Skocz do zawartości

Forumowe "Łapu Capu"


whitestar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zaczerpniety z innego forum.

 

Z każdym dniem na forum TWSD we wszystkich tematach pojawia się bardzo duża liczba postów autorstwa naszych użytkowników. Poziom wpisów jest bardzo zróżnicowany podobnie jak ilość i jakość środków artystycznych używanych przez naszych gości. Zdarza się ,że czytając czyjeś wypowiedzi nasz wzrok napotyka tak wykwintne metafory i porównania że powoduje tym samym szereg nieprzewidzianych reakcji (np. opad szczeny na klawiaturę lub atak spazmatycznego śmiechu niejednokrotnie prowadzącego do różnych urazów).

Biorąc pod uwagę natłok tematów często nie jesteśmy w stanie zapoznać się ze wszystkimi godnymi uwagi wpisami o najwyższym poziomie artyzmu. Dlatego zwracam się z apelem do wszystkich aby tutaj wklejali najbardziej wyrafinowane cytaty opatrzone naturalnie odpowiednim komentarzem.

 

* w założeniu temat nie powinien nikogo obrażać. Wszystkie przykłady proszę traktować z „przymrużeniem oka” ;-) i z dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazac owszem, ale czy wykazywac razaca glupote, zgubienie toku myslowego, czy zwykle bredzenie od rzeczy?

 

jesli zajmowala by sie tym jedna OBIEKTYWNA osoba, moze bylo by i fajnie, ale jak moglby to robic kazdy... obawiam sie czy to sie nie zamieni w miejsce obrzucania blotem innych (bezsens)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Wisły K. każdy wkleja cytat, jeśli znajdzie coś śmiesznego. Nikt sie nie obraża ani nikogo nie wyzywa.

 

Każdemu sie zdarzy coś palnąć. Ktoś nie doczyta do końca tematu, drugi pomyli tematy, bądź wpisze coś pod wpływem alkoholu... :D

 

Wkleje coś dla przykładu.

 

rei napisał(a):Wyświetl post

jak pozbyć się plam rdzy z ubrania?

 

tomasz1906 napisał(a):Wyświetl post

A co Ty w zbroi chodzisz?

--------------------------------------

jakies pół roku temu pisalem na tym forum o talencie Michała Janoty.... dzis ten młodzian podpisał kontrakt z feynoordem roterdam...

Napisał użytkownik zarejestrowany 12.2006

 

Cytat:

Pomoze ktos biednemu, schorowanemu kawalerowi Maciusiowi?

Tak użytkownik Macius prosi o plik video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat otwieram. Pamiętajcie, że nie wolno cytować postów, które wyrządzałyby kolegom przykrość. Proszę dokładnie przeczytać cytowany cytat autora tematu. Tam jest coś zupełnie innego - np. opad szczeny na klawiaturę - a nie, niepoprawność czyjeś pisowni.

Posprzątałem przed otwarciem tego tematu.

Proszę o przemyślane cytaty - inne będą kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

odkurzam ten stary ale zawsze aktualny temat:

 

na poczatek realia

 

trochę nowoczesnej techniki w Polsacie i już się gubią... :D

 

Powiem ci tak jedni wolą "pomidorówkę inni ogórkową" i nie wypada wtedy dyskutować o gustach a tym bardziej kogoś za to krytykować a ty to robisz. Ale nie czas i miejsce o tym dyskutować.

 

A co w/g Ciebie jest ekscytujące w tej reklamie - że jakichś [beep]ek wali coś / kogoś w pysyk

Jak zastosujesz ten "muchozol" też ci na dekielek uderzy

 

CP to taki tani syf i śmietnik kanałów z opciachem

 

i teraz ciekawy dialog :D

 

Gdzie bedzie dzis pokazany Celtic w LM?
Jeśli chodzi o polskie kanały, to wygląda na to, że nigdzie.

