Skocz do zawartości

Brak kanałów - dekoder Sagem


nutkaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tez mam sagema i problem powraca coraz czesciej. najlepsza metoda to usunac wszystkie listy ulubionych ustawic dekoder na instalacja transpodner i reset: odlaczenie zasilania, wcisniecie i przytrzymanie sprzalek lewo i prowo na panelu dekodera i podlaczyc zasilanie. gdy na wyswietlaczu pokaze sie --00 pusc strzalki i czekaj az zaladuje soft. nastepnie przeszukaj calego HotBird'a i zobacz. umnie ostatnio pojawilo sie to miesiac temu i nawet niechcial zapamietac pozycji ziladowanych przy pomocy instalacja-transponder a po resecie i pozostawieniu ulubionych list nagle wszystkie kanaly pamietal, oczywiscie po 3 resetach i przejsciu na instalacja-transponder i resecie i ponownym przeszukaniu zapamietal wszystkie kanaly wraz z nazwami. dodam ze 1 reset byl pelny usunalem wszystkie listy ulubionych i zaladowalem od nowa soft pozostale 3 byly nie pelne gdyz przed 2 ulozylem juz liste. wiec z sagemami zaczyna sie zabawa i trzba kombinowac dlatego w poniedzialek zamowilem na infolini Echostar'a DSB-717 z Pakietem Familijnym a po 2 tygodniach dokupie Relax Mix gdyz chcialem ten dekoder a nie Echostra 606 lub Samsunga S305G ktore mozn zakupic wraz z Pakietem Failijnym i Relax MIX co oznacza ze Echostar DSB-717 niemoze byc zakupiony wraz z 2 pakietami a tylko z Familijnym (oczywiscie w kazdej chwili mozna dokupic Relax MIX) taka informacje uzyskalem podczas zakupu na infolini, bylem zdziwiony ale ok. Zaraz zrodzi sie pytanie dlaczego na infolini a nie u dystrybutora gdy mieszkam we Wrocławiu a ich jest duzo odp. jest prosta brakuje juz Echostarow 717 gdzy w/w dzien pytalem sie i ujednego uzyskalem odp. ze juz sie koncza i moze przed poludniem zabraknac i beda tylko 606 i Samsungi S305G, dodam ze osoba przedemna kupowala tego nowego Echostara wraz z antena. Wiec posiadacze Sagemow zastanowcie sie nad kupnem nowego dekodera gdyz te ktore sa w naszym posiadaniu niedlugo padna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Sagemem, ciągle obraz mi się kratkuje, czasem nawet zawiesza się i robi się czarny i nie mogę zmienić kanału. Wtedy musze wtyczkę wyciągnąc, a nawet czasem na sagemie mi dziwęk zanika. Antena nie jest problemem, gdyz sygnał to około 70-85 % w zależnosci od tr. Co jest przycztyyną problemu i czy w takijm razie mogę dekoder wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem także użytkownikiem Sagema (nie właścicielem - dekoder nadal jest własnością Polsatu)i mam takie same problemy.Dekoder był już 4 razy wymieniany z powodu różnych usterek.Bardzo chętnie napisałbym prośbę o zmianę dekodera,ale czy to jest realne bez poniesienia dodatkowych kosztów? :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyszukuje transponder polsatu to czasem pojawia się taki komunikat: NAZWA SIECI:52 zamiast Polsat

 

Mam to samo dlatego zdecydowalem sie na zakup nowego Echostara za 99zl. moim zdaniem nie jest to jakas kosmiczna suma za nowy dekoder z 2 letnia gwarancja producenta. Sagemom, Thomsonom i starym Samsungom mowie nie. nie chcial bym ich nawet za darmo gdyz zawsze sa z nimi problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kasy nie szkoda, tylko nie chcę dopłacać za rozwiąanie umowy. Mam piilot, który jest niemalże niesprawny, gumki się wytarły i nie działają przyciski. Ponadto, tylmna klapka jest peknieta i trzyma się na taśmie i gdzie niegdzie pilot ma pękięcia. Pozatym zatrzaski trzymające obudowe pilota słabo trzymają i czasem pilot się ropzada. Do dekodera nie mam instrukcji obsługi i steropianu i wiem, ze jak oddam dekoder jako rozwiązanie umowy, to nałożą mi jeszcze jakies kary i będę musiał doplacać do wymiany. Na kaucji mi nie zależy, bo nie jest mi potrzebna, ale czy jak oddam dekoder z tymi brakami to nie będą kazali jeszcze dopłacać za uszkodzenia. gdyby nie to, to bym dawno zerwał już umowę, bo planowałem. Ale też nie chcę płacić dodatklowych pieniędzy za nic. [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...