Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra+ od dłuższego czasu nie dodała ani jednego !!!! sensownego kanału do swojej oferty. Stacje typu TVN Gra, TVP Kultura czy EduSat jak widać nie są kanałami z "najwyższej" półki. Obecnie jest już kilkanaście kanałów oferowanych w polsce w większości nadawanych po polsku których panowie z Canal+ Polska nie zamierzają chyba dołączyć. Mówię o :

 

Viasat History

Viasat Explorer

Zone Europa

Zone Romantica

NASN

SportKlub

Travel Channel

TMT

Jetix Play

Boomerang

MGM Movies

MCM

MTV Base

MTV Hits

VH-1 Classic

AXN Crime

AXN Sci-Fi

Cinemax 2

 

Ciekawe czy w najbliższym czasie mamy szanse na cokolwiek z tej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś na SATKurierze takie porównanie platform pod względem ceny i oferty. Cyfra + ma najwyższy abonament w Europie w stosunku do tego co oferuje i w stosunku do zamożności obywateli. Popatrzmy sami na inne kraje. Szkoda ze w Polsce zawsze wszystko musi być do góry nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego brak w ofercie C+? :) Oczywiscie polskich kanalow radiowych bo jest ich jak na lekarstwo. Filmowych i sportowych mamy moim zdaniem narazie dosyc chociaz filmowych moze by sie jeszcze troche przydalo moze nie koniecznie filmowych co premium. Za ta cene co placimy powinno byc ich troche wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zadalem pytanie na temat HDTV w Cyfrze.Owszem,otrzymalem odpowiedz,ale nie do konca na temat.Tak jakby odpowiadal automat,odpisalem na tego maila na adres nadawcy odpowiedzi i jak dotad nie otrzymalem zadnej odpowiedzi.Pisalem,ze od 1 wrzesnia nie bede juz abonentem Cyfry,a w odpowiedzi otrzymalem,ze mam sie dowiadywac na temat HDTV z gazetek rozsylanych wraz z rachunkiem-to jakas kpina ze mnie?Pytalem o dokladniejsza date wprowadzenia uslugi,bo nie wiem czy mam isc do konkurencji(ITI),czy jednak czekac,bo jesli do konca roku wprowadzicie usluge,to jestem gotow zaczekac.Opisaliscie,ze trwaja zaawansowane prace nad nowa technologia.To jest smieszne,bo 2 miesiace temu nie byliscie wcale zainteresowani wprowadzaniem tej uslugi.Czy jest mozliwosc dowiedziec sie czegokolwiek od Was?Od zawsze jest tak,ze nikt nic nie wie.Az boje sie zapytac kiedy wprowadzony bedzie dzwiek DD 5.1 . Nie dziwie sie,ze abonenci masowo odchodza z Cyfry(gdzies czytalem ze ok 12%juz odeszlo,a to byly dane sprzed podwyzki za kanal Kino Polska),dzieki ktorej ten proces jeszcze sie wzmogl.Jeszcze taka ciekawostka:Cyfra ma najwyzsza cene w Europie w stosunku do oferty(cena wysoka,a oferta srednia w porownaniu z zachodem).To powinno dac paru osobom do myslenia...Dzialajcie tak nadal,olewajcie chlebodawcow(abonentow)-to najdalej za 2 lata sie ta firma zwinie,albo zostanie wchlonieta przez rozsadniejszych wlascicieli,a mam nadzieje ze nastapi to wczesniej.Dziekuje za uwage i nie licze na zadna konkretna odpowiedz,bo wiem ze to jest ponad Wasze sily..

 

To mail dzisiejszy do Cyfry.Zobaczymy co odpowiedza,tez tu wkleje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cyfrze+ zawszę oglądałem: C+, C+film, C+sport, później i C+sport2, HBO, HBO2, ALE KINO, KINO POLSKA, TVN, później i TVN24. Wszystko to razem koktajlowałem z telewizją publiczną. Więcej nie dawałem rady, bo trzeba było normalnie żyć. Czego mi brakowało w tych wyżej wymienionych programach, tylko jednego, aby oferta tych programów uległa zdecydowanej poprawie. Nigdy się tego niedoczekałem.