EDIT do poniższego: O faktycznie :D Hehehehe :D

W środe o 20.45 na TVP2
Dzieki, bałem się że nigdzie :D

 

 

narazie tyle... moze cos jeszcze znajde :]

to jest w kazdym razie temat rzeka :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porankowa porcja łapów-capów :D

 

Miejmy nadzieję, że sa to testy przed przejsciem kanałów do prawdziwego 16:9 w momencie kiedy wystartuje HD, chodzi o to że jak będzie HD CP uzna że ludzie maja tv 16:9. TVN-y tez zaczęły nadawać z pasami co prawda ale loga opuszczaja, żeby można było rozciagnać.
A mnie sie wydaje że chodzi im o to aby nasze chłopaki byli jeszcze bardziej smukli i mogli jeszcze wyżej skakać

ale..... psiakrew siatka też jakos wyżej była powieszona

Po to, żeby Bułgarzy mieli za wysoko :D

 

__________________________________________________________

 

Jesli to jest off top to ja jestem Ojciec Swiety

__________________________________________________________

 

panowie .. i panie jesli sa tutaj :roll:

 

dziekuje za komentarze i uwagi.. chcialem tylko dodac ze moje pytanie dotyczylo czego innego 8)

__________________________________________________________

 

Dzięki Jovik ,usadziłeś bzyka i piotra-em.A Cyferka jak się komuś podoba czy nie byle czego nie powinna dołączać do swojej oferty np:Fox life.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

południo-popołudniówka :D

___________________________________________________________

przepraszam, jesli kogos to urazi, ale takie wyrazenie musialo sie tu znalezc :D

 

W internecie mozemy wam to zrobic, wiec piscie do nas co myslicie

o takim [pomysle,

___________________________________________________________

 

na satelicie, bedziemy odtwarzac bloki

___________________________________________________________

 

Czy nie macie problemów z dwiękiem na Superstacji? U mnie na Fergusonie sš czasami takie trzaski.

 

NIe umnie na segamie jest ok

___________________________________________________________

 

na temat sprzedania serialu "Włatcy móch" do Niemiec:

 

Ja proponuję taki angielski tytuł - "Lorts of Flais"

___________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak jakoś, ... dobre to :D :

 

 

dlaczego dali kanały HD a nie inne przecież miłbyć kanał FoxLife a tu nie ma dlaczego?

 

Edycja RafiX: Odkryłeś znak zapytania na swojej klawiaturze? Brawo

 

 

czy da się odbierać na zwłykłm dekoderze cyfry odebrać te kanały proszę o pomoć.

 

 

 

Może jak coś znajdę, dopiszę, bo na razie nic nie mam :):wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co ja znalazłem:

 

Rozmowa o więziennej telewizji

 

Żeby pooglądać to muszą człowieka najpierw zapuszkować !

 

Jedzenie i tak mają lepsze niż w wojsku to co sie zastanawiać

 

 

Pytanie o hobby

 

A ja się interesuję młodymi paniami.

 

I to chyba wszystko.

 

 

 

I o demokracji troszeczkę

Z tą demokracją bywa różnie, dlatego Polska to dziwny kraj, gdzie nie

ma tak naprawde znaczenia czy kandyduje Krystyna z gazowni czy

Zulu Gula,każdy może bo to ''wolny kraj'' czysta utopia

-Od gwiazdy Elektryka do modela Hydraulika-

 

I to na razie na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kilku postów naszych Użytkowników wyszedł nawet fajny kawał:

- ja odbiegne nieco od waszego jakze smutnego tematu. Mam pytanie czy ma ktos czy zna ktos czy wie kto czy Panowie zajmujacy sie zuzlem w Polsacie Sport czyli Marcin Feddek i Paweł Wójcikposiadaja jakies adresy mailowe? chcialbym cos do nich napisac...

