-
Postów
554 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez kuba1245ab
-
-
-
Ciekawe, jak przyjmie się wersja 4K. Myślę, że znacznie lepiej niż 3D.
-
Polsat lubi reemitować swoje programy, więc raczej nic się nie zmieni.
-
Elite League - 19 maja (poniedziałek)
The Lakeside Hammers - Kings Lynn Stars 1
Elitserien - 20 maja (wtorek)
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna 2
Dackarna Malilla - Vastervik Speedway 2
Rospiggarna Hallstavik - Vargarna Norrkoeping 1
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda 2
-
I takie są w Polsce "niezależne" media...
-
GP Finlandii - Tampere (17 maja):
J. Kylmakorpi - M. Smoliński 2
Ch. Harris - T. Batchelor 1
K. Bjerre - N. Pedersen 2
K. Kasprzak - D. Ward 2
Ch. Holder - J. Hampel 2
G. Hancock - A. Jonsson 2
M. Zagar - N.K. Iversen 2
F. Lindgren - T. Woffinden 1
-
Ciekawe, czy będą chcieli dodatkową opłatę za ten kanał?
-
1. Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1
2. Czechy - Kanada 2
3. Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs 2
4. Niemcy - Finlandia 1
5. Niemcy - Polska X
6. Rosja - Kazachstan 1
7. Sevilla FC - Benfica Lizbona 2
8. Kanada - Dania 1
-. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth 1
9. Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2
10. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
11. Rosja - Łotwa 1
12. Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1
13. Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała X
14. Arsenal Londyn - Hull City 1
15. FC Barcelona - Atletico Madryt 2
16. Korona Kielce - Piast Gliwice X2
17. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 2
18. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
19. Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2
20. FC Sochaux - Evian TG 1
21. Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 2
22. Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1
23. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2
24. USA - Finlandia 1
-. SpVgg Greuther Furth - HSV Hamburg 2
25. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
26. Real Valladolid - Granada CF 2
27. AC Fiorentina - Torino FC 1
-
Tylko że Fokus TV jest skierowany głównie dla osób posiadających DVB-T, którzy nie mają dostępu do NGC, BBC, czy Discovery.
-
I runda Speedway Best Pairs Cup - Landshut
Polska - Australia 1
Polska - Dania 1
Polska - Szwecja 1
Polska - Łotwa 1
Polska - Niemcy 1
Polska - Rosja 1
Australia - Dania 1
Australia - Szwecja 1
Australia - Łotwa 1
Australia - Niemcy 1
Australia - Rosja 1
Dania - Szwecja 1
Dania - Łotwa 1
Dania - Niemcy 1
Dania - Rosja 2
Szwecja - Łotwa 1
Szwecja - Niemcy 1
Szwecja - Rosja 2
Łotwa - Niemcy 2
Łotwa - Rosja 2
Niemcy - Rosja 1
10 maja
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1 ( Walasek - Pavlic )
11 maja
Unibax Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów 1 (49:41) ( Gollob - Hancock )
Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 ( Iversen - Madsen )
Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra 1 ( Pedersen - Jonnson )
Nice PLŻ - 11 maja
ŻKS ROW Rybnik - GKM Grudziądz 2
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 2
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 2
Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 1
Elite League - 12 maja
Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 1
Elitserien - 13 maja
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 1
Vargarna Norrkoeping - Dackarna Malilla 2
Vastervik Speedway - Piraterna Motala 2
Elit Vetlanda - Smederna Eskilstuna 1
-
Znane są już szczegóły koncesji dla kanału Polsat Film 2.