Dlatego, często też, korzystałem i nadal korzystam z otwarzacza DVD i nagnetowidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu podobnie jak ja :).Ale jaja.Dla takich jak my jest ta oferta http://www.cyfraplus.pl/images/logo-ico/RADIO94.gif Tyle tylko,ze jak wszystkie przydroga no i bez mozliwosci przedluzenia.Za kazdym razem trzeba chyba brac od nowa.Zreszta my na razie czekamy na rozwoj sytuacji i pchac sie na razie nie bedziemy -przynamniej ja. :oops:

No magnetowidu nie mam,a dvd mnie juz znudzilo i nie lubie Kino Polska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniej napewno bedzie brakowalo w ofercie Cyfry+ Cinemax2 :D Jezeli chodzi o inne kanaly to mysle ze w najblizszym czasie powinny pojawic sie 2 nowe AXN-y nie wiem jak z kanalem Filmbox bo ostatnio cos cicho na ten temat. Jesli chodzi o sportowe i dokumentalne to mamy ich chyba full a napewno juz sportowych :wink: A pozatym moim zdaniem powinno byc wiecej polskich stacji radiowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto kolejna "odpowiedz" automatu Cyfry+

 

Szanowny Panie Michale,

 

dziękuję za czas poświęcony na kontakt z nami. W odpowiedzi na Pana e-mail pragnę wyjaśnić, że nadal trwają zaawansowane prace nad wprowadzeniem technologii HDTV. Termin ostatecznego zakończenia prac nie jest niestety jeszcze określony.

 

Zapewniam, że po zakończeniu prac wszyscy Abonenci CYFRY+ zostaną powiadomieni o tym poprzez Magazyn Plus+. Stosowna informacja zostanie również zamieszczona na naszej stronie internetowej: http://www.cyfraplus.pl.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

Agnieszka .......

 

Odniesli sie tylko do samego HDTV i to bez okreslenia przyblizonej daty.dokladnej wcale nie oczekiwalem.Nie odniesli sie wcale do tego,ze nie odpowiedzieli na poprzedniego maila,do DD tez nie.Taka odpowiedz moglbym sam sobie napisac.

Cyfra to banda niekompetentnych osob majaca abonentow za [beep]i.Tym samym utwierdzili mnie w przekonaniu,ze slusznie postapilem wypowiadajac umowe.Nigdy wiecej kontaktow z tym ......... miec nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal ale co maja ci napisac- ze 20 wrzesnia rusza usluga hdtv, bede takie i takie programy etc- nie pisza ze poinformuja jak bedzie to juz pewne- co chcesz byc informowany ze cos bedzie np. 20 wrzesnia a bedzie np. 1 stycznia 2007 i co- bedziesz pisal ze cie oklamali bo mogles wczesniej przejsc do ITI( ktore samo niewie kiedy wystartuje). ta platforma ma duzo wad- ale ty sie czepiasz dla samego czepiania- wiem tez tak mozna- wkoncu wolny kraj- ale ale ty jak katarynka- ciagle to samo- zrezygnuj i nie nudz.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zrezygnowalem kilka dni temu,za 2 tygodnie odetna doplyw :)Oczekiwalem np odpowiedzi typu:Tak w pierwszym kwartale przyszlego roku wprowadzimy taka usluge(bez szczegolow sprzetowych,czy nawet ktore to kanaly,bo to i tak wiadomo-discovery,sport i film),albo inna :Nie ciagu najblizszego polrocza nie zamierzamy wprowadzac uslugi HD,ani DD,bo w Polsce nie ma na to zapotrzebowania.Nie zadalem konkretow,tylko odpowiedzi na ZADANE PYTANIA,a nie przerobione po swojemu i odpowiedziane przez jakis automat...PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze :oops: ale na pewno nie od razu :!: Do tego trzeba jeszcze bedzie spojrzec na cene i oferte tego co w HD,bo znajac Cyfre abonament przekroczy 200zl.Mysle,ze dam im i sobie z rok odpoczynku od siebie na pewno,a pozniej sie zobaczy.Mialem Cyfre od poczatku istnienia,ale zawsze z przerwami,nigdy nie wytrzymywalem psychicznie ich podejscia do abonentow.Tylko dlatego wiec,nie wykluczam powrotu.Na dzis jednak,nie wyobrazam sobie zadnej wspolpracy z nimi...moja kasa--ich oferta rzecz jasna.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ostatnio jest chyba na jakieś fazie,kbs dla koreaczyków w polsce,edusat transmisje z kosmosu,tvp kultura z oglądalnością poniżej jakiego kolwiek progu procentowego,jeśli natomiast chodzi o HD to może za 3,4lata,ale wtedy może być za póżno,sama nawet wymiana sprzętu u jak podają 700000 abonetów ile by zajeła czasu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myslisz, że odrazu te 700 000 tys by sie odrazu rzuciło na HDTV. Naprawde mowiac tak szczerze zainteresownych tym było by 10% tego. Wiec nie musza dawac kazdemu tunera HDTV z dyskiem i tak dalej tylko tym co nabeda to. Taka linia do odbicia bedzie start ITI bo jezeli nie pojdzie im najlepiej to raczej inni nie wprowadza tego za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...