Skocz do zawartości

Carpe Diem


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś "nie teges" dzieje się obecnie z tym transponderem. Siła sygnału skacze, sygnał nawet zanika.

Na mojej 15-sto stopniowej skali maksymalna wartość dla tego TP była 11, teraz w granicach 5-6. Transponder jest na pokładzie HB8, czyżby problemy z nowym "ptaszkiem" czy tylko kłopoty z uplinkiem?

Warunki atmosferyczne u siebie wykluczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak fajnie ostatnio sie sklada. Skonczyla sie dla mnie mozliwosc odbioru kanalu DeluxeMusic i przez to pozycja nr 6 na mojej liscie kanalow muzycznych zostala zwolniona, za bardzo nie wiedzialem jakim kanalem tutaj wypelnic ta luke, a tutaj prosze bardzo: z nieba spadla CarpeDiem. Troche wczesniej podobna sytuacja jesli chodzi o polskie kanaly FTA: PodrozeTV-->Superstacja.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak fajnie ostatnio sie sklada. Skonczyla sie dla mnie mozliwosc odbioru kanalu DeluxeMusic i przez to pozycja nr 6 na mojej liscie kanalow muzycznych zostala zwolniona, za bardzo nie wiedzialem jakim kanalem tutaj wypelnic ta luke, a tutaj prosze bardzo: z nieba spadla CarpeDiem. Troche wczesniej podobna sytuacja jesli chodzi o polskie kanaly FTA: PodrozeTV-->Superstacja.

 

Pozdrawiam :wink:

 

 

Witaj, co do Deluxe Music to nadaje on, ale z innego transpondera na Astrze a mianowicie na 12246 27500 V. Do niedawna nadawał rónolegle na dwóch transpondewrach, ale obecnie tylko na tym jednym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ten cały kanał i musze stwierdzić że to jest dno totalne ale dla koneserów na pewno jest odpowiedni,chociaż mogliby się postarać puszczać nowsze kawałki :roll:

 

A dla mnie dno totalne to np. Viva, gdzie na okraglo leca same nowosci. Na Carpe leca starocie i jest wielu ludzi, ktorych to cieszy. Nowsze kawalki maja puszczac? po [beep]e? Nie podoba sie to nie ogladaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze na poczatku bylem bardzo sceptycznie nastawiony do tego kanalu. A taka stacja jest bardzo potrzebna (podobnie jak np kanal z muzyka techno-dance - cos ala Rapture TV z Astry 28,2E?). Ciesze sie, ze powstalo Carpe Diem i mam nadzieje, ze program bedzie coraz lepszy jakosciowo, zarowno technicznie jak i merytorycznie. Do informacji o wykonawcach koniecznie musi byc dodany rok ukazania sie danego utworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie dno totalne to np. Viva, gdzie na okraglo leca same nowosci. Na Carpe leca starocie i jest wielu ludzi, ktorych to cieszy. Nowsze kawalki maja puszczac? po [beep]? Nie podoba sie to nie ogladaj.

 

I tak nie oglądam tego kanału...wole patrzeć na nowsze kawałki niż na jakieś starocie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...