Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

STUDI, dlaczego kolega ironman miałby zmyślać? Nie sądzę, aby to robił. Spójrz na datę jego rejestracji na tym forum (7 marca 2009), przez tyle czasu miałby konto i teraz nagle zacząłby się bawić w trolowanie? Porównanie do francuskiego C+? Przecież tam mają całkiem inną strukturę pakietu, niż tą co miałaby być w nc+, podaną przez kolegę ironman'a. Co do kastracji sportu, w opisie jego rozmowy z konsultantką wymieniony jest "nSport+", więc tam też mogą trafić jakieś wydarzenia sportowe, jeśli oczywiście taki kanał powstanie.

 

Gdyby to było takie proste, a wiedzcie, że mnie bardzo korci by zacytować wprost to co było mi zaoferowane przez telefon - 19.02. A w jaki sposób, może cie się już tylko domyślać :-) I nie są to żadne bajki. P.S. Nie mam wujka, cioci czy stryjka podwieszonych gdziekolwiek w strukturze nC+. Poza tym po co ta miła Bogu ducha winna konsultantka miałaby robić sobie jaja z klienta i wlewać mu fikcję pod względem nazw. Gdzie tu sens i logika. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po co ta miła Bogu ducha winna konsultantka miałaby robić sobie jaja z klienta i wlewać mu fikcję pod względem nazw. Gdzie tu sens i logika. :-)

 

Po to by najszybciej urwać rozmowę. Ona ma nie drążyć tematu ale jak najwięcej telefonów odebrać a każda rozmowa krótka - jak źle idzie to na drzewo bo za mało zarobi. Tak jest w każdym call center -zgodnie z modą realizowanym jako outsourcing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to by najszybciej urwać rozmowę. Ona ma nie drążyć tematu ale jak najwięcej telefonów odebrać a każda rozmowa krótka - jak źle idzie to na drzewo bo za mało zarobi. Tak jest w każdym call center -zgodnie z modą realizowanym jako outsourcing.

 

Wręcz przeciwnie to ja drążyłem temat, prosząc chociażby o powtórzenie nazw jakiś 3 nowych segmentów, o których wspominałem znacznie wcześniej. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te kanały family bedą mieszane właśnie, przeplatane sportem, sport glownie jest w weekend, na canal plus miał być tez sport. W trakcie większej ilości meczów, bedą uruchamiane dodatkowe kanały canal plus sport, tak jak jest to teraz z NSPORT....takie jest moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studi@zrozum,że to był inny typ telefonu.To oni dzwonili powiadamiając o powstaniu nowej platformy nc+ i sondując czy mogą liczyć,że przejdziesz do nich.U mnie gość zaczął z wysokiego C bo od fulla może dlatego,że mam C+HBO Superpremium.Ja mając inny problem /o czym pisałem w swoim poście/nie drążyłem więcej jak np.to że będzie 6 kanałów Canal+HD a jakie to itp.Widzę,że tu za każdym razem trzeba się tłumaczyć i udowadniać,że się nie jest wielbłądem.Ja jestem na tym forum ładne parę lat więc nie potrzebuje jakiś poklasków ale co miało miejsce pisze i potwierdzam w całej rozciągłości klimat rozmowy jaką przedstawił ironman i tyle w tym zakresie.Jak komuś nie pasi to trudno i nie wierzy to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeżeli powstanie jeden czy dwa nowe kanały filmowe specjalnie dla nc+ to znaczy, że tych co pzoostaną w starych ofertach obu platform po prostu okradną. Bo z Npremium zabiorą co smakowitsze kąski do nowych kanałow i tak samo będzie z C+. Zostawią popłuczyny, seriale itp. a nowości ze wszytkich wytwórni dadzą do nowych kanałów, a tak te treści byłyby puszczone w jednym czy drugim kanale filmowym. na potwierdzenie moich przypuszczeń mamy to co zrobili w marcu z premierami z C+. Kanał jest? ano jest, a że premiery wykastrowano.Przecież w umowie nie masz zapisane ile filmów w miesiącu puszczą to było w reklamach, a to nie umowa. Chcesz nowości wykup nowy kanała premium hehe. No i siłą rzeczy ci co będą faktycznie chcieli mieć zawartość premium będą musieli migrować, a cała reszta do wygaśnięcia będzie oglądać w pętlli ze 20 filmów typu sławetnego "rekina w Wenecji" z nfilmów ale oficjalnie wszystko niby będzie po staremu. kanały, które masz zostaną tylko zabiorą sporo treści i nie dostaną ewentualnych nowych / to jeszcze można zrozumieć/ :). W sumie nieźle pomyślane z punktu widzenia właścicieli.Gorzej dla abo. no ale zawsze możesz przejść do nowego tworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