- a posiadają, posiadają, tylko trzeba wiedzieć u kogo pytac :P

- tzn gdzie pytac? :P

 

A tak poza tematem :roll: Jeżeli czyjeś wypowiedzi będą kogoś zrażały ( a tak może być) to będę zmuszony do wykasowania danego tekstu. Pisać śmiało o tym do mnie na PW. Temat fajny ale nie podawajcie nicka do kogo dana wypowiedź należy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafiX a dlaczego cytaty maja być pozbawione autorstwa :?: moje się tu o dziwo :shock: znalazły i to mi wcale nie przeszkadza - tylko dowodzi że moje (czasami) żartobliwe podejście do tematu jest odczytywane w sposób taki jaki właśnie miały być :lol: , a jeżeli ja czy ktoś inny palnie głupstwo to dlaczego ma pozostać anonimowy- jak się palnie bzdurę to trzeba mieć świadomość że ktoś to wychwyci a ktoś inny będzie boki zrywał. :lol::lol::lol:

 

Edycja RafiX: Nie chcę aby ktoś się czuł pokrzywdzony. Forum powinno bawić a nie krzywdzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest to troche nie w porzadku, dlatego skasowalem nazwy wlascicieli tych wypowiedzi...

 

Edycja RafiX: Dzięki :wink:

 

popołudnio-wieczorówka :D

___________________________________________________________

(o KRRiTV)

halo! halo! w polsce zyjemy. zapomnij :wink:
Nigdy w Polsce tak nie będzie, chyba w 5 Rzeczypospolitej.

___________________________________________________________

(nie ważne o czym :))

No i co to za sensacja? Czy u nas brakuje ludzi którzy się zajmują czymś o czym nie mają pojęcia?

___________________________________________________________

(o serialu Jericho)

co do serialu to mi sie podoba, ciekawa tajemnicza historia + grzybek atomowy :D czego chcieć więcej?

___________________________________________________________

(o Tele5- i ogólnie też :D)

8) szkoda Twoich łez, jak w piosence, zobaczymy, co dalej będzie z tv, na razie mamy to co mamy

___________________________________________________________

(o antenach Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej)

To po co im taka antena (anteńsko?:D)? I na dodatek z Intelsata, skoro z HB można odbierać. Nie rozumiem... :roll:

___________________________________________________________

(dłuuuuuga i fachowa porada dla "laika")

(...)Bardzo dużą rolę w jakości, a dokładniej sile sygnału odgrywa wielkość anteny, jej rodzaj oraz konwentor.(...)

___________________________________________________________

(pretensja uzytkownika do moderatorów o błędy ortograficzne)

EDIT: Kurde... jak już to czepiajcie sie treści a nie ortografów... co wy? komisja języka polskiego czy co?? ludzie na codzień muszą pisać zgodnie z zasadami to chociaż w łikend dajcie im spokój :D

 

... i odpowiedź

Oj, mój wesołku - żeby też, tak wszyscy chcieli :D:D:D

___________________________________________________________

(niedokońca wiadomo o co chodzi :))

Jaka fantastycznie dyskretna reklama, muszę pogratulować finezji...

 

finezji gratuluje autorowi ostatniego posta i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Helu Bush z Kaczyńskim ustalili wynik meczu, w zamian Polska dostanie tarcze antyrakietową.

 

Ja bym proponował zacząć jednak od nauki języka polskiego. Jak wszyscy opanują podstawy, porozmawiamy o angielskim, niemieckim, itd.

 

Właściwie to na forum zaczyna się robić przedszkole. Co chwila wpada jakiś łebasek, nabija 200-300 postów w miesiąc i z reguły znika bo ,jak to dziecko, się znudził. Niektórzy koledzy piszą w kółko to samo, albo trzymają się za wszelką cenę swojej wersji i są do tego nie mili., Gdy przyszedłem na to forum było dużo lepiej, wyższy poziom intelektualny i merytoryczny, grzeczniejsze moderowanie. Wiem, że to nie jest wina Admina, ale takie są fakty. A może by wydzielić dwie sekcje forum? Normalne (dla dorosłych) i Sat Kurier Junior, dla reszty?
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia moja porcja łapów przed dwutygodniową przerwą

 

(o prawach do NBA w Sportitalia)

Nom Włosi potrafia zadbac o klienta. Wyobbraz sobie transmisje nba w tvp 3 . Ciekawe kto by to komentował Szaranowicz czy Jóźwiak?
__________________________________________________________

(wtopa moderatora :))

Spokojnie, będzie wszystko działać.
yonnie napisał:

Zestaw będzie skierowany na Astrę i ma mi służyć wyłącznie do oglądania włoskich niekodowanych kanałów.

