Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał dzisiaj stawiać na to, jaki kanał najprędzej dołączy do oferty Cyfry+ to powstawiłbym na Canal+ Sport 2 HD. Dziwi mnie trochę takie ch[beep]e się dołączaniem kanału Polo TV, który od miesiąca jest FTA. Oni go dołączają tylko do listy kanałów. Każdy, kto ma niezależny tuner, to ten kanał mógł dodać sobie dawno. Trudno jest więc ten kanał nazwać nowością w ofercie Cyfry+. Jak już to nowość wśród polskich kanałów na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zostało napisane wyżej to Cyfra nie chwali się (być może jeszcze się nie chwali) pojawieniem się Polo tv - po prostu odpowiedziała na zapytanie abonenta. Swoją drogą dziwne jest to działanie Cyfry - czekają na jakieś szczególne wydarzenie aby dołączyć kanał FTA? Może zrobią to 15 czerwca jak TVNy zmienią parametry i trzeba będzie przeprogramować dekodery. Jeśli tak to całkowicie niezrozumiałe dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strona internetowa, na którą się powołujesz, nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Na podanej przez Ciebie stronie internetowej pojawiło się wiele niepotwierdzonych informacji, które nigdy się nie sprawdziły, więc do tej "informacji" podszedłbym z dużym dystansem. Kiedyś moim marzeniem było to, żeby wszystkie regionalne pasma Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radiapojawiły się na satelicie, bo technicznie jest to możliwe. Teraz jednak, gdy regionalne pasma zajmują ogólnie 2-3 godziny ramówki programu, to nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Inaczej jest natomiast z regionalnymi rozgłośniami Polskiego Radia. Te kanały mogłyby zawitać na Cyfrze+, ale szczerze w to wątpię, że tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy "Cyfrowicze Plusowicze"!

 

Mam do zakomunikowania dwie sprawy.

 

Pierwsza- co do zapowiadanych wcześniej kanałów Penthouse w ofercie Cyfry+, pojawił się "problem" ze strony nadawcy tychże kanałów.

Obecnie nie jest możliwe wprowadzenie w/w kanałów do oferty C+, ale operator na dniach zaproponuje i przedstawi nową, zamienną, niemniej interesującą propozycję :)

 

Druga- jeśli czekacie na nowe kanały, znaczące poszerzenie oferty o kanały HD, tu wszelkie znaczące projekty zostały odłożone na okres jesieni, z wiadomych względów... 8)

 

Przy okazji, życzę Wszystkim abonentom Cyfry+/Canal+ dobrze spędzonego okresu wakacyjnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) co do zapowiadanych wcześniej kanałów Penthouse w ofercie Cyfry+, pojawił się "problem" ze strony nadawcy tychże kanałów.

Obecnie nie jest możliwe wprowadzenie w/w kanałów do oferty C+, ale operator na dniach zaproponuje i przedstawi nową, zamienną, niemniej interesującą propozycję :)

(...)

 

Tak, jest Relaxxx za 21zł, to już wiemy :).

 

Czyli Penthouse już nie będzie w Cyfrze+ ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Strona internetowa, na którą się powołujesz, nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Na podanej przez Ciebie stronie internetowej pojawiło się wiele niepotwierdzonych informacji, które nigdy się nie sprawdziły, więc do tej "informacji" podszedłbym z dużym dystansem. Kiedyś moim marzeniem było to, żeby wszystkie regionalne pasma Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radiapojawiły się na satelicie, bo technicznie jest to możliwe. Teraz jednak, gdy regionalne pasma zajmują ogólnie 2-3 godziny ramówki programu, to nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Inaczej jest natomiast z regionalnymi rozgłośniami Polskiego Radia. Te kanały mogłyby zawitać na Cyfrze+, ale szczerze w to wątpię, że tak się stanie.

 

Jakbyś nie zauważył jest to informacja o zainteresowaniu operatora propozycją abonentó na temat włączenia tych kanałów. Jasno piszę iż brak stanowiska oficjalnego w tej sprawie i dodatkowo w tytule jest znak ? To tyle w temacie, a reszta niech pozostanie niepewnością:P Jak już piszesz, że coś się nie sprawdziło to może też napisz ile się sprawdziło... W każdym razie pisz co chcesz bo reklama jest rekalama:)

 

To raczej czyjaś fantazja zainspirowana wątkiem Czego brak w ofercie CYFRA+

Ciekawe gdzie na Hot Bird Cyfra+ znajdzie miejsce na kilkanaście, niemal identycznych kanałów.

Raczej nie masz racji. Inforamcja jest inspirowana mailem od informatora jaki pracuje w Cyfrze+ i ma dostęp do różnych ciekawostek. Na forum SK rzadko zaglądam ostatnio i niewiele tutaj czytam:) Poza tym w newsie też jest poruszona kwestia braku miejsca na 13E i tp. Cyfry+ więc jest to bardziej ciekawostka niż news, ale takich smaczków nigdy za wiele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Zapomniałem o tym znaku zapytania na końcu tytułu tego info. Dołączenie 15 pozostałych regionalnych stacji TVP wydaje się mało prawdopodobne, chociażby z tego powodu, że TVP takowych nie nadaje z własnego transpondera z Astry. O Discovery HD też chyba na tej stronie jakiś czas temu czytałem i jak na razie się nie sprawdziło. Oczywiście, wszystko jest możliwe, ale prawdopobieństwo dołączenia kanałów regionalnych TVP jest niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja już wiele razy pisałem, że jak informacja jest nieoficjalna to nie znaczy iż musi się sprawdzić. Poza tym o Discovery HD nie tylko ja pisałem. Na tymże forum też kilka osób to potwierdzało i tyle. Sam Cyfrowy Polsat kiedyś potwierdział negocjacje z Viasatami i nic z tego nie wyszło, choć podobno miało być tak pięknie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...