Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko stream to nie to samo co przekaz telewizyjny patrząc po programie wiele osób będzie szukac alternatyw dla Nsport czy Npremium ponieważ dostęp do nich posiadają tylko jej abonenci i że w Polsce również większośc to satelitarne jednoślady którzy nie korzystają z innych satelit tylko z Hot Birda szukac będzie transmisji z tego satelity czyli jedynka i dwójka niemiecka Ictimai, kanały arabskie DS3,ADS1 a może Saudi Sport 1 i 2 ?, przeglądając program kanałów włoskich przekazy z olimpiady mają byc

tylko na Rai Due nie ma transmisji na Rai Sportach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai Sports z Badra 4 uruchomił kilka nowych kanałów zapewne pod Olimpiade,ponadto na kanałach z grupy France TV (5 W) będzie sporo relacji (piłka nożna na France Ô).Publiczny nadawca z Turcji TRT miał uruchomić ponoć kilka nowych kanałów na Igrzyska ale na razie cisza,ale na istniejących kanałach też będą zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, ale chiałbym się was zapytać co wiecie o meczach przedsezonowych pokazywanych przez nasz Canal+? Bo ja zawsze się opieram na liveonsat i nic tam nie było o tym, że będzie dziś na C+Sport MANCHESTER UNITED - SHANGHAI SHENHUA oraz MLS ALL-STAR - CHELSEA !! Potwornie się zdziwiłem bo oni nigdy nic nie pokazują! Wczoraj wiem że był Arsenal - Malezja XI ale o tych dzisiejszych nic nie słyszałem. Czy od dawna to wiadomo? Czy oni to gdzieś reklamowali? Naprawdę, ale jestem w szoku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

14.00 Szanghaj Shenhua - Manchester United Sport Italia 1

17.00 Wielka Brytania - Nowa Zelandia (K) BBC Olimpics, BBC One, Russia 2

18.00 Japonia - Kanada (K) BBC Olimpics, ARD (simulcast)

18.00 USA - Francja (K) BBC Olimpics, ARD (simulcast)

19.45 Kamerun - Brazylia (K) BBC Olimpics, Russia 2

20.00 St Gallen - Borussia Dortmund Sport1

20.00 Palermo - SudTirol Sport italia 2

20.45 Kolumbia - Korea Północna (K) BBC Olimpics

20.45 Szwecja - RPA (K) Al Jazeera Sport 2 i BBC Olimpics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi jak Ty sobie poradziłeś ze Sport Italią z 12.5 W kanał nadaje w modulacji 8 PSK i u mnie są takie same objawy z tym transporderem jak pisze kolega mprw ?

Do odbioru raczej nie trzeba dużej anteny tylko specjalnego tunera, bo nadają w jakimś dziwnym systemie (o czym gdzieś tam już pisano). Kanały się wyszukują, na niektórych jest nawet EPG, ale obrazu wszędzie brak. Sygnał cały czas mi skacze, tzn. co kilka sekund 100% zmienia się w 0%.

Edycja do dzisiejszej rozpiski :

Wielka Brytania - Nowa Zelandia również na ARD

Kamerun - Brazylia na Ictimai ( możliwe kodowanie)

Japonia - Kanada Dubai Sports 2

Szwecja - RPA również Dubai Sports 2

Do sprawdzenia USA - Francja i Szwecja - RPA na Arriyadia tu tak jak pisano wyżej możliwe przeniesienie transmisji na kanał nieosiągalny w Polsce Arriyadia 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gringo sprawdziłem kanal Sport Italia 1 i rzeczywiście są z nim problemy, sygnał niby jest mocny 85-90 %, ale obraz co chwila sie rwie i znika, spróbuje sprawdzić jeszcze na innych odbiornikach. Wartość SR dla tego kanalu jest dziwnie wysoka jeszcze takiej nie spotkałem, może dlatego są takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Sport Italia z 12,5°W dało się oglądać - odbiornik musi wspierać MIS (Multiple Input Streams). Obecnie nie obsługuje tego żaden ze sprzedawanych tunerów (nie słyszałem także, żeby udało się to uzyskać na jakimkolwiek dekoderze na Linuksie, aczkolwiek teoretycznie być może niektóre modele byłyby w stanie to zrobić, ale musiałyby mieć dostosowane oprogramowanie, nie wiem, czy takowe istnieje), ale odbiór da się wydusić z niektórych kart DVB (nieliczne modele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...