Chciałeś napisać "na HotBird". To pozycja 13.0E obfituje w kanały włoskie FTA. Z Astry nadaje tylko włoski Raiuno.

Jeżeli będziesz chciał odbierać tylko HotBirda w celu oglądania tych kanałów to antena może być.

 

Tak, chodzi o Hotbird. Antena Polsatu wydaje mi się jakaś solidniejsza, chyba jest stalowa i bardziej masywna. Zestaw posłuży tylko do tego celu - nie chcę przeinwestować. Przy okazji: jestem kobietą...
A to witam nową Użytkowniczkę na forum :lol: Sorry :oops:

__________________________________________________________

(komentarz poświęcony powracajacemu na forum uzytkownikowi)

No ja tak próbowałem, zamocowałem w domu antenke na statywie, ustawiłem antenke dobrze na hispasata, ustawilem wszystko, ale gdy zamkąłem okno sygnał spadał do zera , a obraz stawał w miejscu...

Edycja RafiX: O, nasz Archeolog wrócił :lol:

__________________________________________________________

(o obiciu :roll: )

Może się mylę, ale coś mi się tak o uszy obiło kiedyś...

 

Zle ci sie obilo...

__________________________________________________________

(TMT w n??!!)

Pewnie. I jeszcze niech powalczą z Cyfrą+ o Edusat :)

 

(ramowka TMT)

Pomysłowy dobromir czy jak mu tam... :D

__________________________________________________________

(na koniec zastanawiajacy zart uzytkownika- ogolnie o "Elektronicznym Informatorze Programowym" TVN-u)

no zobaczcie u nas wprowadził to tylko TVN a w Niemczech już wiele stacji, czyli naród niemiecki jest bardziej rozwinięty w tym względzie :D żarcik, ale to jednak o czymś znaczy...

 

i tym zastanawiającym akcentem zegnam sie z Wami na cale 2 tygodnie... pozdrawiam ;)

 

ps. nie płaczcie tak za mną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O czyszczeniu pilotów :lol::

Ja zawsze piloty czyszczę w wodzie z ludwikiem. Potem lece suszarką, żeby usunąć wilgoć i wszystko gra.

O widzę, że kolega ma bardzo dobry humor, ale to i dobrze :roll: Jeszcze trzeba było dodać, że czyścisz szczotką drucianą :lol:

A tak na poważnie, to na pewno będziesz w forumowym "Łapu Capu" :lol:

 

PS: Obaj się załapiemy :lol:

 

Taka staroświecka technika :?::?::?: ja tam dwa razy do roku z okazji świąt pakuje wszystkie piloty do pralki automatycznej nastawiam gotowanie z podwójnym płukaniem i po odwirowaniu :wink: wkładam wszystko do mikrofali na grila i już po pół godzinie mam wszystkie jak nowe :!::P:P:lol::lol::lol::lol:

 

Nie ważne o czym:

ciegawe jak nazyw sie @felik3 vel @mietek :wink: (bo nie mamy pewności, czy Mietek?)

 

Edycja RafiX: Pozwoliłem tu sobie co nieco uwypuklić :lol:

 

O imionach:

-Trudno się domyślić na podstawie mojego nicka... Mam najohydniejsze imię na świecie.

 

-Dzierżysław? Fulgencjusz? Apolinary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powrót ze "swierza" porcja łapów :)

 

(komentarz anty- usera i zastanawiajace tłumaczenie...)

 

Filmy moga byc ,ale ksiazki nie bo nie lubie czytac ksiazek :lol::lol::lol:

__________________________________________________________

(co o Kartoflu... od serca)

 

nie chcecie wiedziec co ja chce zrobic kaczynskiemu.... grozba karalna to malo

__________________________________________________________

(argumenty za nocnymi serwisami informacyjnymi... uwaga- mocne!!)

