Skocz do zawartości

jaki moduł?


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie w sprawie modułu. Mam Fergusona 5018CI i zamierzam kupić do niego kartę Daytona aby móc dekodować Premiere. Jaki moduł polecilibyście do tej karty? Dobrze by też było żeby można w tym module zainstalować kartę K3 bo nad nią też trochę myślę.

Proszę o pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Przepraszam, że odgrzewam stary temat (mam nadzieję, że nikt nie potraktuje tego za narusznenie zasad regulaminu), ale nie chcę tworzyć nowego na potrzeby mojego jednego pytania.

 

Otóż chcąc kupić kartę na pakiet MCT, SexView, czy RedLight, mogę używać modułu Magic'a (ver. 1.04) skonfigurowanego dla potrzeb Cyfry+, czy muszę kupić inny, bo na tym nie będzie działała (karta).

 

A może wystarczy tylko przeprogramować moduł, który mam?

 

Proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@adrian 18 - nie wiem czy Viasat rozprowadza same karty - albo zestaw z modułem od nich, albo moduł, który potrafi czytać karty NDS VideoGuard - podobno T-Rez to potrafi, ale nie z firmowym wsadem, a o nie firmowych na tym forum nie dyskutujemy...

 

@best52@wp.pl - nie jelenie - jak Polsat wypuszczał te moduły jakieś dwa lata temu, to nie znali jeszcze pojęcia HD :lol: Trzeba będzie czekać na nowy moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzieki za odpowiedz.Ja mam ich dekoder HD wiec nie czekam na modul jak na wybawienie.Ale niema niestety czulej glowicy i bardzo delikatnie mowiac zle chodzi z przelacznikami diseqc.Dla porownania DSB-305G ma ponad polowe sygnalu na najslabszym programie a na hd pasek jest ledwowidoczny nie mowiac juz o tragicznej sile sygnalu na GO TV.Dopiero przelacznik JEDYNY firmy maximum uratowal sytuacje sygnal jest zolty ale nie traci go.Powinni doslac jakies oprogramowanie zeby to lepiej chodzilo bo kanaly tvn maja minimalna sile sygnalu.Strasznie sie tez grzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...