Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 200


CPNews
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat wprowadził na rynek nowy cyfrowy odbiornik do odbioru naziemnej telewizji DVB-T - T-HD 200. Dekoder umożliwia nagrywanie i odtwarzania plików multimedialnych, zatrzymywanie obrazu w dowolnym momencie oglądania programu. Dekoder ten nie posiada aplikacji Ipla.

T-HD 200 posiada antenę wbudowaną w dekoder i wejścia dla 2 dodatkowych anten. Ekran instalacji kanałów umożliwia włączenie i wyłączenie skanowania kanałów dla każdej z nich. Ponadto posiada 2 złącza USB 2.0 do podłączenia zewnętrznych nośników danych (pendrive, zewnętrzny dysk) na które można nagrywać programy DVB-T oraz uruchomić TIME SHIFT (nagrywanie i odtwarzanie z przesunięciem czasowym).

 

Więcej szczegółów można znaleźć tu: http://www.hollex.pl/odbiorniki-dvb-t-set-top-box-stb/2161-dekoder-dvb-t-cyfrowy-polsat-t-hd-200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znaleźli producenta tańszych podzespołów. :) A co do sprzedaży dekoderów to najśmieszniejsze jest to, że T-HD 1000 jeśli się sprzedaje, to jako odbiornik FTA, a nie jako odbiornik do TV Mobilnej z umową. :) Ale jak sam Libicki mówił, TV Mobilna jest robiona bardzo niskim nakładem, więc to powodzenie nie będzie ich wiele kosztowało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dobra, ale T-HD 200 nie ma aplikacji IPLA. Jakbym miał teraz kupować dekoder DVB-T i był w zasięgu MUX4, na pewno bym wybrał dekodery Polsatu, ale dekoder T-HD 1000 bo ma Iplę. A tak swoją drogą jestem ciekawy czy T-HD 200 ma możliwość nagrywania na pendrive, a nie tak jak T-HD 1000 na większe pojemnościowe przenośne dyski twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Istotna informacja, więc znowu podbijam - po sprawdzeniu sytuacji z USB odbiornik NIE OBSŁUGUJE nagrywania na obecnej wersji oprogramowania! Jednocześnie istnieje sposób, aby załatwić ten problem, ale na razie to dopiero testuję... Wstępnie działa, przynajmniej dla kanałów SD, dla HD potrzebuję jeszcze czasu, ponieważ trafiłem na zgrzyt z dyskiem DTU 320. W każdym razie od strony Cyfrowego Polsatu nikt nam nie potwierdził, że ten dekoder nagrywanie obsługuje, więc jak nawet się okaże, że się da, aby obsługiwał, to (jak rozumiem) będzie to niewspierane przez operatora (?) Wymaga dalszych ustaleń, więc jak komuś zależy na nagrywaniu i ostrzy ząbki na ten model, to proszę się jeszcze nieco wstrzymać, aby wyjaśnić te zamieszanie.

 

BTW: ciekawostka (choć może to już wszyscy wiedzą?) - nagrania z T-HD 1000 (i z podkręconego T-HD 200, stąd to wykryłem, później tylko potwierdziłem na 1000) z kanałów FTA (SD/HD) nie są na dysku zaszyfrowane, więc można je oglądać na PC (nie wiem jak z kanałów kodowanych). Pliki r(xxxx) są odczytywalne choćby przez Media Player Classic HC. Nagrywane są napisy i wszystkie ścieżki audio, jakość rzecz jasna bezstratna, a sam dysk jest formatowany przez dekoder pod FAT32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dobra, ale T-HD 200 nie ma aplikacji IPLA. Jakbym miał teraz kupować dekoder DVB-T i był w zasięgu MUX4, na pewno bym wybrał dekodery Polsatu, ale dekoder T-HD 1000 bo ma Iplę. A tak swoją drogą jestem ciekawy czy T-HD 200 ma możliwość nagrywania na pendrive, a nie tak jak T-HD 1000 na większe pojemnościowe przenośne dyski twarde.

 

Ipla działa fatalnie w modelu 1000 bynajmniej u mnie nie wiem czy jest to problem samego odbiornika czy fakt że do routera mam podłączone kilka odbiorników aczkolwiek w pozostałych odbiornikach nie zauważyłem takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: ciekawostka (choć może to już wszyscy wiedzą?) - nagrania z T-HD 1000 (i z podkręconego T-HD 200, stąd to wykryłem, później tylko potwierdziłem na 1000) z kanałów FTA (SD/HD) nie są na dysku zaszyfrowane, więc można je oglądać na PC (nie wiem jak z kanałów kodowanych).

Na forum tvnaziemna.cba.pl wiadomo o tym od przynajmniej dwóch miesięcy. :)

 

Jednocześnie istnieje sposób, aby załatwić ten problem, ale na razie to dopiero testuję...

A mógłbyś go opisać? Jeśli nie na forum to poprzez PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dobra, ale T-HD 200 nie ma aplikacji IPLA. Jakbym miał teraz kupować dekoder DVB-T i był w zasięgu MUX4, na pewno bym wybrał dekodery Polsatu, ale dekoder T-HD 1000 bo ma Iplę. A tak swoją drogą jestem ciekawy czy T-HD 200 ma możliwość nagrywania na pendrive, a nie tak jak T-HD 1000 na większe pojemnościowe przenośne dyski twarde.

 

Ipla działa fatalnie w modelu 1000 bynajmniej u mnie nie wiem czy jest to problem samego odbiornika czy fakt że do routera mam podłączone kilka odbiorników aczkolwiek w pozostałych odbiornikach nie zauważyłem takiego problemu.

 

Hmm, napisze to tak. Ja mam również podłączony dekoder do rutera, i u siebie zauważyłem, gdy nic nie ściągam na komputer dekoder śmiga jak marzenie, a chodzi mi tylko jak w menu chcemy wybrać interesujący nas program. Natomiast gdy ściągam duże ilości często wyskakuje mi komunikat iż czas oczekiwania został przekroczony. Zauważyłem też, gdy mam obciążone łącze to okienka wolniej się ładują, i żeby przejść dalej muszę czekać aż wszystkie na danej stronie się załadują, gdy za szybko wybiorę następuje przejście do podkategorii ale one są puste, a po około 10 sekundach T-HD 1000 się zawiesza. Pokazuję się wtedy na zmianę czarny ekran i znany z analogu śnieg. Nadmienię iż moje łącze to UPC Fiber Power 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Informujemy, że udostępnione zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów CP:

 

- T-HD 1000

 

- T-HD 200

 

- T-HD 210

 

Nowa wersja oprogramowania tj. 1.38.1.0 wprowadza poprawkę do instalacji kanałów ze „słabym sygnałem” oraz kilka innych drobnych usprawnień.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy:

 

1. Przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera pod warunkiem, że:

 

– dekoder znajduje się w zasięgu usługi TV Mobilna,

 

– i/lub dekoder jest podłączony do Internetu.

 

2. Pobrać oprogramowanie z Internetu przez stronę www za pomocą USB oraz postępować zgodnie z instrukcją, którą można pobrać TUTAJ (zakładka „Więcej o dekoderze T- HD 1000”).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mój tuner automatycznie się zaktualizował przed aktualizacją wykrywał mi MUX-4 a teraz już niechce :( drugi tuner wykrywa mi kanały kodowane a T-HD 200 nie chce a akurat tego samego dnia zarejestrowałem tuner i teraz jestem wściekły bo do tamtego momentu było ok.

 

Pozdrawiam,

 

Dodam, że mieszkam w Warszawie a Mux-a 4 szukam na kanale 37.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...