Skocz do zawartości

Thomson DSI 30 PO


damian239
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Mam stary już dekoder CP Thomson DSI30PO (z 2002 roku).Przeczytałem ,ze w parametrach technicznych tego dekodera pamięć kanałów wynosi 2000.Tymczasem u mnie maksymalnie 1212.Więcej się nie da.Jak można temu zaradzić ,bo jest to bardzo uciązliwe(nawet wszystkich kanałow z Hotbirda nie mieszczę)muszę usuwać jedne by wsadzać następne.Czy może byc to wina oprogramowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go na własność ,bo odkupiłem kiedyś od CP.O to chodzi ,że sprawuję się świetnie wszystko się w nim podoba i jest ok.Tylko liczba kanałów.Gdy czytałem jego parametry pisało pamięć 2000 kanałów(!).Umowa kończy się we wrześniu i chyba dopiero wtedy będę mógł zmienić dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pamięcią 2000 kanałów to nie jest chyba przekłamanie bo nikt nie bierze pod uwagę że przy okazji dekoder łapie jeszcze kilkaset kanałów radiowych :!: a sztuka to sztuka.

 

@Hubert jak masz już "zapapraną " całą pamięć to weź sobie spisz na kartce konkretne parametry kanałów, które Cię interesują (tp, rate, itd.) wywal całą pamięć zainstaluj kanały CP i dopiero zacznij ręcznie wpisywać poszczególne transpondery( jeżeli masz też Astre to tak samo ) wtedy znacznie zwolni Ci się miejsce i nie używaj nigdy "przeszukiwanie" bo od razu zapaprze Ci całą pamięć, ja taką operację zrobiłem chyba już z rok temu i jeszcze mogę coś zmieścić.

powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jestem abonentem CP od kilku dobrych lat i posiadam właśnie ten dekoder.

Zauważyłem dzisiaj że przy próbie przełączenia na Eurosport dekoder pada i jedynie po wykonaniu resetu jest w stanie ruszyć, dodatkowo data zmienia się na 1970 i godz.00.00 po każdym resecie a dekoder zachowuje się jakby szukał oprogramowania. Co więcej, dekoder przejdzie na własność po wygaśnięciu umowy, która kończy się za 2 miesiące. Czy w razie usterki dekoder podlega jakiejś wymianie i co zrobić aby usunąć problem??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy błąd nie był winą CP tylko Eurosportu.

 

dodatkowo data zmienia się na 1970 i godz.00.00 po każdym resecie a dekoder zachowuje się jakby szukał oprogramowania

 

U mnie jest to samo jest to raczej wina oprogramowania.Po chwili data i godzina jest poprawna ,więc nie stanowi to większego problemu i nie trzeba tego usuwać chyba ,że CP da nowe oprogramowanie naprawiające to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...