Jump to content

daniel_cyfra

Users
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by daniel_cyfra


 1. Ja sobie ją zamówiłem. Mają wysłać do mnie kuriera z umową ostatniego dnia roboczego marca. Więc gdyby w kwietniu weszło coś lepszego to zawsze mogę z tego zrezygnować, mam na to 10 dni i wziąc coś lepszego :) Mnie satysfakcjonuje ta oferta choć minus dla mnie to to że jest tylko jeden dekoder do wyboru i to bez HDD . Jedyny plus to to że ewentualnie mogę go w późniejszym czasie wymienić na coś lepszego. A i w tym pakiecie pierwszy miesiąc jest za free. W zależności kiedy odbierzymy przesyłkę to tyle dni danego miesiąca mamy za free :) Gdyby ktoś coś wiedział o lepszej ofercie N to niech pisze :) pozdro


 2. Obecnie jest promocja na stronie N dotycząca pełnego podstawowego pakietu (Świat HD) na 12m-cy w cenie 49,90zł, plus pierwszy miesiąc za free razem 13m-cy. Cena obniżona niecałe 10zł od ceny normalnej za ten pakiet (59zł). Jedyny minus to brak wyboru dekodera. Aczkolwiek istnieje możliwość wymiany w późniejszym czasie na np. dekoder z HDD. Ja zamówiłem i mają wysłać do mnie wszystko kurierem ostatniego dnia roboczego tego miesiąca. Więc gdyby z początkiem kwietnia weszła jakaś lepsza oferta świąteczna to zawsze mogę zrezygnować z tego co teraz zamówiłem, mam na to 10 dni i skorzystać z lepszej oferty jeśli takowa była by. Swoją drogą liczę na to że przywrócą ofertę z trzema miesiącami za free w pakiecie za 59zł. Wtedy napewno bym ją wybrał :) pozdr


 3. Czy mogę wysłać wypowiedzenie a później z niego zrezygnować w ostatnim dniu i telefonicznie je wycofać?? Chciałbym wypowiedzieć umowę w związku z podwyżką i otrzymanym aneksem, ale liczę się z tym że mogę nic nie zyskać na tym w związku z tym chciałem wiedzieć czy mogę np. w ostatnim dniu zadzwonić i powiedzieć że chciałem wycofać moje wypowiedzenie i zostać w cyfrze.


 4. Czy mogę wysłać wypowiedzenie a później z niego zrezygnować w ostatnim dniu i telefonicznie je wycofać?? Chciałbym wypowiedzieć umowę w związku z podwyżką i otrzymanym aneksem, ale liczę się z tym że mogę nic nie zyskać na tym w związku z tym chciałem wiedzieć czy mogę np. w ostatnim dniu zadzwonić i powiedzieć że chciałem wycofać moje wypowiedzenie i zostać w cyfrze.


 5. Generalnie jeszcze nie próbowałem nic łapać. Wiem, że z Krakowa mogę odbierać tylko jeden MUX w którym są tylko komercyje kanały. Słyszałem o tym że z Wisły są już wszystkie kanały więc skoro u Ciebie jest z Wisły sygnał to zajmę się tym od storony praktycznej i może coś z tego wyjdzie. Zobaczymy. Dzęki za info. pozdrawiam


 6. A ja się pytam kiedy w końcu kanały n premium będą dostępne w Cyfrze??

   

  Tylko po co, na tą chwilę powtórka i staroć goni powtórkę i staroć, ot całe premium.

   

  Na tą chwile tak. Ale od nowego roku to na pewno się zmieni diametralnie. Od nowego roku to N ma prawa do wytwórni filmowych w Cyfrze będzie tylko Universal z tych większych. Wiadomo że premiera jest raz na tydzień a reszta tygodnia to raczej powtórki. Ale teraz nawet tej premiery raz w tygodniu może nie być w Cyfrze niestety. Stąd to moje zainteresowanie kanałami n premimum. Jestem z cyfrą tylko dla kanałów filmowych. Z piłki nożnej interesuje mnie tylko LM i liga europejska a tak z ligowych spotkań ewentualnie oglądam tylko jakieś znaczące drużyny które akurat razem ze sobą grają. Dla mnie liczy się film. :):):)


 7. @ jaro1985r. Dokładnie masz absolutną racje. Mnie też właśnie interesuje ten aspekt z tymi prawami do LM i ligi europejskiej. A poza tym prawa do wytwórni filmowych. Tylko dlatego zostałem z cyfrą, którą ceniłem za prawa do wytwórni filmowych. Dla mnie to jest ten magnes który trzyma mnie w cyfrze. A teraz prawa do większości liczących się wytwórni ma N cyfrze pozostał tylko Universal. Niemniej mając informacje o fuzji i tym że i tak te platformy się łączą przedłużyłem umowę. Teraz czekam na efekty.

   

  Ale taki TVN STYLE HD czy TURBO HD też by się przydały. Są tam programy które lubię oglądać, mam odpowiedni TV więc chciałbym mieć też odpowiednią jakość obrazu. Tym bardziej że przynajmniej ja u mnie zauważam różnice pomiędzy HD a zwykłym SD.

  pozdrawiam :)


 8. A w którą strone dalej mieszkasz jeśli można wiedzieć? Ja mieszkam jak się jedzie w stronę przeprawy promowej na Wiśle. Masz jakąś specjalną antene czy zwykłą siatkową?? Odbierasz wyszystkie kanały z tych trzech multipleków? Chyba wisła nadaje już wszystko, jeśli mam złe wiadomości to proszę o poprawkę. :smile:


 9. Wiem że kilka miesięcy tem byli dożo bardziej elstyczni ..

  ja na przedłużeniu z końcem września zszedłem canal + optimum hd odbiornik Pace pvr za 80 złotych.. wszytko..

  Dlatego pytam w poprzednim poście.. wiem zę za 57 złotych to kompakt HD plus canal trudno utargować.. i do tego PVR w tej cenie.. No ale jak powiadam może jakaś nowa promocja..??

  Jak tak dają to powiadomię córkę niech bierze w tej cenie ( nowy klient)

   

  Poczytaj posty do tyłu, jak dobrze targujesz to można uzyskac taką cene za ten pakiet (Canal+Optimum za 57 zł/m-c) sporo takich osób jest. Ja tylko nie bardzo wierzę w ten dekoder za 0zł.

×
×
 • Create New...