Skocz do zawartości

onyx.tv


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z jego anteny pamiętam dance:district - prowadziła go Damae (kiedyś wokal w grupie Fragma). Grali ciekawie - można było znaleźć sporo muzyki, której próżno szukać na Vivie/MTV (u nich po raz pierwszy zobaczyłem całkiem fajny klip grupy Klee - Erinner dich ;) ). Niestety kanał zamieniono na przeciętny Terra Nova...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał nadawał FTA z Hot Birda jeszcze w 2000 roku a z Astry to nie wiem.

Dokładnie, pojawił się jeszcze dużo wcześniej niż w 2000roku. Nadawał także analogowo z tego satelity. Jeżeli chodzi o Astrę to Onyx nigdy nie korzystał z usług SES, trochę to dziwne bo niemiecki kanał.

 

pamiętam onyxa jego.logo i jednak łza sie w oczku kręci ze go niema Very Happy Very Happy

A teraz łezka jeszcze bardziej się zakręci jak dodam kilka screenów tego kanału. Szkoda, a było na co popatrzeć.

imglcgiod0.jpg

onyxlogotx1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dokładnie, pojawił się jeszcze dużo wcześniej niż w 2000roku.

ONYX juz wystartowal w 1996r. Ale od kiedy on na Hotbird nadawal, to nie pamietam.

Ale my go juz od 1998r. mieli w kablowce.

 

Jeżeli chodzi o Astrę to Onyx nigdy nie korzystał z usług SES, trochę to dziwne bo niemiecki kanał.

Onyx byl kanalem Groupe AB. A Groupe AB nadaje na Hotbirdzie.

 

Nawet Viva i Viva Zwei wtedy byli na Hotbirdzie. Pamietam ze Eutelsat zawsze byl patronem Vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Glowna siedziba Onyx.tv w Kolonii byla nawet przy siedziba Vivy. :lol:

 

Pora dni temu czytalem, ze w 1999 byli planowane 5 cyfrowe kanaly.

 

-ONYX Country Television

-ONYX Jukebox

-ONYX Melody

-ONYX Horizont

-ONYX Jazz

 

Szkoda ze to nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.To był niemiecki kanał muzyczny.

Nie tylko muzyczny. O północy leciały programy erotyczne ("Electric Blue" oraz jakieś francuskie łagodne filmy bez słów, typu rozbierająca się pani albo para uprawiająca sex przy muzyce). Pamiętam też, że leciały tam jakieś filmy fabularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Tak, były, choć rzadko. Ja już wtedy nie siedziałem tak często przed ekranem jak bym chciał (magisterka itp.) ale wiem, że daw czy trzy razy natrafiłem na film fabularny pod "egidą" ONYX. Natomiast te erotyki toleciały codziennie tak po północy.

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie, Tiwo ma rację. A jednak skleroza zaczyna dokuczać :lol:

Nawet przypomniał mi się moment gdy przeglądałem program dnia na onyx.tv w tygodniku To&Owo, gdy zobaczyłem że jest w ramówce uwzględniony jakiś wieczorny film na Onyx-ie to takie oczy zrobiłem ( :shock: ). Jednym słowem byłem zaszokowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...