - New York Giants X
7. Arsenal Londyn - Bayern Monachium 1
8. BATE Borysów - FC Barcelona 1
9. Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 1
10. Bayer Leverkusen - AS Roma 2
11. THW Kiel - RK Celje Pivovarna Lasko 2
12. Paris Saint-Germain - Real Madryt 1
13. CSKA Moskwa - Manchester United (1
14. Manchester City - Sevilla FC 2
15. Juventus Turyn - Borussia Monchengladbach 2
16. AC Fiorentina - Lech Poznań 2
17. Anderlecht Bruksela - Tottenham Hotspur 1
18. Partizan Belgrad - Athletic Bilbao 1
19. Lazio Rzym - Rosenborg Trondheim 2
20. Legia Warszawa - Club Brugge 1
21. Liverpool FC - Rubin Kazań 2
22. Fenerbahce Stambuł - Ajax Amsterdam 2
23. FK Qabala - Borussia Dortmund 1
24. San Francisco 49ers - Seatlle Seahawks X
25. MKS Selgros Lublin - ZRK Buducnost Podgorica X
26. Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2
27. Żalgiris Kowno - Lokomotiw Kubań 2
28. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2
29. Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona 2
30. Olympique Lyon - Toulouse FC 2
31. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg 2
32. FC Barcelona - Stelmet Zielona Góra 2
33. Nacional Funchal - Boavista Porto X
34. Grand Prix Australii na żużlu Kasprzak
35. Blackburn Rovers - Burnley FC 2
36. Empoli FC - Genoa CFC 2
37. Bayern Monachium - 1.FC Koln 2
38. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2
39. West Ham United - Chelsea Londyn X
40. Celta Vigo - Real Madryt 1
41. Maritimo Funchal - Pacos Ferreira X
42. RK Vardar Skopje - VIVE Tauron Kielce X
43. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 2
44. Piast Gliwice - Korona Kielce 2
45. Carpi FC - Bologna FC 2
46. Arsenal Londyn - Everton FC 2
47. FC Ingolstadt - Hertha Berlin 2
48. GD Estoril-Praia - Rio Ave X
49. Sevilla FC - Getafe CF 2
50. US Palermo - Inter Mediolan 1
51. Vitoria Guimaraes - Academica Coimbra 2
52. Malaga CF - Deportivo La Coruna X
53. KAA Gent - KV Oostende 2
54. Dustin Poirier - Joseph Duffy X
55. FC Lorient - Stade Rennes 2
56. Twente Enschede - PSV Eindhoven 1
57. UD Levante - Real Sociedad 2
58. Sampdoria Genua - Hellas Verona 2
59. Sunderland AFC - Newcastle United 2
60. Stade Reims - AS Monaco 1
61. Manchester United - Manchester City 1
62. AFC Bournemouth - Tottenham Hotspur 1
63. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 2
64. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk 1
65. Borussia Dortmund - FC Augsburg 2
66. UD Las Palmas - Villarreal CF 1
67. Paris Saint-Germain Handball - MKB-MVM Veszprem 2
68. Liverpool FC - Southampton FC 2
69. Legia Warszawa - Lech Poznań 2
70. SG Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła Płock 2
71. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
72. AC Fiorentina - AS Roma 2
73. FC Barcelona - SD Eibar 2
74. FC Porto - Sporting Braga 2
75. Atletico Madryt - Valencia CF 2
76. Chievo Verona - SSC Napoli 1
77. Montreal Impact - Toronto FC X
78. Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne 2
79. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 1
80. Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy X
81. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 2
82. Carolina Panthners - Philadelphia Eagels X -
Zestaw par na tydzień: 41
Obowiązuje na dni: 12-18.10.2015
1. Austria - Liechtenstein 2
2. AZS Uniwersytet Śląski Katowice - Nbit Gliwice X
3. Litwa - Anglia 1
4. Luksemburg - Słowacja 1
5. San Diego Chargers - Pittsburgh Steelers X
6. Anglia U-21 - Kazachstan U-21 2
7. Włochy - Norwegia 2
8. Cypr - Bośnia i Hercegowina 1
9. Toronto FC - New York Red Bulls 2
10. Pinar Karsiyaka SK - FC Barcelona 1
11. New Orleans Saints - Atlanta Falcons X
12. CSM Bukareszt - MKS Selgros Lublin 2
13. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2
14. Stelmet Zielona Góra - Żalgiris Kowno X
15. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2
16. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 1