 

Ostatnio po pólnocy około 2 w nocy w Radiu Maryja słszałem ciekawa audycje o bólach brzucha i jak sobie z nimi radzić(nie mogło zabraknać "gazów")

 

Ja jestem jak najbardziej za nocnymi serwisami, bo majš najswieższe informacje :lol:

__________________________________________________________

(o pewnym programie+ interesujacy komentarz)

 

"Taaaka ryba"

poniedziałek - godz. 05.55

czwartek - godz. 23.30

sobota - 2.30

niedziela - 4.30

 

Godziny sš nienormalne dla przeciętnego widza, ale dla wędkarza jak najbardziej ok. Przecież na ryby nie wychodzi się o godz. 12.00, lecz wczenie rano. Wstajesz o 4, ogladšdasz "Taaakš rybę" i o 5 wychodzisz łowić.

__________________________________________________________

(odkurzona sprawa tajemniczej przesylki do p. prajm- Kartofla)

 

Sezon polowań na kaczki już sie skończył no bo teraz to jajka, pisklęta i te inne sprawy :wink:

 

Podchodzi mi pod opce siły wywiadowcze

 

on te wszytkie grożby to przez ten sweter komu z lumpeksu go zakosił i sie jaki kole wkurzył ;p

_________________________________________________________

(o propozycji nowego kanału i tresci programowych)

 

Lubie "zabawę" w ogrodzie - każdš - i z łopatš i z piwkiem :wink:

_________________________________________________________

(o British Open w Polsat Sport)

 

lal,badziewie

 

i cienta riposta

 

Łał, głebokie przemyslenie... tak w stylu łysego kibica "szmacianki" skopanej.... :roll:
_________________________________________________________

 

widze ze temat sie rozwija dlatego tez chetni do systematycznego zbierania takich lapsusów proszeni sa o kontakt ze mna- na pw badz na gadu (z podaniem swojego nicka oczywiscie :)); ma to na celu ustalenie stalej ekipy do tego wyznaczonej...

 

pozdrawiam- opalony w sloncu Chorwacji i dopieroconowonarodzony

KIELOO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym,żeby raz na miesiąc wybrać najlepszy kawałek.Dzięki znalezionemu przez ciebie kieloo zappa popłakałem się ze śmiechu

"EDIT: Kurde... jak już to czepiajcie sie treści a nie ortografów... co wy? komisja języka polskiego czy co?? ludzie na codzień muszą pisać zgodnie z zasadami to chociaż w łikend dajcie im spokój :D"
.Jest super.Jeżeli powstanie taki ranking,daje mu 10 na 10 możliwych punktów.Swój zapp też mam.Pozdro

 

Edycja RafiX: "Łap" ująłem w cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja użytkownika na inny post o programach erotycznych Polonii 1:

Co ty chcesz od Polonii1? Extra panienki. Nawet powalić idzie czasem. :-D

 

Edycja RafiX: :lol:

 

Odpowiedź usera na posta z problemem odbioru jednego kanału:

@nick1, ja wiem kto ci pomoże.A ten co ci pomoże to @nick2 bo on ma też fergusona i cyfrowypolsat.Napisz do niego pw(prywatną wiadomość) albo coś innego.Ale tylko mogę ci prosto do uszów powiedzieć takie coś że @nick2 kończy dopiero o 15:00 szkołe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapy capy- kolejny epizod

 

(bezwzgledny komentarz... dosyc konstruktywny)

 

Masz 13 lat i chcesz założyć firmę :?::lol: W innym temacie napisałe, że interesujesz się tv sat od 1997 r. czyli jak miałe 4 lata. Szybko dojrzewasz :roll:

_________________________________________________________

(rozwazania pod tytułem "Antena z ręki")

 

W tym jest problem że wiadomo nie będe tego robił na dworzu, ( jak bym patrzał na pasek sygnału), mam okna z wschodniej i zachodniej stronie domu. Jakie satelity majš silne wišzki z wschodu i zachodu?

