Skocz do zawartości

Soft 1.25B4 dla 52E/102mini/102E/150/152/202E/250/252


pacyfic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Ariva 250 też już nie miesza kanałów. Pewnie nic więcej nie zrobiono.

Nadal nie poprawiono resetowania się odbiornika na kanale TV5 Europe przy próbie włączenia napisów.

Nadal brak komunikatu "Zakodowane" na kanałach kodowanych.

Łeee, to widzę, że nie ma sensu wgrywać tej wersji softu. Tak więc do mojej Arivy 202E jej nie wgrywam i pozostaję nadal przy starej dobrej wersji V1.22B5. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej arivie 150combo nie jest tak różowo-po kilku próbach nagrania lista radiowa znika a listy tv z astry i hb tracą większość programów. Nagrywanie nadal czasem włącza się z opóźnieniem. Długie filmy z YT przerywa po paru minutch, Dailymotion - prawie nie działa a wiele filmów ma komunikat move not founded on server a te które są to tylko w wersji sd bo hd nie da się włączyć. Jak dla mnie od poprzedniej wersji to prawie nic nie zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kasowaniem się listy kanałów radiowych jest niestety problem. Czy oni go w końcu naprawią !!!

 

Listy TV (za wyjątkiem ulubionych na szczęście) też się kasują - a jeszcze co do ulubionych to i tak porażka bo kiedyś sobie z żoną poustawialiśmy programy każdy na swojej osobnej liście to wszelka zmiana kolejności na jednej liście powodowała zmianę tego programu na drugiej. Listy ulubionych nie są niezależne od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic już chyba nie naprawią. Dobrze chociaż, że nie miesza już listy kanałów. Jak widać teledyski VEVO działają, ale to chyba przypadek (korzystna zmiana API) bo sporo innych oficjalnych nie działa (Connection failed.). Nie zauważyłem żeby poprawili jakikolwiek błąd z opisywanych przeze mnie wcześniej (niepoprawne wyświetlanie częstotliwości tp na listach podręcznych, restarty przy napisach, kursory google maps, rozłączanie streamów z neta w MyIPTV <>, czy też wspomniane kasowanie listy radiowych...) No ale "Polska język trudna język", i nawet jak już ktoś z "firmy" wyśle wytyczne do parobków to żaden nic z tego nie rozumie. Co to są testy oprogramowania to chyba nigdy nie słyszeli. Porażka, chciałoby się żeby było inaczej, ale czas pokazał że nie ma co ślepo wierzyć. Wniosek każdy sobie sam wyciągnie np. przy zakupie następnego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...