jako, że niektórzy z Was poinformowali nas, że od wczoraj na forum udziela się niejaki użytkownik "media2" wraz z linkiem (w profilu) do naszego serwisu, w odpowiedzi na zapytania informuję, że użytkownik ten nie ma nic wspólnego z naszym portalem.

 

Pozdrawiam,

Łukasz Szewczyk (Media2.pl)

 

Mr. Orbita EDIT: Został usunięty, zarejestrował się ponownie jako satelitarna.tv - ponownie usunięty. Przepraszam za zwłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak:

filmowe: canal+, +film

sportowe: +sport , +sport 2, +sport 3 ewentualnie +3D

Po co jakieś idiotyczne nazwy famiy, comedy i inne skoro i tak powtórka będzie goniła powtórkę. Przed przejęciem wytwórni w canal + były wszystkie wytwórnie wszystkie filmy sie mieściły na co to rozdrabniać (mecze równiez na 3 kanałach sie pomieszczą - ewentualnie jest jeszce zwykły +)??? skoro ma być to telewzja premium to niech będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, wiem. Ale też niektórzy kontaktowali się ze mną z tym zapytaniem. Więc uznałem za właściwe wyjaśnienie tej kwestii.

 

Miłego weekendu. Zbierajcie siły przed startem nc+ :D

 

Czy poinformowano was już , kiedy bedzie konferencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała fuzja to paranoja.Powinni dać wybòr rezygnacja albo przejście do nC+. Zostawią obecne oferty tzn. że takie śmieci jak Zone Reality nadal będą istnieć.Oby tylko nie dali tego do nowej oferty.

Żeby się nie okazało, że ta super mega tajna i poufna oferta to jeden wielki śmieć i dlatego nie czekają ze wszystkim do dnia startu. Nagle się okaże, że kanały w N i Cyfrze owszem, zostaną, ale co ważniejsze rzeczy przejdą już do nC+, a tam moi mili ceny jak z kosmosu. Widocznie nowa platforma pragnie pozyskiwać/utrzymywać klientów poprzez przemilczenia, niedopowiedzenia... Ja dziś nie wiem czy warto mi podpisywać umowę z Cyfrą, żeby mieć dostęp do C+ czy też nie. Zaraz się okaże, że podpiszę umowę z Cyfrą, a w C+ piłki nożnej obejrzę tyle, co w Polsacie... Dla firmy dobrze, bo [beep] jest i płacić musi przez półtora roku, dla mnie już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 28 lutego będzie najlepszym najdogodniejszym dniem kiedy możemy się coś dowiedzieć. Jeżeli wtedy nie dowiemy się niczego to będzie znowu termin bliżej nieustalony, nieokreślony.

 

Ta fuzja i tak już wygrała marketingowo: sat kurier się zawiesza, tyle ludzi przegląda sat kurier dziennie, że statystyki wzrosły moim zdaniem o 400% przeglądających te forum, ludzie mający N, CP, C+ itp wszyscy czekają z niecierpliwieniem co będzie, jakie ceny, czym dłużej nic nie wiemy, czym dłużej nie znamy cen, pakietów tym bardziej ludzie się nakręcają pozytywnie. Jak wyleci jakieś info słabe, byle jakie to już masa postów, masa zapytań, masa ludzi na forum, gdy coś nieoficjalnie ktoś powie i nawet ściemni to tak samo.