17. AS Monaco - Olympique Lyon 1
18. Ross County - Aberdeen FC 1
19. Orlando City SC - New York City FC 2
20. Andrzej Fonfara - Nathan Cleverly X
21. Motherwell FC - Celtic Glasgow 1
22. Sheffield Wednesday - Hull City 2
23. Tottenham Hotspur - Liverpool FC 2
24. MKB Veszprem - THW Kiel 2
25. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1
26. Werder Brema - Bayern Monachium 1
27. Everton FC - Manchester United 1
28. Real Madryt - UD Levante 2
29. VIVE Tauron Kielce - FC Barcelona 1
30. Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 2
31. Lech Poznań - Ruch Chorzów 2
32. AS Roma - Empoli FC 2
33. Watford FC - Arsenal Londyn 1
34. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 1
35. HC Zagrzeb - Orlen Wisła Płock 2
36. Toronto FC - Columbus Crew 2
37. FC Barcelona - Rayo Vallecano 2
38. Torino FC - AC Milan 2
39. Valencia CF - Malaga CF 2
40. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam 1
41. SC Bastia - Paris Saint-Germain 1
42. SD Eibar - Sevilla FC 1
43. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 2
44. Villarreal CF - Celta Vigo 2
45. Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa 2
46. Bologna FC - US Palermo 1
47. Olympique Marsylia - FC Lorient 2
48. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 1
49. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt X
50. SSC Napoli - AC Fiorentina 2
51. Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2
52. 1.FC Koln - Hannover 96 2
53. Real Sociedad - Atletico Madryt 1
54. KIF Kolding Kopenhaga - HC Vardar Skopje X
55. Newcastle United - Norwich City X
56. Girondins Bordeaux - Montpellier HSC 2
57. VfB Stuttgart - FC Ingolstadt 2
58. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2
59. Getafe CF - UD Las Palmas 2
60. Pogoń '04 Szczecin - GAF Omega Gliwice X
61. Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao 1
62. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1
63. Stade Rennes - OGC Nice 2
64. Houston Dynamo - Seattle Sounders X
65. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 2
66. Indianapolis Colts - New England Patriots X
-
Kolejka 10 (11-13 października):Wyspy Owcze - Rumunia 0:2Finlandia - Irlandia Połnocna 1:1Grecja - Węgry 0:1Armenia - Albania 0:0Serbia - Portugalia 1:1Niemcy - Gruzja 4:0 PGibraltar - Szkocja 0:4Polska - Irlandia 1:1Austria - Liechtenstein 3:0Rosja - Czarnogóra 1:0Szwecja - Mołdowa 2:0Białoruś - Macedonia 1:0Luksemburg - Słowacja 0:2 PUkraina - Hiszpania 1:0Estonia - Szwajcaria 1:2Litwa - Anglia 0:2San Marino - Słowenia 0:3Łotwa - Kazachstan 1:1Holandia - Czechy 2:1Turcja - Islandia 2:0 PBelgia - Izrael 3:1Cypr - Bośnia i Hercegowina 0:1Walia - Andora 4:0Bułgaria - Azerbejdżan 1:0Włochy - Norwegia 1:1Malta - Chorwacja 0:3
-
PGE Ekstraliga - baraż 11 października
PGE Stal Rzeszów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 1 (55:35)
Nice PLŻ - baraż 11 października
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Piła 1
-
Kolejka 9 (8-10 października 2015):Gruzja - Gibraltar 3:0Irlandia - Niemcy 1:2Szkocja - Polska 1:1Węgry - Wyspy Owcze 1:0Irlandia Północna - Grecja 0:0Rumunia - Finlandia 1:0 PAlbania - Serbia 1:0Portugalia - Dania 1:0Macedonia - Ukraina 0:2 PSłowacja - Białoruś 2:1Hiszpania - Luksemburg 3:0Anglia - Estonia 3:0 PSłowenia - Litwa 2:0Szwajcaria - San Marino 5:0Liechtenstein - Szwecja 1:3Mołdawia - Rosja 0:1Czarnogóra - Austria 1:1Islandia - Łotwa 2:1Kazachstan - Holandia 0:2Azerbejdżan -Włochy 0:2Norwegia - Malta 2:0Chorwacja - Bułgaria 2:0Czechy - Turcja 1:1Andora - Belgia 0:3Bośnia i Hercegowina - Walia 1:1
Izrael - Cypr 3:1
-
Do końca stycznia, proponuję udac się do APS w ciągu paru minut dostaniesz gotowy druk do podpisania. Wypowiedzenie pojawia się w systemie od razu. Obecne oferty extra + 6xc+ w cenie 69,99 /24miesiące
Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)
w Platforma CANAL+
Opublikowano · Edytowane przez Sebastian123
czerstwy zamieniłem za player z reklamami