 

Z domu przez okna to najwyżej możesz widoki podziwiać

 

Popróbuje, może zostane pierwszym człowiekiem który złapał satelite z domu

_________________________________________________________

(o ciekawym kanale)

 

W tej chwili warto rzucić okiem na włoski kanał BLU2. Jest to następna stacja tego samego typu (wszyscy wiemy jakiego typu :D) po ONE i Ulisse która zaczęła puszczać wyłšcznie teledyski. Głównie na antenie leci muzyka sprzed wielu lat (takie dobre VH1).

 

Dokładnie o godzinie 20:31 nadawany był na BLU2 Crazy Frog - "Popcorn" :D:D:D

_________________________________________________________

(i jeszcze takie cus)

 

TEMAT: 500 programów do końca roku w HDTV.

 

Nie,... nie u nas :wink: tylko w USA.

_________________________________________________________

Co do pomyslu @TaTo46 to jak najbardziej... Tak sie sklada ze zaczalem to wyszukiwanie 2 lipca wiec pod koniec miesiaca mozemy zrobic jakas mala ankiete na mistrzowska wypowiedz lipca. Oczywiscie lista pretendentow zostanie wyselekcjonowana i podana.

Czekam na zgloszenia chetnych do wyszukiwania łapów capów

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nick1, ja wiem kto ci pomoże.A ten co ci pomoże to @nick2 bo on ma też fergusona i cyfrowypolsat.Napisz do niego pw(prywatną wiadomość) albo coś innego.Ale tylko mogę ci prosto do uszów powiedzieć takie coś że @nick2 kończy dopiero o 15:00 szkołe.

 

A ja wiem kto to napisał :D i pamietam ze nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...

 

Komentarz do F1 na jednym z większych portali

Co jak co ale trzeba przyznać, ze N. Heidfeld ma dobrze opracowany numerek z wstawianiem kółka w cudzy bolid. Ma facet styl.

 

A to z naszego forum:

 

Oj tak, było czarno, Polsat kilka razu uciekał.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedziałek zaczynam od mocnego uderzenia :]

 

(goršcy temat o Gillette)

 

Co sšdzicie o nowej maszynce od Gillette ? Wedlug mnie, dzieki tym 5 ostrza mozna ogolic sie szybciej, precyzyjniej i bez wielu podraznien...

 

No a wibruje ona??

 

@nick1, no co ty :oops::oops::oops:

__________________________________________________________

(równie goracy temat o "podobajšcych się nam zmianach na HB")

 

odkodować wszystkie zakodowane programy...

 

zakodowac wszystkie niekodowane!

 

Przenieć TV Trwam z Astry na Hot Bird-a i zakodować w BelzebubCrypcie :lol:

 

razem z Radiem Maryja

 

I jedynym modułem do odkodowania Imperium rydzyka zostanie Diablo Cam :twisted:

__________________________________________________________

(o zamknieciu tematu- niewazne ktorego- wazne w jakim stylu :))

 

A więc rozumiem, że kłódeczkę zakładamy?

__________________________________________________________

(ulubiona radiowa stacja satelitarna)

 

Radio Ma Ryja, a Sierotka Ma Rysia

 

R********** czarne hity dencowe bity :lol:

 

Jeli kto musi czuwać i nie powinien zasnšć - niech słucha Radia z Torunia - wietna zabawa - naprawdę polecam na nieprzespane noce. :twisted:

_________________________________________________________

(Czy denerwujš Was reklamy?)

 

Aż się dziwie, że sš głosy na nie... :shock:

_________________________________________________________

(o nowych kanałach w n-ce)

 

a więc na Disney Channel nie macie co liczyć, ja zaprszam do Cyfry

 

Dziękuję, postoję.

_________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum poświęcone polityce,ze zdumieniem stwierdziłem że nie samą polityką żyją tamtejsi forumowicze

proszę o radę:

moja twierdzi, że mam zadługiego penisa i nie może się ze mną bzykać od tyłu bo ją bodzie

 

co robić? mam dziubdziać tylko do połowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...