 

Nigdy nie widziałem czegoś takiego na świecie, żeby połączenie platform dawało tyle emocji co łączenie nc+. To chyba ewenement na świecie, bo gdyby łączyli Pepsi z Coca Colą to nie było by takiego czegoś jak tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest tam lista ustawienia kolejnosci programów jak miałem vectra ADB 5830 cdx to tam można było to zrobic

Zapomnij o własnej numeracji kanałów na liście kanałów ulubionych. ADB oferuje taką funkcję, ale n ją zablokowała - możesz ułożyć kanały na liście ulubionych, ale zachowują one numerację z listy głównej, co jest idiotyzmem i pozbawią całą listę sensu. Niestety, zapewne w nc+ będzie dokładnie tak samo. Inną funkcją, którą n wywaliło ze "swojego" oprogramowania jest przypomnienie o programie. Generalnie oprogramowanie od ADB ma parę niezłych funkcji, tyle że operatorzy tacy jak n to blokują. Zgodnie z zapowiedziami ADB, nboxy miały też mieć odblokowaną funkcję nagrywania jednocześnie dwóch różnych programów - oczywiście n twierdzi, że nic o tym nie wie. Gdyby nc+ przestało kastrować oprogramowanie dekoderów ADB, byłoby naprawdę nieźle.

 

Czemu blokują w pełni własną listę kanałów ulubionych z własną numeracją? Pewnie chodzi o kasę - za "lepsze" numery na liście, bliżej początku, można dodatkowo skubać nadawców. No i można promować określone kanały. A jakby dali ludziom możliwość samodzielnego układania listy, to sporo badziewia poleciałoby na koniec listy albo wręcz z niej wyleciało. Jest to bez sensu, ale cóż. Działa tu zasada "nasz dekoder, więc my decydujemy, gdzie jest jaki kanał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek a podała Ci cenę tego full pakietu?
Tak 199 zł.Jak zrozumiałem to wchodzą tu i VOD,których ma być kilka/coś jak w n-ce/.Spytałem o mój odpowiednik czyli C+HBO Superpremium to 149 zł.Mówił jeszcze o tym,że będzie Polsat HD,10 kanałów dziecięcych/teraz jest 7/i całej paczce Discovery czyli D HD i D Historia i 6 kanałach Canal+ z pełną ofertą filmową i sportową/czyli wszystkie prawa z C+ i n_ki/nazw nie podał a Ja z uwagi na oczekiwanie na telefon o pogrzebie tematu nie drążyłem.Klimat rozmowy był jak podawał w swoim poście ironmen,który dodatkowo dopytał się szczegółów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedziami ADB, nboxy miały też mieć odblokowaną funkcję nagrywania jednocześnie dwóch różnych programów - oczywiście n twierdzi, że nic o tym nie wie. Gdyby nc+ przestało kastrować oprogramowanie dekoderów ADB, byłoby naprawdę nieźle.

 

Dwóch, nie żartuj. Jedyna dwa ograniczenia to przepustowość interfejsu dysku i ograniczenia karty/CAM w kwestii dekodowania jednoczesnego różnych kanałów.

Jedna głowica - więc wsio z jego transpondera, jedocześnie nagrywam z Planete+ HD i Ale Kino+ HD i mogę dobie oglądać inny z kanałów z tego transpodera (FTA tam nie ma). Jeszcze jedno nagranie równoczesne też by wykonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proszę o pilnowanie się w postach tematu "Nowości na platformie nc+ - przecieki, info niepotwierdzone" :!:

Od dyskusji technicznych na temat ustawiania anten, enigmy itd. są inne wątki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...