-
1. Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
2. KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
3. Crystal Palace - Liverpool FC 2
4. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1
5. Manchester United - Hull City 1
6. Manchester City - Aston Villa 1
7. Real Valladolid - Real Madryt 2
8. Paris Saint-Germain - Stade Rennes 1
9. Francja - Kanada 2
10. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1X
11. Legia Warszawa - Wisła Kraków 2
12. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
13. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2
14. Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 1
15. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
16. FC Barcelona - Real Madryt 2
17. KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1
18. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
19. Inter Mediolan - Lazio Rzym X
20. Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
21. Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2
22. AS Roma - Juventus Turyn 2
-
Ekstraliga - 4 maja (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Gorzów 2 (Vaculik, Iversen)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 2 (Pavlic, Pedersen)
SPAR Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 2 (43:47, Hampel, Gollob)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 2 (Madsen, Walasek)
Nice Polska Liga Żużlowa - 4 maja
KMŻ Lublin - Carbon Start Gniezno 2
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 2
PGE Marma Rzeszów - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 2
Polska 2. Liga Żużlowa - 4 maja
KSM Krosno - Victoria Piła 2
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków 2
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 2
Elite League - 5 maja (poniedziałek)
Coventry Bees - The Lakeside Hammers 1
Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 1
-
1. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
2. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
3. Arsenal Londyn - Newcastle United 1
4. Bayern Monachium - Real Madryt 1
5. Chelsea Londyn - Atletico Madryt 1
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok X
7. Juventus Turyn - Benfica Lizbona 2
8. Valencia CF - Sevilla FC 1
9. KGHM Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz X2
10. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
11. Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2
12. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
13. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1
14. Manchester United - Sunderland AFC 1
15. FC Barcelona - Getafe CF 1
16. KPS Siedlce Banki Spółdzielcze - KS CAMPER Wyszków 1
17. ZRK Vardar - ZRK Buducnosti 1
18. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
19. Everton FC - Manchester City 2
20. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
21. Stade Rennes - En Avant Guingamp 1
22. Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2
23. AS Saint-Etienne - Montpellier HSC 2
24. Arsenal Londyn - West Bromwich Albion 1
25. Catania Calcio - AS Roma 2
26. Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2
27. SPAR Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 2
28. Chelsea Londyn - Norwich City 1
29. Levante UD - Atletico Madryt 2
30. Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
31. Club Brugge - Anderlecht Bruksela 2
32. Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Gorzów Wielkopolski 2
33. Sevilla FC - Villarreal CF 1
34. AC Milan - Inter Mediolan 1
35. Real Madryt - Valencia CF 1
36. Olympique Marsylia - Olympique Lyon X
-
8. Atletico Madryt - Chelsea Londyn 2
9. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1
10. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
11. Real Madryt - Bayern Monachium 2
12. Benfica Lizbona - Juventus Turyn 1
13. Sevilla FC - Valencia CF 1
14. Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1X
15. Lech Poznań - Wisła Kraków 1
16. FC Nantes - Olympique Marsylia 2
17. Hannover 96 - VfB Stuttgart 1
18. AS Roma - AC Milan 2
19. Washington Wizards - Chicago Bulls 1
20. Southampton - Everton FC 2
21. Arka Gdynia - PGE GKS Bełchatów 2
22. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin 2
23. Bayern Monachium - Werder Brema 1
24. Stoke City - Tottenham Hotspur 2
25. MKB Veszprém KC - Paris Saint-Germain 2
26. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27. Manchester United - Norwich City 1
28. Grand Prix Europy na żużlu - Pedersen
29. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2
30. Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz X
31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 1
32. Inter Mediolan - SSC Napoli 1
33. GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1
34. FC Sochaux - Paris Saint-Germain 2
35. THW Kiel - RK Metalurg Skopje 1
36. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1
37. Liverpool FC - Chelsea Londyn 2
38. Korona Kielce - Widzew Łódź 1
39. FC Augsburg - HSV Hamburg 2
40. Valencia CF - Atletico Madryt 2
41. Crystal Palace - Manchester City 2
42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1
43. Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
44. Athletic Bilbao - Sevilla FC 1
45. Washington Wizards - Chicago Bulls 2
46. LOSC Lille - Girondins Bordeaux 1
47. Villarreal CF - FC Barcelona 2
-
Enea Ekstraliga
20 kwietnia (niedziela)
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 44:46 (Kasprzak-Pedersen)
21 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 (Vaculik-Jonasson)
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra 2 (Jensen-Hampel)
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław 1 (Gollob-Woofinden)
Nice Polska Liga Żużlowa - 21 kwietnia
KMŻ Lublin - PGE Marma Rzeszów 2
Carbon Start Gniezno - „ŻKS ROW Rybnik” 1
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź - GKM Grudziądz 1
Polska Liga Żużlowa 2 - 21 kwietnia
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 1
Kolejarz Opole - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 1
Kolejarz Rawag Rawicz - Victoria Piła 1
Elite League - 22 kwietnia (wtorek)
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 1
-
Przecież było wiadomo, że Inea będzie omijać niewygodne tematy...
