Skocz do zawartości

Produkty w Polskich Serialach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wielu serialach telewizyjnych pojawiają się produkty, w M Jak Miłość jest pokazany szklany Olej Kujawski a także w ostatnim odcinku sezonowym było pokazane jak Artur Rogowski przyniósł zakupy torbami z logo Polo Marketu, w Ranczu zostało pokazane Opakowanie Malinowej Herbatki ''Minutka'', a także słychać też o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, a także w Pierwszej Miłości Marek Żukowski powiedział że idzie do Żabki, a także było pokazane jak Mirek jadł kanapkę Nuttellą. W Serialu Ojciec Mateusz było też pokazane jak Mieczysław Nocul kupował zakupy kartą z logo Banku Pocztowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwem było chyba "przemycenie" reklamy WBK w serialu "Klan" jakieś 2 tygodnie temu. Normalnie monolog jak u akwizytora, oferta, prezenty itp:)

No to już chyba norma. Sposób nienowy, głównie wykorzystywany przez TVP z racji braku bloków w czasie filmów:

KLIK

Reklamy są wszędzie, wieczorynkę skrócili do 10 minut, żeby przed wiadomościami puścić 15 minut reklam. W przerwach meczów np. : 2 minuty komentarza, 5 minut reklam, minuta zapowiedzi programowych, 10 minut reklam i obcięta druga połowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ''M jak Miłość'' widziałem też jak Zosia jadła Delicje, a także Kartę Telegrosik, z której Kuba dzwonił do Krzysia, do Berlina, a także w jednym z odcinków Pierwszej Miłości (w Listopadzie) widziałem jak Sabina rozmawiała ze znajomym z Amsterdamu, gdzie ta powiedziała że dzwoniła przez Heyah i że przez zagranice jest za darmo. W Serialu Ojciec Mateusz od samego początku towarzyszy Kawa Woseba Mocca Fix Gold, a także jej filiżanki także w jednym z odcinków Prosto w Serce widać też było Śmietankę Łaciatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w Plebanii też widziałem jak aktorzy promowali Akcję Caritasu wymiany Pieniędzy z starych na nowych, w Serialu Miłość nad Rozlewiskiem

też widziałem jak często promowali Szklany Olej Kujawski, a także krem Perfecta, w Hotelu 52, w odc 19 widziałem jak postać grana przez Małgorzatę

Potocką korzystała z Internetu Cyfrowego Polsatu, też równieź widać tygodnik Tele Tydzień, w Szpilkach na Giewoncie, Ewa jechała do Zakopanego

pociągiem PKP Intercity, pierwszy film z prawdziwym produktem w Polsce pojawił się w 1993r. w filmie Straszny Sen Dzidziusia Górkiewicza Karzimierza

Kutza, gdzie przy radnych stały Butelki Coca Coli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Szpilkach na Giewoncie, Ludziach Chudego czy w innych programach Polsatu (7420 Milion od zaraz) korzystali z mobilnego internetu CP. Nie ma się co dziwić, bo zawsze to bardzo dobra reklama dla danych firm. A skoro płacą, to i mają, przecież nie ma nic za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ranczu (sezon IV) najbardziej były reklamowane Lody Koral, a w serialu Apetyt na Życie ludzie jedli M&M-sy, w Serialu Licencja na Wychowanie i Pierwsza Miłość był reklamowany Wrocław, a w Serialu Pierwsza Miłość był reklamowany Berlin (Postdamer Platz, Checkpoint Charlie, i te dwupiętrowe Berlińskie Autobusy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szpilkach na Giewoncie reklamowali sklep Żabka może nie produkt ale sklep. Jakieś dziecko podeszło do tego przebranego za misia i nie chciało z nim zdjęcie, matka zapytała się co chcesz, a ono odpowiedziało że do żabki i pokazali od stóp do głowy sklep Żabka. Oprócz tego reklamowali jakąś wodę mineralną chyba Primavera i Internet CP. W Hotelu 52 tez internet CP, a oprócz tego TeleTydzień. W Ludziach Chudego popularyzowali Wydarzenia, nawet sama Dorota Gawryluk wystąpiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Serialu Ludzie Chudego widziałem też odcinek, w którym w telewizorze widać było jak główni bohaterowie gdy nie złapali bandytów to był na dole pokazywany pasek Polsat News. W serialu ''M Jak Miłość'' kiedyś widziałem stronę pracuj.pl, a także jak do Kingi i Piotrka przyszła Ulotka o Wyborach do Parlamentu w Brukseli, także w M Jak Miłość widziałem jak kręcili w Kołobrzegu gdzie nawet na końcu odcinka były podziękowania za kręcenie, w Pierwszej Miłości nie było podzieńkowań dla władz Berlina za kręcenie w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to chodzi o polskie seriale, ale zejdę teraz z toru, np.: w większości amerykańskich seriali animowanych i komediowych są parodiowane np.: strony internetowe, np.: parodią strony z filmami youtube, był odcinek "Blootube" (mówię o serialu "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster"), albo np.: w brytyjskich serialach science-fiction typu.: K-9 albo Przygody Sary Jane były emitowane wiadomości z BBC. Także w polskiej wersji językowej "Pingwinów z Madagaskaru" z Nickelodeon pojawiły się nawiązania do Polski np.: o ZOO w Wrocławiu, czy jakoś tak?

W polskich serialach np.: na Polsacie typu "Dlaczego Ja?" kilka dni była reklamowana paczka chipsów Lays.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Domu Pani Foster w odcinku Fałszywy Film była strona aukcyjna Shimbley (parodia eBayu), także w jednym odcinku też była parodia eBayu pod tytułem eBun, a propos seriali już to w serialu Pierwsza Miłość widziałem jak Mikser spał ze starterem Heyah. a także Marek Żukowski pytał się Kingi czy chce coś w Żabce, a także w serialu Ojciec Mateusz od samego początku jest reklamowana Kawa Woseba Mocca Fix Gold, a także filiżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...