Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatek, a ładnie tak nabijać sobie posty? Nie jesteś moderatorem ani adminem więć nie bądź taki surowy...

 

Mnie zastanawiają te trzy nowe testy które CP znów zaczął robić, a nie znajdują się jeszcze nawet na liście platformy co w przypadku tego operatora jest dziwne :D

 

W/g mnie te AXN'y będą zbyt słabe programowo aby dobrze zastąpić wraz z Comedy Central kanały Cinemax w RM, przecież na AXN jest znikoma ilość filmów, a w RM przydałby się jakiś kanał filmowy przynajmiej taki pokroju Cinemax, ale żeby był... A może wystartuje u nas wkońcu zapowiadany FilmBox i Kino NonStop? Może nie jest to to samo co HBO czy Canal+ ale Cinemax będą obydwa mogły godnie zastąpić, a przecież z tego co widać np. po czechach te dwa kanały są tańsze od Cinemax'u.

 

Tak wogóle to nazwa tego tematu mi się bardziej podoba :D Jest bardziej ogólny o CP, bo tamten mi się bardziej kojarzy z dokonanymi już zmianami, bez rozmów na temat tego co może być czy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska koszykówka przez trzy lata będzie pojawiała się w Polsacie - dwie transmisje z każdej kolejki ligowej, relacje na żywo z meczów pucharowych, półgodzinny magazyn.Oferta ze strony telewizji Polsat spowodowała, że kluby koszykarskiej ekstraklasy rezygnują ze współpracy z TVP. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Polsat Sport będzie prezentował na żywo dwa mecze w każdej kolejce, w sobotni wieczór (transmisje zaczynać będą się ok. godz. 20) oraz niedzielne popołudnie (godz. 15).

Jeden mecz będzie Polsacie Sport, drugi w otwartym kanale TV 4. Co tydzień pojawiać się będzie półgodzinny magazyn podsumowujący wydarzenia w lidze.Według dziennika, Polsat chce, aby koszykówka stała się jej wizytówką, planuje też transmisje z meczów Anwilu w Pucharze ULEB. Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, spotkał się z prezesami czołowych klubów koszykarskiej ekstraklasy i z efektów rozmów jest bardzo zadowolony.. A ci są już zdecydowani - zerwą umowę z telewizją publiczną i na trzy lata przekażą prawa do meczów DBL Polsatowi. W ubiegłym sezonie mecze koszykarskie miała pokazywać TVP, ale nie wywiązywała się z umowy. Kluby nęciły sponsorów możliwością reklamy podczas spotkań prezentowanych na żywo w TVP 3, ale do transmisji dochodziło rzadko. ŹRÓDŁO:Gazeta Wyborcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł.Swego czasu chętnie oglądałem transmisje ligowe i eurolige(śląsk i prokom).Zawsze to kilka transmisji "na żywo" więcej.

Szkoda tylko że beda pokazywali mecze w weekend gdy leci dużo piłki.Wolałbym w tygodniu obejrzeć kosza gdy nie ma nic ciekawego.

Wie ktoś może jaka stacja bedize transmitowała eurolige?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport wykupił prawa do 3 dyscyplin zimowych!Mianowicie biegów narciarskich,kombinacji norweskiej i narciarstwa alpejskiego.Bardzo dobry pomysł.Będzie co ogladac w zimie.Ciekawe kto bedzie komentował moze Matusz Borek zmieni specjalizacje :P

 

http://www.polsatsport.tv/dyscypliny/sp ... e/2981.htm

 

mam nadzieje ze to nie będzie coś jak liga hiszpanska(barca tv) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd włączyli te test to kanały Jetx Play i Bommerang przeniesli z transpondera 12.188 na 12.284. Wczoraj te kanały odbierałem z 12.188 a dzis już ich tam nie było.

 

Bzdury opowiadasz bo Jetix Play i Boomerang już chyba od czerwca nadają na 12284 a nie od wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...