-
1. Benfica Lizbona - FC Barcelona 2
2. GAF Jasna Gliwice - FT Gatta Active Zduńska Wola 1
3. Udinese Calcio - Juventus Turyn 2
4. Washington Wizards - Miami Heat 2
5. Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok X
6. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1
7. Arsenal Londyn - West Ham United 1
8. Brooklyn Nets - New York Knicks 2
9. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
10. Bayern Monachium - 1.FC Kaiserslautern 1
11. Manchester City - Sunderland AFC 1
12. FC Barcelona - Real Madryt 2
13. Energetyk ROW Rybnik - GKS Katowice 2
14. Eintracht Frankfurt - Hannover 96 1
15. AS Saint-Etienne - Stade Rennes 1
16. Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów 2
17. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn 1
18. Parma FC - Inter Mediolan 2
19. SSC Napoli - Udinese Calcio 1
20. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz 05 1
21. Paris Saint-Germain - MKB Veszprem KC 1
22. Red Devils FC Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 2
23. Hull City - Arsenal Londyn 2
24. RK Metalurg Skopje - THW Kiel 2
25. HSV Hamburg - VfL Wolfsburg X2
26. Miedź Legnica - Arka Gdynia X
27. Atletico Madryt - Elche CF 1
28. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 2
29. AC Fiorentina - AS Roma X
30. Norwich City - Liverpool FC 2
31. Chelsea Londyn - Sunderland AFC 1
32. 1.FC Nurnberg - Bayer Leverkusen 2
33. Everton FC - Manchester United X
34. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
35. Stal Gorzów Wielkopolski - FOGO Unia Leszno 2
36. Rhein-Neckar Lowen - FC Barcelona 2
37. Olympique Marsylia - LOSC Lille 1
38. Real Sociedad - Espanyol Barcelona 1
-
Ekstraliga - 12 kwietnia
SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 1 50:34( Hampel - Hancock )
13 kwietnia
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 2 ( Woffinden - Iversen )
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń 2 (Jonasson - Gollob )
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 1 (Pedersen - Łaguta )
1 liga - 13 kwietnia
Lokomotiv Daugavpils - KMŻ Lublin 1
GKM Grudziądz - Carbon Start Gniezno 2
ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 2
PGE Marma Rzeszów - Orzeł Łódź 1
1 liga - 13 kwietnia
Victoria Piła - Speedway Wanda Instal Kraków 1
KSM Krosno - Kolejarz Opole 2
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz Rawag Rawicz 2
Elite League - 14 kwietnia
Poole Pirates - Coventry Bees 1
-
5. Manchester United - Bayern Monachium 1
6. FC Barcelona - Atletico Madryt 1
7. Brooklyn Nets - Houston Rockets 1
8. AS Roma - Parma FC 1
9. Real Madryt - Borussia Dortmund 1
10. Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn 2
11. Olympique Lyon - Juventus Turyn 2
12. FC Porto - Sevilla FC 1
13. FC Basel - Valencia CF X
14. AZ Alkmaar - Benfica Lizbona 2
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1
17. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen 2
18. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 1
19. Grand Prix Nowej Zelandii na żużlu - J. Hampel
20. Manchester City - Southampton 1
21. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
22. FC Augsburg - Bayern Monachium 2
23. Atletico Madryt - Villarreal CF 1
24. Paris Saint-Germain - Stade Reims 1
25. GKS Katowice - Górnik Łęczna 1
26. Widzew Łódź - Wisła Kraków 2
27. FC Barcelona - Real Betis 1
28. Chievo Verona - Hellas Verona 1
29. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg X
30. Chelsea Londyn - Stoke City 1
31. Real Sociedad - Real Madryt 2
32. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
33. Washington Wizards - Chicago Bulls 1
34. Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 1
