Jump to content

jaktor

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by jaktor

 1. aktualna lista kanalow dostepna w ramach karty Elite HD:

  1. Redlight HD

  2. Hustler HD/3D

  3. Dorcel TV

  4. Daring TV

  5. Redlight Premium

  6. Redlight Platinium

  7. Diablo XTV

  8. SCT HQ (SCT)

  9. Prive (SCT)

  10. Them-X (SCT)

  11. Teleitalia TV (SCT)

  12. Teleitalia TV 2 (SCT)

  13. Boys and Boys (SCT)

  14. SCT HD -- tylko fonia jest dostepna, obraz kodowany; wczesniej obraz nadawany byl w SD

   

   

  Czy ktoś wie jaka jest aktualna lista dostępnych kanałów Elite HD 10+? Bo np. Dorcel TV nie "świeci".

 2. To się robi już śmieszne.

  28 grudnia 2009 r. kupiłem kartę Free Sex, a już w kwietniu tego roku, czyli po niecałych 5 miesiącach przestała działać. W ramach "rekompensaty", w czerwcu br. dostałem "za drobną dopłatą" 140 zł (z przesyłką) kartę SOS Theme X. Wyraz "dostałem" celowo napisałem w cudzysłowu, bo cóż to za rekompensata, skoro kosztowała tyle kasy.

  A teraz po miesiącu od zakupu karty SOS Theme X okazuje się, że ta karta tez jest gó...no warta. Ciekawe ile teraz będzie kosztowała wymiana w ramach "rekompensaty"? Oczywiście dystrybutor uchyli się od odpowiedzialności i wszelkie koszty zrzuci na klienta.

 3. I oczywiście dystrybutor kart, firma prowadząca sat sklep nie chce wziąc odpowiedzialności za tę sytuację. Na swojej stronie szybko zamieścili taką oto informację : "UWAGA! Informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za problemy jakie mogą wystąpić w odbiorze sygnału nadawanego przez nadawcę." Czyli z pełną świadomością sprzedają towar niepełnowartościowy, oczywiście przy sprzedaży zaręczając, że wszystko jest o.k. A więc kto ma za te wady (brak odbioru programu) ponosić odpowiedzialność? Niech nie myślą, że dystrybutorzy kart tak łatwo uchylą się od odpowiedzialności, za wadliwy towar. W Polsce (i w UE podobnie) jest coś takiego jak Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. –Szczegółowe warunki sprzedaży konsumenckiej oraz zmiana Kodeksu cywilnego. Zgodnie z tą Ustawą ... jeśli towar w ciągu 2 lat jest niezgodny z umową, to konsument może od sprzedawcy żądać naprawy lub wymiany na nowy i jest to wyłącznie jego decyzja co wybierze. Towar niezgodny z umową to towar, który nie nadaje się do użytkowania, zgodnego z normalnym użytkowaniem, lub nie spełnia oczekiwań składanych przez sprzedawcę, producenta , importera - w oświadczeniach lub reklamie. Okres 24 miesięcy to czas w którym możemy korzystać z Ustawy.

  Sprzedawca musi przyjąć reklamację i nie może odsyłać nas do serwisu, hurtowni lub producenta - to on musi załatwić reklamację. Sprzedawca może, gdy są do tego podstawy wymienić sprzęt na nowy, albo zlecić ekspertyzę, lub naprawić sprzęt pod warunkiem jednak, gdy są podstawy do tego.

  O sposobie załatwienia reklamacji zawsze decyduje klient - naprawa lub wymiana na nowy sprzęt. W określonych przypadkach może on dochodzić obniżenia ceny lub odstąpić od umowy.

  W przypadku kart Theme X nie wchodzi w rachubę naprawa lub wymiana kart, a jedynie odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży, czyli zwrot kart i pieniędzy za niewykorzystany okres abonencki.

×
×
 • Create New...