Skocz do zawartości
  • 0

CP zmiana dekodera na jaki - byle nie ich :-(


r_afaello
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Kończyła mi się umowa z CP.

Posiadałem dekoder  Echostar 7400 z 2 głowicami i dyskiem.

Służył dzielnie przez kilka lat. Trochę zamulał przy wczytywaniu EPG ale ogólnie OK.

 

Przy przedłużaniu umowy coś mnie podkusiło żeby wypytać o nowe dekodery - pytam co macie najlepsze z 2 głowicami i dyskiem. Polecono mi jako następcę PVR HD 7000. 

Wypytałem o funkcje - czy posiada wszystkie te które miał mój poprzedni oraz (czego brakowało mi w starym) możliwość ustawienia własnej kolejności kanałów bez posiłkowania się jakimiś listami dodatkowymi itp.

 

Umowa podpisana, dekoder podłączony (najnowszy soft) i od samego początku coś nie tak.

- układania kanałów wg własnego widzimisie - brak

- przewijanie do tyłu nagrania - zacina się

- oglądanie nagrania kiedy jeszcze trwa nagrywanie - brak (w tamtym bez problemów)

- lista kanałów - "do góry nogami"

 

Ogólnie chcę wrócić do starego lub coś innego.

 

Mam kilka dni na odstapienie od umowy. Musze napisać wypowiedzenie (takainstrukcję dostałem z CP) i wyjaśnić co jest powodem - "być może"  ktoś zadecyduje ze do tej nowej umowy dadzą mi stary model dekodera.

 

Jak nie dadzą to co robić?

Zapewne sa alternatywy ale nie znam się na tym (czy kjarty CP pasują czy nie i tp.)

 

Widzę, że ten echostar to chyba ostatni dobry dekoder w ich ofercie (al chyba obecnie nie widnieje więc moze być kupa)

więc skłaniam sięw kierunku jakiegoś lepszego - nieposatowskiego sprzętu.

Jako centrum multimediów używam RasperyPi ale moze jakiś dekoder byłby koimbajnem mającym 2głowice, możłiwości nagrywania takie jak echostar, dysk oraz zastąpić raspbery.

 

Prosze szybko coś poleccie bo na dniach musze podjąć decyzję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...