35. Everton FC - Arsenal Londyn X
36. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
37. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1
38. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1
39. Eintracht Brunszwik - Hannover 96 2
40. West Ham United - Liverpool FC 2
41. Hertha Berlin - TSG 1899 Hoffenheim 1
42. Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1X
43. Sevilla FC - Espanyol Barcelona 1
44. Anderlecht Bruksela - Club Brugge 1
45. Parma FC - SSC Napoli 2
46. AS Monaco - FC Nantes 1
-
Jason Bunyan (dzika karta) - M. Smoliński 2
T. Woffinden - N.K. Iversen 2
J. Hampel - G. Hancock 1
N. Pedersen - D. Ward 1
M. Zagar - K. Kasprzak 1
Ch. Holder - T. Batchelor 1
F. Lindgren - A. Jonsson 2
K. Bjerre - Ch. Harris 1
-
@Jego Cień nc+ to raczej profrancuskie
-
1. Piast Gliwice - Legia Warszawa X
2. Remedium Pyskowice - Wisła Krakbet Kraków 2
3. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2
4. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
5. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
6. Manchester United - Manchester City 2
7. AS Roma - Torino FC 1
8. Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder 1
9. Sandecja Nowy Sącz - KGHM Zagłębie Lubin 2
10. Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 2
11. FC Barcelona - Celta Vigo 1
12. FC Augsburg - Bayer Leverkusen 2
13. AC Fiorentina - AC Milan 2
14. Juventus Turyn - Parma FC 1
15. Sevilla FC - Real Madryt 2
16. Indiana Pacers - Miami Heat 2
17. Getafe CF - Villarreal CF 1
18. Stade Rennes - LOSC Lille 2
19. Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
20. Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
21. OGC Nice - Paris Saint-Germain 2
22. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin X
23. Manchester United - Aston Villa Birmingham 1
24. MKB-MVM Veszprem KC - Orlen Wisła Płock 2
25. MKS Banimex Będzin - KPS Siedlce 1
26. Legia Warszawa - Lech Poznań 2
27. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1
28. Crystal Palace - Chelsea Londyn 2
29. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2
30. Miedź Legnica - GKS Katowice X
31. SG Flensburg-Handewitt - Celje Pivovarna Lasko 1
32. Cracovia Kraków - Widzew Łódź 1
33. FC Sochaux - Olympique Marsylia 2
34. Arsenal Londyn - Manchester City 2
35. SC Freiburg - 1.FC Nurnberg 1
36. Vitesse Arnhem - sc Heerenveen X
37. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2
38. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X
39. Real Madryt - Rayo Vallecano 1
40. Houston Rockets - Los Angeles Clippers 2
41. PGE GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 1
42. Fulham Londyn - Everton FC 2
43. Lazio Rzym - Parma FC 1
44. Sampdoria Genua - AC Fiorentina 2
45. Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław X2
46. Borussia Mönchengladbach - HSV Hamburg 2
47. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1
48. Osasuna Pampeluna - Real Sociedad 2
49. Paris Saint-Germain Handball - Gorenje Velenje 1
50. Hannover 96 - Werder Brema 1
51. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
52. Standard Liege - Anderlecht Bruksela 1
53. SSC Napoli - Juventus Turyn 2
54. Olympique Lyon - AS Saint-Etienne 1
55. Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 2
-
Fokus TV ma jednak jedną zaletę. Może kupować dokumenty od różnych nadawców (np. Planete, BBC, Discovery), a DMAX skupiałby się tylko na produkcjach Discovery. Discovery Channel jest dostępny u większej liczby odbiorców, niż np. BBC HD, więc z Fokus TV zyskają też posiadacze TV Kablowej i Satelitarnej.
TVN
w Polskie kanały FTA/CI
Opublikowano
Po co się mają wysilać, skoro ludzie i tak to kupią.