Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napiszę to tutaj.Można by wprowadzić takie coś jak na forum media2.pl,że obok stron są "ostatnie posty",które przenosiły by do strony tego tematu,którą nie przeczytaliśmy.Wtedy nic by się nie ominęło jak np. się wyjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie czy na forum tak jest :?: Ja już nie pamiętam jak tam jest, bo zalogowałem się tam i to nie na długo.

Przecież masz coś takiego, że nieprzeczytane posty zaznaczają się w odpowiedni sposób, ja mam jeszcze nieprzeczytany post z 17 stycznia :D albo jak wolisz jest jeszcze taki coś jak Zobacz nowe posty i tam będziesz miał wszystkie nieprzeczytane posty. Możesz jaśniej, bo chyba nie zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował wejść na to forum z przeglądarki Netscape 7.1 ?

Nie widać nic oprócz tytułu, a dalej puste ramki. Dopiero musiałem użyć Internet Explorer aby coś przeczytać.

Ten nowy szablon oparty o style nie jest czytany przez starsze przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przeglądarka jest za stara i nie radzi sobie. Czas przejść na nowszą wersję, gwarantuje, że na 9.0b2 chodzi na pewno, bo ja taką mam.

Spróbuj kilka razy odświeżyć stronę, albo kilkanaście dla pewności, jeśli forum nie ruszy będziesz musiał przejść na nowszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kwestia starszych wersji przeglądarek (i to szczególnie tych mniej popularnych) nie jest do przeskoczenia. Nad skryptem phpBB 3 pracował sztab programistów i to przez bardzo długi okres czasu, testując kilkanaście wersji. Jeśli nie udało im się tego przeskoczyć - widać jest to nie do ominięcia. Zalecam zawsze aktualizację przeglądarek (a także Flasha i Javy) do możliwie najnowszych wersji. Tu nawet nie o samo wyświetlanie witryn chodzi - nie zapominajcie, że kolejne wersje wprowadzają też poprawki w zabezpieczeniach i tylko aktualizacja daje pewność, że na komputer nie zostanie przeprowadzony atak przy wykorzystaniu starego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajny pomysł na pogrupowanie pokrewnych tematów, mam na myśli dział Cyfrowego Polsatu z tymi ikonami dodatkowymi, które są dodane w dziale głównym. Nie sprawdzałem jeszcze innych działów ale muszę przyznać pomysł jest świetny :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda ikonka będzie odpowiadała innej tematyce wątków, przykładowo dla CP:

 

  • Cyfrowy Polsat od strony organizacyjnej (umowy, pakiety itd.)
    Cyfrowy Polsat od strony technicznej (tunery, problemy z odbiorem...)
    Oferta programowa
    Inne

 

Trochę się zawiodłem, bo liczyłem na to, że nie pojawi się druga kolumna ikon, tylko ikonki już istniejące (powszechnie widoczne przy każdej nazwie tematu) będą zamieniane na inne. Tak się jednak nie stało. W efekcie czytelność działu się pogorszyła - mowa o SubSliver, w przypadku jak ktoś siedzi na ProSilver, to wygląda ten projekt całkiem nieźle. Tak jak wspominał @Mr. Orbita, ma to charakter testowy, zmiany będą jeszcze zachodzić, a jak nie uda się, no to wyłączymy tę funkcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie coś takiego wprowadzić to trochę inne ikony dawajcie...

 

Cyfrowy Polsat od strony organizacyjnej (umowy, pakiety itd.) -> ikona kartki papieru

Cyfrowy Polsat od strony technicznej (tunery, problemy z odbiorem...) -> ikona dekodera

Oferta programowa -> ikona pilota lub ikona z napisem TV

Inne -> jakaś inna ikona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję - dodanie funkcji usunięcia własnego postu, jeśli jest ostatni w danym temacie. Dziś przez przypadek zamiast "Edytuj" nacisnąłem "Cytuj", nie zauważyłem, wyedytowałem i poszło... A tak moderatorzy mieliby odrobinę mniej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, taki jeden post do usunięcia to nic w porównaniu z łączeniem/zamykaniem dublujących się wątków, co wiąże się z przeszukiwaniem Forum w celu znalezienia odpowiednich tematów przekierowujących. Podsumowując, więcej czasu to zajmuje niż usunięcie takiego pojedynczego posta (zdarzy mi się to może raz na miesiąc). Na ten pierwszy problem przydałoby się znaleźć sensowne lekarstwo :Pemeryt1po8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Musisz wstawić odpowiedni kod (poniżej pokażę), między ] a [ adres obrazka

 

[img][/img]

Czyli aby obrazek wyświetlił się musisz wstawić kod tak:

[img=tutaj adres]

dla przykładu

[img=http://w3.satkurier.pl/gfx/sk_logo.gif]

i wychodzi:

sk_logo.gif

 

Kumasz? Jeśli nie to postaram się jaśniej to pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak pisałeś, niestety nie udało mi sie wysłać zdjęcia w ten sposób dostałem odpowiedz ze, "Nie można ustalić rozmiaru zdjęcia"...

Dodam ze mam to zdjęcie w formacie .gif.

Z dwojga złego zdecydowaniem sie zamieścić link do zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie można "wklejać" filmów z "polskiego" YouTube'a, tylko z http://www.youtube.com

Aby wstawić filmik musisz użyć odpowiedniego kodu- Flesh

[flash=][/flash]

Po = wpisujesz wymiary jakie ma mieć filmik, między ] a [ wpisujesz adres filmu, nie strony z filmem! Czyli to będzie http://www.youtube.com/watch?v=

po / wpisujesz ID (czy jak to nazwać) filmiku, np. 1iLDIj0pDHk

Kod dla filmu o tym ID będzie wyglądał tak:

[flash=325,255]http://www.youtube.com/v/1iLDIj0pDHk[/flash]

Z tego wyjdzie:

[flash=305,255]http://www.youtube.com/watch?v=1iLDIj0pDHk

 

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem. Jeśli czegoś nie kumasz to wal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dla działów znajdujących się w kategoriach Sprawy serwisów i forum i Początkujący na próbę uruchomiłem Szybką odpowiedź (w wersji oryginalnej z phpBB 3.0.6) oraz dla tych działów wyświetlają się namiary w zakładce Aktywne tematy (resztę dołączę wkrótce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...